به نظر ما: این سوال شما باید درخواست امروز

برای اولین بار در تاریخ سیاسی آن یوتا شرکت در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در روز سه شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره تنها متوسط مقاومت از چند اعتراض نامزدها و احتمال بادبان به پیروزی. برای دموکرات ها در رقابت برای نامزدی و فرصتی را در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز امسال از آن است که مهم ترین روز از پیکارهای انتخاباتی تا کنون با 1,357 نمایندگان بر روی خط در سراسر 14 متحده است.

اما رای گیری است که در این میان قابل توجه بحران بهداشت عمومی فراهم می کند که مهم چارچوب طریق است که رای دهندگان باید ارزیابی خود را انتخاب کند.

COVID-19 همچنان به گسترش رابطه به دست آورد های کوچک جای پا در داخل ایالات متحده است. واقعی پیامدهای بهداشتی کوچک باقی می ماند اما phycological اثرات همچنان به افزایش است. بازار سهام و اعتماد به نفس در اقتصاد تصادفا و می خواهم مبارزه برای کوتاه مدت.

واشنگتن پست همزمان نویس مگان McArdle مطرح دقیق و نظارت در مورد چالش های آن و چگونه آنها ممکن است تحت تاثیر قرار انتخاب در سال 2020 انتخابات نوشته “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور کلی دستگیره وضعیت خوب, پس از آن همه گیر خواهد شد و احتمالا کمک به انتخاب مجدد شانس است زیرا او کسی که زد در برابر مرزهای باز و بسیار به هم پیوسته اقتصاد جهانی است. اگر او از آن دسته بد و شیوع نشان میدهد به جدی او را از دست دادن توقف کامل است.”

McArdle سپس شمار سوال در مورد دموکراتیک نامزدها برای رئيس جمهور: “کدام یک از این افراد آیا شما ترجیح می دهید برای پیدا کردن مسئول تمام عیار همه گیر? … ورزش نشان می دهد که نامزدها ممکن است بهترین مدیریت بحران های مختلف ما انتظار نیست اما آن را تقریبا به طور قطع می رسند و در طول مدت ریاست جمهوری.”

رهبری در زمینه بحران خوب است سوال را بپرسید قبل از اینکه در پای صندوق رای.

سوال دیگر ارزش پرسیدن امروز عبارتند از:

چگونه این نامزد تقویت متحدان و ایجاد اتحاد برای مقابله با مسائل جهانی مانند تروریسم هسته ای و تهدید به نقض حقوق بشر و یا آلودگی هوا?

هر کس می داند که چه چیزی یا چه کسی — هر یک از نامزدهای دموکرات در برابر رئیس جمهور: مغلوب ساختن پیشی جستن. بهتر است سوال این است که “می تواند نامزد بیان یک چشم انداز از آنچه آنها در واقع ،

این نامزد به احتمال زیاد به دنبال اصل مبتنی بر سیاست و یا مصرف می شود با تفرقه قدرت مبارزات سیاسی و موضع گیری?

چگونه این نامزد نشان دادن شجاعت سیاسی و ریاست جمهوری شخصیت در ایستاده و به او یا خود او ؟ ایستاده تا مخالفان خود را آسان است. ایستاده به دوستان آزمون است.

سه شنبه بازی خواهد کرد و نقش مهمی در شکل دادن به آینده از دموکراتها تعقیب یک نامزد. یوتا را دموکرات می تواند نقش قابل توجهی در شکل گیری ریخته گری رای گیری امروز.

ما را تشویق تمام رای دهندگان واجد شرایط به شرکت کنندگان فعال در این فرآیند با توجه به سوالات مشابه درگیر شدن در افزایش گفت و گو و ورزش یکی از مقدس ترین حقوق مردم آزاد — حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>