به نظر ما: آرام قدرت از 5 میلیون ماسک و داوطلبان که آنها را

فقط یک ماه پیش صف های طولانی پیچیده در اطراف فروشگاه ها برای کاغذ توالت و صابون است. اما روز سه شنبه این خطوط است که تشکیل شده بودند ساخته شده از خریداران اما از داوطلبان چیدن دوخت کیت.

درایو از طریق خطوط در Deseret صنایع در سراسر ایالت یوتا دست 10,000 دوخت کیت برای ساختن ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در دولت به عنوان بخشی از ProjectProtect. پس از تلاش اعلام شد, سایت بود تاخت و تاز کردن. هر موجود کیت گفته بود برای عرض 62 ساعت.

این هفته کیت باید در نتیجه از 1 میلیون ماسک که سازندگان خواهد شد و بازگشت در روز شنبه. هفته آینده یکی دیگر از 10,000 خواهد شد. در پنج هفته 5 میلیون ماسک را ساخته شده است به ایالت یوتا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی — به طور کامل توسط داوطلبان.

ده هزار کیت رفتن در. یک میلیون ماسک بیرون می آیند. این یک قوی نمونه ای از این قدرت نمایی از فعالیت های داوطلبانه. فقط یک فداکارانه عمل می تواند به نفع نمرات از کسانی که در نیاز.

شاید تماشاچیان فکر می کنم اشتیاق به گرفتن نگه دارید از یک دوخت کیت گیج کننده اما Utahns آشنا هستند با تاثیر اعمال خدمات می تواند داشته باشد. دولت غیر انتفاعی و سازمان های داوطلب در میان برجسته ترین بخشهای آن جامعه است.

و شده است وجود ندارد کمبود داوطلب شکیبایی از زندگی بدبختانه وارونه ماه گذشته. گروه همسایه, کمک به همسایه سازماندهی شده بود در ماه مارس برای کمک به افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی Utahns دریافت مواد غذایی سفارشات و دریافت یک جریان ثابت از انجام gooders آماده برای کمک به حتی جمع آوری پول برای کسانی که نمی توانیم موارد خاص.

Deseret News عکاسان دستگیر داستان از داوطلبان برگزاری یک رژه در خارج از زندگی ارشد مرکز برای کمک به بلند کردن ساکنان’ ارواح.

و ما ده ها تن از دریافت نامه های مردمی در جامعه که یا شاهد و یا شرکت در آرام عمل می کند خدمات برای کاهش بار دیگر.

جهانی گسترش coronavirus به ارمغان آورده است بسیاری از چهره به چهره با ترس و اضطراب از دست دادن. در عین حال به جای تسلیم شدن به وسوسه برای سرپا ایستادن کردن و یا رفتن خارج از شبکه تا موج گذشته است, همه گیر شده شعلهور برخی از بهترین قطعات بشریت است.

یوتا گرایش به سمت سرویس دوباره یک مثال به ملت. نسبتا کم تعداد مرگ و میر نسبت به کروناویروس دلگرم کننده است و رهبران دولت اذعان ساکنان کمک کرده اند شکل آن نتیجه است. افراد در سراسر کشور به طور داوطلبانه خود را در 3D printers به تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و چند کمک های مالی از ماسک باید کمک به جلوگیری از فاجعه است. این لیست می تواند بر روی بروید.

در واقع قدرت جامعه است که ریشه در اصول و سرویس دادن.

ما از کارگران که در خط مقدم رویارویی با این بیماری همه گیر در هر روز است. ما همچنین می دانیم که هزاران نفر از Utahns در پس زمینه که با توجه به زمان و منابع و مهارت های لازم برای مبارزه با اثرات این ویروس در هر راه که آنها می توانند. این که آیا آن را برداشت تا sewing kit, اهدای مواد غذایی به کارگران بیمارستان و یا قرار دادن در درایو های تولد, پارتی, باور نکردنی به ببین چه بشریت قادر است زمانی که مردم متحد شوند.

حتی به عنوان coronavirus همچنان به تسلط افکار می دانم که حتی به ظاهر کوچک عمل می کنند کمک می کند تا مبارزه با جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im