به نظر ما: توجه داشته باشید از کاهش نرخ ازدواج

بدن بزرگ از کار علمی پشتیبانی از این تصور که ازدواج خوب است برای جامعه. تا زمانی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده در یک مطالعه در هفته گذشته نشان می دهد که نرخ ازدواج در ایالات متحده کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده است که باید به همه اطلاع می دهد.

این یک روند دراز مدت عواقب منفی.

در این گزارش پوشش داده شده از سال 1900 تا سال 2018 اما دولت تا به جمع آوری اطلاعات در مورد تعداد افراد ازدواج پس از سال 1867 و امروز شکل — تنها 6.5 مجوز ازدواج صادر شده در طول سال در هر 1000 نفر است — کمترین ثبت شده.

به طور قابل توجهی ارقام دستگیر شدند قبل از امروز COVID-19 بیماری همه گیر. گسترده تخريبي حوادث مانند رکود بزرگ و جنگ تمایل به تعدیل نرخ ازدواج, معنی میزان ممکن کاهش یافت و حتی پایین تر در سال 2020 است.

طنز از سال 2018 شکل است که کارشناسان به طور گسترده ای آن را نسبت به نگرانی در میان بزرگسالان جوان در مورد امور مالی تیره و تار. که در آن سال مشخص شد یک اقتصاد قوی و مشاغل فراوان.

کارشناسان می گویند با درآمد متوسط بگیران و افراد بدون تحصیلات دانشگاهی هنوز هم دچار استرس های مالی و این جمعیت به رهبری راه را در کاهش ازدواج است.

هنوز نگاهی گذرا به آمار و ارقام نشان می دهد که چگونه نسل قبلی شجاعت را به عهد خود را با وجود زمان نامشخص است. در حالی که نرخ ازدواج در هر هزار نفر کاهش یافت و از 10.1 در طول سال 1929 اقتصادی اوج به 8.7 در افسردگی-لادن در سال 1933 آن را به سرعت دوباره به 10.3 در سال 1934 و باقی مانده در آن سطح و یا بالاتر در بقیه مضطرب ’30s, شکوه در 11.3 در سال 1937 یک سال دیگر از بازار سهام سقوط کرد.

دوم طنز در این است که مطالعات نشان داده اند که یک همبستگی مثبت بین ازدواج و امنیت اقتصادی است. تحت شرایط عادی (در حال حاضر همه گیر ممکن است یک استثنا) مردان متاهل بیشتر احتمال دارد به کار گرفته شود از خود را تنها گذاشته است. آنها ساعت های طولانی و کسب پول بیشتر و بهره وری خود را با توجه به مطالعه منتشر شده در آمریکا, اقتصادی, بررسی, است که 26 درصد بهتر از مردان مجرد.

ازدواج زوج ها تمایل به صرفه جویی در پول بیشتری به طور متوسط از زوج های ازدواج نکرده. آنها همچنین تبدیل شدن به بهتر آماده برای بازنشستگی. به وضوح برای زوج های در عشق, ازدواج, ممکن است پاسخ به تنگنای اقتصادی چیزی نیست به دلیل آن است.

CDC به ذکر است که ازدواج در ارتباط با سلامت بهتر و طول عمر. دیگر مطالعات اتصال ازدواج به کاهش جرم و جنایت از جمله خشونت خانگی و همچنین به افزایش منظم مذهبی صمیمیت با خود همراه اثرات خیریه و جامعه داوطلبانه.

روند رو به پایین برای ازدواج پس از هشدار دهنده پیامدهای دراز مدت سلامت جامعه است.

جاری روند نزولی آغاز شد و پس از سال 1982 یک سال است که در آن 10.6 از هر 1000 آمریکایی وارد ازدواج. در حالی که برخی از کارشناسان تعجب می کنم که آیا پایان همه گیر خواهد شد در نتیجه افزایش این روند شده است ثابت و انعطاف پذیر با وجود تداوم برخی از مرفه ترین سال در کشور سابقه دارد. آن است که به طور اجتنابناپذیری به کاهش نرخ تولد است که می آید با خود در دراز مدت عواقب فاجعه بار است.

آنچه در مورد آن انجام? برخی پیشنهاد کرده اند که در حال گسترش مزایای مالیاتی و رسمی دیگر مشوق هایی برای افراد متاهل. دیگران نشان می دهد بازسازی مدرسه برنامه درسی با تأکید بر مزایای اجتماعی از جمله اتحادیه های کارگری. این مفاهیم مثبت اما با اصرار مردم به ازدواج به خاطر ازدواج بدون مهارت های لازم و یا تعهد به موفقیت نیست به احتمال زیاد مشکل را حل کند.

این یک انتقال فرهنگ آن ملت باید با اختصاص منابع آن را در جهت معکوس. اولین گام این است که برای مردم به طور گسترده ای به رسمیت شناختن مشکل و عواقب بلند مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net