به نظر ما: این آمریکا است که به طرز وحشیانه ای آمادگی برای یک رکود اقتصادی

ایالات متحده به طرز وحشیانه ای آمادگی برای رکود اقتصادی در حال پیشرفت است. با بازار سهام وضعیتی وخیم قیمت نفت رو به کاهش جرم لغو نمايشگاه کنوانسیون ها و جلسات کسب و کار اختلال در زنجیره تامین و چشم انداز خالی کردن عرصه برای جنون مارس دولت فدرال دارای چند گزینه برای تسکین.

این زمان به وحشت. اعتماد عمومی به دلار, آیا با مصرف کنندگان و یا سرمایه گذاران مهم پرچین در برابر سقوط.

و در عین حال این امر می تواند آسان به تصور بدترین سناریو ساخته شده حتی بدتر با تلاش دولت در مصنوعی محرک مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای ارائه یک “تعطیلات” برای مالیات حقوق و دستمزد.

بدهی های ملی است که حدود 23.5 هزار میلیارد. سالانه فدرال کسری بودجه نزدیک است $1.1 تریلیون. بدهی شرکت های بزرگ موجب با نرخ بهره پایین است معلق در هوا در حدود 10 تریلیون دلار با کارشناسان پیش بینی آینده زمین لغزش از بدهی های شرکت نکند و به طور پیش فرض است که می تواند شروع پراکندگی بیکار از ساحل به ساحل.

بدهی های مصرف کننده از جمله همه چیز را از کارت های اعتباری برای وام های دانشجویی است که در حدود 14 تریلیون دلار, با توجه به debt.org.

بیش از حد هزینه های فدرال و فدرال رزرو نرخ بهره 1 درصد به 1.25% را خریداری موقت پسوند رشد اقتصادی در سال های اخیر است. در حال حاضر که اجتناب ناپذیر رکود آغاز شده است, واشنگتن کمی مهمات چپ که با آن به مبارزه.

بیشتر کسری بودجه فدرال صرف را تشدید کند در حال حاضر لرزان بار بدهی شاید تکان دادن اعتماد سرمایه گذاران به عنوان به خوبی. فدرال رزرو اتاق کوچک سمت چپ برای کاهش نرخ بهره به عنوان یک محرک. بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها در حال چک و یا دو دور از از دست دادن خانه های خود. بیش از حد بسیاری از کسب و کار در معرض خطر هستند از بسته شدن و یا مجبور بودن به شدت کاهش کارکنان اندازه به صرفه.

بدترین کاری که کنگره می تواند انجام دهد این است که به دنبال رئیس جمهور تمایل به کاهش مالیات حقوق و دستمزد به صفر و حتی به طور موقت. این حرکت در واقع ممکن است موقت محرک به عنوان آمریکایی ها خودشان با پول بیشتر اما از آن محروم, دولت فدرال حدود 1.17 تریلیون دلار در هر سال و یا 35.2 درصد از تمام درآمد فدرال با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

اگر حقوق و دستمزد تعطیلات به طول انجامید بسیار طولانی آن تردید محرک را برای افزایش سریع در کسری هزینه و یا برنامه های مهم مانند امنیت اجتماعی و مدیکر خواهد بود قادر به بهبود می یابند.

کارشناسان برآورد کرده اند امنیت اجتماعی را اعتماد وجوه خواهد شد ورشکسته 2035. خونریزی آن پول از درآمد در حال حاضر تنها تسریع آن روز.

نمایندگان مجلس و رئیس جمهور باید به جای کار بر روی راه هایی برای اطمینان از پرداخت بدهی تامین اجتماعی یک وظیفه است که نادیده گرفته شده است بیش از حد طولانی است.

خوشبختانه حتی قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به نظر می رسد سرد به رئیس جمهور ایده. دموکرات ها ترجیح می دهند باریک تر طرح با هدف قرار دادن کسانی که بیشتر تحت تاثیر رکود اقتصادی است. این مشخص نیست که آیا واشنگتن می توانیم حتی آن بسیار است.

چیزی که مهم است به یاد داشته باشید این است که این رکود باعث شد یک بیماری همه گیر است که در نهایت — امیدوارم به زودی اجرا خواهد شد البته آن. امید است که بهبود می تواند آغاز خواهد شد هنگامی که روز می آید اگر چه برخی از زمینه اثرات ممکن است معطل.

زمانی که ثبات بازده واشنگتن رهبران کسب و کار و بدهی-لادن افراد باید جدی در مورد گرفتن عادات هزینه های خود را تحت کنترل است. جهان نمی توانیم ضعیف ایالات متحده بر دوش کوه شکست ناپذیر بدهی.

همچنین ایالات متحده نمی تواند به باقی می ماند بنابراین در معرض خطر یک رکود ناگهانی.

این بیش از هر مسئله دیگر باید تمرکز 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de