به نظر ما: اعلامیه الهی نارضایتی می دهد و ما امیدواریم که برای امریکا

امروز ناآرامی مانند ناآرامی در گذشته را فراهم می کند فرصت را برای شهروندان به گوش دادن به نارضایتی های جاسازی شده در قلب اعلامیه استقلال.

اعلامیه استقلال شد یک تماس به علت شایسته حمایت “زندگی بخت و اقبال و مقدس افتخار است.” توماس پین و گفت: “این یک زمینه چند هکتار از زمین, اما علت است که ما در حال دفاع و اینکه ما شکست دشمن در یک نبرد و یا با درجه عواقب همان خواهد شد.”

علت آزادی, علت برابری علت فرصت همه شایسته شهروندان فردی و جمعی پیگیری.

اعلامیه استقلال یک تعریف سند است که موجب دستیابی به آزادی و دامن زده شعله آزادی در آمریکا است. سند خود را در درجه اول یک لیست مفصل از نارضایتی استعمارگران تا به حال در برابر پادشاه جورج و تاج و تخت بریتانیا.

در عین حال در میان این مناجات شکایت عبارت “همه انسانها برابر خلق شده اند” باعث می شود خیره کننده و متعالی ،

که بیانیه, در بیانیه, در راه اندازی یک روح ملی-متضاد گفتگو است که تا امروز ادامه دارد. آن یک سوال از صداقت بیانیه یا واقعیت ارزش. بلکه سوال این است که چگونه برای آوردن فردی و ملی نگرش و رفتار به هم ترازی با آرمان های امریکا ادعا به این باور.

جورج دبلیو بوش به نام مردم آمریکا به شجاعت زمانی که او گفت: “شناخت و مقابله با تاریخ ما مهم است. فراتر تاریخ ما ضروری است. ما محدود نمی شود آنچه که ما انجام داده اند و یا آنچه که ما را ناتمام مانده. ما در حال محدود تنها با آنچه که ما در حال حاضر به انجام.”

در پذیرش جایزه صلح نوبل, دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: “من حاضر به قبول این دیدگاه که انسان بسیار غم انگیز محدود به نرم افزار بی ستاره نیمه شب از نژاد پرستی و جنگ که روشن و سپیده دم از صلح و برادری هرگز نمی تواند تبدیل به یک واقعیت است.” او ادامه داد: “من باور دارم که حقیقت غیر مسلح و بی قید و شرط عشق را حرف آخر در واقعیت است.”

از بین بردن نژادپرستی و تعصب و بی عدالتی را نمی خواهد اتفاق می افتد از طریق برچیدن ناقص و الهام بخش بنیانگذاران و یا از بین بردن اسناد بنیانگذاری. آن را به اتفاق می افتد از طریق ساخت پل از درک و عدالت و دوستی و فرصت است.

رئیس جمهور وودرو ویلسون اعلام کرد و در تاریخ 4 ژوئیه سال 1914 در سالن استقلال که “آزادی نه تشکیل شده هموطنان من در صرف کلی اعلامیه حقوق انسان. آن را شامل در این ترجمه از آن اظهارات به اقدام قطعی.”

استفاده از کلمات اعلامیه استقلال است که وقت را بر هر فردی امریکا به انجام هر روز. از آن شده است تا از همان ابتدا.

امید است برای آمریکا. اواخر نویس Charles Krauthammer دقیق ترین تعریف شده به همین دلیل این کشور است که ارزش جشن گرفتن نوشتن “امریکا تنها کشور تا کنون تاسیس یک ایده است. تنها کشوری است که تاسیس شده در مسابقه و یا حتی تاریخ مشترک. این دهکده در یک ایده و ایده آزادی است. که احتمالا نادرترین پدیده در تاریخ سیاسی جهان; این هرگز اتفاق افتاده است. و نه تنها این اتفاق افتاد اما آن را کار کرده است. ما بیشترین شکوفایی قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین کشور بر روی زمین با استفاده از این سیستم اختراع توسط بزرگترین نوابغ سیاسی احتمالا در تاریخ بشر است.”

امیدوارم که برای امریکا هیچ ربطی به با آن سیاستمدار اعلام کرد او و یا او رهبر کدام حزب کنترل کنگره که نشسته در دیوان عالی کشور یا که اشغال دفتر بیضی — این همه چیز را با کسی که نشسته است در کلاس های درس اتاق های انتظار و جامعه جلسه اتاق از کشور است.

سحر و جادو از امریکا نیست مستقر در سالن کنگره memorialized در یک بنای تاریخی با شکوه نمایش داده شده در قدرت نظامی و یا ذخیره شده در یک امن خرک. سحر و جادو از امریکا است که در داخل مردم عادی که انجام کارهای فوق العاده ای در هر روز.

ما موافقم با دکتر کینگ در جایزه نوبل ادبیات: “من حاضر به قبول ناامیدی به عنوان نهایی پاسخ به ابهامات تاریخ است.”

در این July 4, ما می گویند اعلامیه آرمان آزادی و برابری هنوز هم ارزش جشن گرفتن. کاستی از ما اقدامات و نگرش ارزش ارزیابی. اصول و سیاست های آن را هدایت ملت هستند ارزش بحث. در آینده برنامه های این ملت است که ارزش فکر. است که چرا با وجود امریکا را متزلزل گام در مسیر دستیابی به توانایی های بالقوه خود را, آن است که هنوز مدل های آزادی خواه مردم در سراسر جهان در حال تقلید.

با هم ما می توانیم اطمینان حاصل شود که امریکا همچنان آزادی را آخرین امید بر روی زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de