به نظر ما: آمریکا حقوق پیروزی بزرگ در دیوان عالی کشور

متحده حقوق برنده بزرگ در دیوان عالی کشور در روز دوشنبه. بدون آزادی به زور خود را انتخاب کنندگان به بازیگران برگه های رای که منعکس کننده که اکثریت رای دهندگان متحده خواهد از دست دادن مزیت کالج انتخاباتی را به آنها می دهد که توانایی به زور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای پاسخ به نیازهای منحصر به فرد و یا به نیازهای مناطق مانند Intermountain West.

آن نیاز دارد در غیر این صورت نادیده گرفته می شود اگر رئیس جمهور انتخاب شدند صرفا بر اساس رای مردم. تنها پرجمعیت ترین ایالت ها و مناطق شهری خواهد به دست آوردن توجه ،

اتفاق آرا دیوان عالی کشور گفت: قانون اساسی نمی کند به صراحت منع متحده از نیاز به انتخاب کنندگان به مجموعه ای از احساسات خود را کنار گذاشته و رای با اکثریت است که دولت رای دهندگان. این قضیه نیز صادق است. متحده ممکن است اجازه می دهد تا انتخاب کنندگان برای رای دادن به عنوان آنها لطفا.

بسیاری از ایالت ها نیاز به fealty به رای اکثریت و 15 قوانینی که مجازات وفا کنندگان برای رفتن سرکش. این مورد ساخته شده است که راه خود را به دیوان عالی کشور درگیر سه انتخاب کنندگان در ایالت واشنگتن که به جای رای گیری برای هیلاری کلینتون که برنده دولتی که رای مردم در سال 2016 بازیگران, رای گیری برای وزیر سابق امور خارجه کالین پاول به عنوان یک مصالحه انتخاب است. واشنگتن قانون جریمه آنها را در هر یک از $1,000.

دادگاه گفت: کشورهای قدرت به نیاز خود را انتخاب کنندگان به زندگی در درون دولت و واجد شرایط به عنوان یک به طور منظم و رای دهندگان. آن به شرح زیر است, پس از آن که آنها قدرت را به زور انتخاب کنندگان به بازیگران برگه های رای برای حزب خود را نامزد. در اکثر ایالت انتخاب کنندگان انتخاب شده توسط حزب که نامزد برنده رای مردمی. این را حس می کند کامل به خصوص پس از قانون اساسی است که سکوت در مورد این موضوع.

در آن طول می کشد تا یک نوع خاص از غرور برای یک انتخاب کننده به فرض که او نظر باید به سنگین تر بودن از کسانی که از رای دهندگان در یک دولت است. گرفته به آن در یک کشور پر از rogue انتخاب کنندگان می تواند ایجاد یک نوع هرج و مرج است که نابود کردن پارچه منحصر به فرد آمریکایی جمهوری خواه و دموکراسی است. که می تواند مضر به خصوص در زمانی که شایعات از دخالت خارجی و دیگر بی نظمی ها در حال حاضر تهدید به تضعیف اعتماد به نفس در سیستم انتخاباتی.

کالج انتخاباتی است که بدون شک عجیب و غریب سیستم. اما آن را عمدتا حل مشکل انتخاب رئیس جمهور به نمایندگی گسترده و متنوع ملت است.

به عنوان عدالت النا کاگان نوشت: در دادگاه اصلی آن به وجود آمد در میان یک کمیته از 11 مردانی که در بسته شدن روز قانون اساسی کنوانسیون متهم شدند با پیدا کردن یک راه حل برای یک موضوع بحث انگیز است. جیمز مدیسون گفت: این روند “بود و نه معاف از یک درجه از عجله تاثیر تولید شده توسط خستگی و بی حوصلگی در تمام بدن; امکانات’ درجه بسیار کمتر از معمولا غالب در آنها است.”

کالج انتخاباتی آنها ابداع تحت حمله تقریبا از ابتدا. آن را تا به حال به اصلاح و پس از چند سال به بازتاب ظهور احزاب سیاسی. در اصل نامزد دوم بیشترین آرا شده بود معاون رئیس جمهور. اما علاوه بر این که مخالفان آن را طولانی استدلال کرد که در سراسر کشور رای مردمی را بیشتر حس کنند.

سمت خود سود کشش هر زمان که کالج انتخاباتی را بدترین سناریو می گیرد — یک نامزد برنده یک کالج انتخاباتی اکثریت با وجود از دست دادن رای مردم. متاسفانه این اتفاق افتاده است در حال حاضر دو بار در این قرن از جمله انتخابات است.

این قرار عیب نیست بیشتر از کالج انتخاباتی اصلی فضیلت آن است که آن را تبدیل به هر ریاست جمهوری مسابقه به 50 جداگانه انتخابات نامزدها مجبور به اذعان جغرافیایی منحصر به فرد مسائل و نگرانی.

که موجب خواهد ناپدید می شوند اگر انتخاب کنندگان می تواند انجام دهد به عنوان آنها لطفا چیزی دادگاه در حال حاضر عاقلانه با توجه متحده این قدرت را منع کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>