به نظر ما: هر چند این بیماری همه گیر باقی مانده است, فراموش نکنید که یوتا اولیه انتخابات

Utahns شده اند با تمرکز بر تاثیر COVID-19 همه گیر در چند ماه گذشته با کمی برای منحرف کردن اذهان از خرابی آن. به عنوان دولت همچنان به حرکت رو به جلو در “زرد” فاز بهبود آن را نیز برای ساکنان به طور کامل درگیر در آینده اولیه انتخابات.

بدون سنتی تجمعات انتخاباتی, بستنی, اجتماعی, پیتزا و سیاست و دیگر تجمعات آن را آسان برای فراموش کردن اهمیت اولیه مسابقات وقوع ژوئن 30. برگه های رای باید شروع به هدف قرار دادن پستی در ژوئن 11. بسیاری از چشم ها در سراسر کشور خواهد بود در یوتا به عنوان دولت نشان می دهد که چگونه یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی را می توان امن و مطمئن است.

Utahns نیز باید نشان دهد ملت آنچه در آن به معنی مطلع و درگیر در این فرآیند است. پس از همه گیر جهانی است که به دنبال رهبری است. یوتا و ساکنان آن در حال آماده به برتری قوی رایگان-اقتصاد بازار همراه با ملت قوی ترین جامعه مدنی که در آن افراد داوطلب سازمان های مذهبی و موسسات و کسب و کار همه با هم کار کنند برای پرورش قوی تر جوامع و ایجاد تحرک رو به بالا و فرصت است.

دولت موفقیت است نه یک حادثه و نه تداوم آن تضمین شده است. آینده اولیه انتخابات و سقوط کمپین مهم هستند فرصت برای رای دهندگان را انتخاب کنید که آگهی های دولتی به آینده نامشخص یکی پر از فرصت های عظیمی.

این جمعه و جمعه های یوتا بحث در کمیسیون حاضر خواهد شد چهار هستهای و یک دموکرات اولیه بحث. در سطح ملی رای دهندگان در 1 و 4 در کنگره مناطق را به دیدن این زمینه از نامزدها بپردازد. روز دوشنبه مشاهده به پایان خواهد رسید با چهار فرمانداری نامزدهای تربیع در 6 p. m. خوانندگان باید بازدید utahdebatecommission.org/schedule برای بار مشاهده گزینه های.

لازم به ذکر است که حزب دموکرات همراه با دیگر یوتا احزاب سیاسی انجام هر گونه رقابت مقدماتی در چهار از این نژادها. این vote.utah.gov وب سایت شامل یک لیست از تمام احزاب و نامزدها برای دفتر به عنوان به خوبی به عنوان مهم ثبت نام رای دهندگان اطلاعات و پاسخ به دیگر مربوط به انتخابات سوال.

متاسفانه امروز بحث و سخنرانی را تفویض به preproduced, overrehearsed یک آستر و zingers در درجه اول طراحی شده برای رسانه های اجتماعی لحظات و جمع آوری کمک مالی. در یک زمان در امریکا, تاریخچه بحث شد جایی که ایده ها و اصول و سیاست در مرکز صحنه. سیاستمداران بودند به سادگی به معنی حضور و مشارکت مردم در این فرآیند است.

یوتا نشان می دهد باید در این بحث آن است که ممکن است برای بازگرداندن هر دو معنی دار بحث و مدنی گفت و گو به مبارزات سیاسی.

چگونه یوتا ظهور از همه گیر مسائل. رهبری نقش مهمی خواهد داشت. برخورد با بحران کنونی و ایجاد یک چشم انداز و استراتژی برای آینده است که هیچ کار کوچک است. رهبران نیاز به مقابله با سر مسائل مربوط به اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت روان کیفیت هوا و محیط زیست, بی خانمانی و مراقبت های بهداشتی.

ما امیدواریم که این بحث و تمام است که به شرح زیر در اولیه و به طور کلی چرخه انتخابات را به رعایت این کلمات از سال 1958 نامزد انتخابات ریاست جمهوری Adlai استیونسون: “اجازه دهید بحث در حس به مردم آمریکا است. اجازه دهید به آنها بگویید این حقیقت که هیچ سود و بدون درد است که ما در حال حاضر در آستانه بزرگ تصمیم گیری آسان نیست تصمیم گیری. … چه تعداد در حال حاضر است و نه فقط آنچه که ما در مقابل اما آنچه ما هستند.”

آن است که هر Utahn انتخاب به طور کامل درگیر در این فرآیند است. ما همه را تشویق به شرکت می کنند. ما انتظار داریم داوطلبان به پرونده خود را به رای دهندگان در راه مثبت.

آینده در دست مردم اگر مردم را انتخاب کنید برای رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im