به نظر ما: تست خواهد آورد و امنیت اقتصادی افزایش بیکاری تعداد افزایش یابد

بسیاری از آمریکایی ها بیکار هستند و درد و رنج در شمار راه, اما آنها نمی مشتاق به سرمایه گذاری و تلاش برای از سرگیری عادی فعالیت های اقتصادی.

بررسی های اخیر و نظرسنجی تقویت آنچه که ما گفته اند به تازگی. با وجود چگونه فعالان سیاسی در سمت چپ یا راست ممکن است بخواهید برای به دست آوردن در انتخابات سال کشش در حال حاضر از طریق ساختگی صحبت نقاط کشور نیست و تلاش بیش از یک انتخاب که آیا برای صرفه جویی در زندگی می کند و یا اقتصاد. آن است که مبارزه با یک ویروس مرگبار است.

دولت ممکن است تصمیم به “بازگشایی” اقتصاد خود را, اما این بدان معنی نیست که کسانی که اقتصاد خواهد آمد خروشان به سرعت به عقب. مردم می ترسند. آنها تمایلی به سرمایه گذاری به جمعیت بسیار غیرضروری خرید و یا مسافرت برای تفریح.

تنها دو چیز می تواند این پایان است. یک واکسن موثر در چیزی است که کارشناسان می گویند این است که بسیاری از ماه دور. دیگر بیشتر است گسترده تست — فراتر از سطح فعلی — با استفاده از کیت که ارزان قیمت و ارائه سریع و قابل اعتماد نتایج.

گسترده تست اجازه می دهد مقامات برای پیگیری گسترش ویروس و به اندازه جیب ایمنی و یا نگرانی. آن را جایگزین بسیاری از رمز و راز در پشت این همه گیر با دانش قابل اعتماد. مقامات می دانید که چگونه بسیاری از مردم بدون علامت حمل و چگونه بسیاری از آنها تا به حال ویروس و بهبود.

ایالات متحده عاقلانه با توجه کشورهای بزرگ طول و عرض جغرافیایی در پاسخ به منحصر به فرد خود را شرایط. یوتا با یک کم مرگ و میر سرانه باید قادر به خیاط قوانین آن متفاوت تر از نیویورک است که این کشور بالاترین. بیشتر تست خواهد اطلاع کسانی که تصمیم گیری.

کارآفرینان در حال کار سخت در این. موسسه ملی بهداشت گفت: سناتورهای این هفته که یک تست سریع و دقیق در دسترس خواهد بود در پایان تابستان. با توجه به اقتصادی درد بودن احساس بیش از حد بسیاری در ایالات متحده است که به نظر می رسد بیش از حد دور.

وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد یک 14.7% ملی نرخ بیکاری است. این رقم را شامل نمی شود کسانی را متوقف کرده اند و به دنبال کار — یک عامل مهم در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها دستور داد به خانه باقی می ماند. درست رای نیز ممکن است بسیار بالاتر از آنجا که برخی از ایالت ها باید کارهای عقب افتاده در پردازش تعداد مدعیان بیکاری.

حتی اگر بسیاری از مشاغل از دست رفته موقتی هستند و حتی اگر برخی از مشاغل شده است به دست آورد, در روزهای اخیر, افزایش بیکاری در یک سطح دیده نمی شود پس از 1930s. هیچ کس نباید تعجب است که برخی از سیاستمداران تقریبا از کوره در رفته در تمایل به چیزهایی که رفتن دوباره.

ما به اشتراک گذاری که تمایل اما نمی توان آن را به عنوان آسان به عنوان صدور یک فرمان دولت. یک بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد پنج شنبه متوجه شد که 68 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها نگران هستند که دولت عرضه خواهد کرد و محدودیت های بیش از حد به زودی. تقریبا نیمی از 48 درصد گفت: محدودیت در منطقه خود هستند ،

جداگانه نظرسنجی انجام شده در تگزاس توسط اخبار صبح دالاس و دانشگاه تگزاس در تایلر نشان داد که 51 درصد از اهالی تگزاس می گویند که آنها نمی برنامه ریزی برای پرواز دوباره حداقل تا ماه اوت است. تنها 49 درصد گفت: آنها خواهد بود و حتی تا حدودی راحت غذا خوردن در یک رستوران در حال حاضر.

واضح است که این ویروس در کنترل نیست و سیاستمداران معترضان و یا صاحب نظران.

باز جامعه باید اولین و تنها پس از آن می تواند اقتصاد واقعا باز کردن.

که باعث می شود وضعیت اقتصادی کنونی واقعا وخیم و نیاز به قابل آزمایش و واکسن ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de