به نظر ما: مگر اینکه آمریکایی ها می توانید تصور کنید یک آینده بهتر آنها هرگز قادر به رسیدن به آن

اگر هر چیزی می شود آمریکایی ها از طریق این روز از COVID-19 تظاهرات رکود اقتصادی و نوسانات بازار سهام آن خواهد بود امریکا سمج و خوش بینی.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که با وجود احساسات منفی زمانی که همه چیز بد مردم در ایالات متحده تمایل به گزاف گویی به سرعت به سابق خود را خوب شوخ طبعی است.

گالوپ انجام منظم بررسی درخواست مردم برای توصیف این که آیا آنها احساس خاص مثبت و منفی احساسات در هر زمان در طول روز قبل ، زمانی که تظاهرات فوران در هفته اول ماه ژوئن بررسی ثبت یک چشم انداز مثبت در احساسات منفی است.

افرادی که گفت: آنها احساس خشم رز از 25% هفته قبل به 38 درصد است. غم و اندوه افزایش یافت و از 29 درصد به 38 درصد است. لذت سقوط از 69 درصد به 64 درصد و شادی کاهش یافت و از 72 درصد به 69 درصد.

اما یک هفته بعد از این همه احساسات بازگشت به تقریبا همان درصد به دو هفته قبل است. شادی حتی به دست آورد یک درصد پریدن به 73%.

وجود دارد برخی از تفاوت های آشکار بین انواع مختلف از مردم. Nonwhite آمریکایی گزارش داد احساس خشم و غم و اندوه از غیر هیسپانیک سفید اما همه جمعیتی بازگشت به سابق خود را به سطح در عرض یک هفته.

در یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط واشنگتن پست-ایپسوس سیاه آمریکایی ابراز نزدیک به اتفاق آراء حمایت در سراسر کشور تظاهرات برای عدالت نژادی در حالی که 94 درصد گفت: ملت باید ادامه تغییرات برای اطمینان از حقوق برابر. Undergirding آن 54 درصد گفت: آنها خوش بودند که همه چیز بهتر خواهد شد در سال آینده.

که خوش بینی کاملا عنصر لازم برای موفقیت است. مگر اینکه آمریکایی ها می توانید تصور کنید یک آینده بهتر آنها هرگز قادر به رسیدن به آن.

این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور درک این. هنگامی که او پذیرفته جایزه صلح نوبل در سال 1964 او اشاره کرد که سیاه و سفید آمریکا تاکید شد در آن لحظه تحت حمله از آتش شلنگ ، snarling سگ و قتل. او اشاره کرد که بیش از 40 خانه از پا در می سی سی پی به تنهایی شده بود بمباران و یا سوخته به این دلیل که آنها ارائه پناهگاه برای کسانی که نمی خواهد قبول تبعیض نژادی است. او در مورد “فقر” که مبتلا سیاه مردم زنجیرهای آنها را “به پایین ترین پله اقتصادی نردبان.”

و در عین حال با وجود نومیدی او از پذیرش این جایزه به عنوان “عمیقی به رسمیت شناختن است که خشونت پاسخ به مهم سیاسی و اخلاقی سوال های زمان ما — نیاز به غلبه بر ظلم و ستم و خشونت و بدون توسل به خشونت و ظلم و ستم.”

شاه سپس استادانی خود را “مطیع ایمان در امریکا و بی پروا ایمان به آینده بشریت است.” او گفت: “من حاضر به قبول این دیدگاه که انسان بسیار غم انگیز محدود به نرم افزار بی ستاره نیمه شب از نژاد پرستی و جنگ که روشن و سپیده دم از صلح و برادری هرگز نمی تواند تبدیل به یک واقعیت است.”

تاریخ آمریکا شامل یک خط طولانی از بزرگ مردان و زنان با بی خوشبینی در یک آینده روشن به رهبری نجیب صفات شخصیت انسان. خوش بینی مردم انجام شده مانند جوناس سالک, توماس ادیسون و Susan B. Anthony, در میان بسیاری دیگر به عنوان آنها به زندگی به چشم انداز آینده ای بهتر است. آن است که مطمئن شوید که برای بلند محققان امروز به یک واکسن برای COVID-19 و امروز سیاسی و رهبران اجتماعی به زمانی که نژادپرستی دیگر taints عدالت است.

اگر هر چیزی باید قرض دادن چشم انداز به امروز به ظاهر بی پایان string اخبار بد در مورد موج اعتراضات و رکود آن است که این بزرگ آمریکایی میراث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im