به نظر ما: یوتا به درستی افتخارات یک مانع شکستن افسانه بسکتبال

این هفته گذشته قوه مقننه ایالت یوتا قطعنامه تجلیل یک بعید پیشگام قهرمان — Wataru “وات” Misaka. به عنوان یک 5 فوت 7 اینچ پسر از پدر و مادر مهاجر او به نظر نمی رسد در یک مسیر به بازی بسکتبال حرفه ای برای نیویورک نیکز. هنوز درس از unheralded و بعید قهرمانان مسائل افسانه تاریخچه و پیشرفت در کشور ما.

Misaka که در اگدن یوتا اولین nonwhite بازیکن حرفه ای بسکتبال. او سرانجام در ماه نوامبر سال 2019 در سن 95.

در عبور خود را Harrison Smith از واشنگتن پست گزارش داد: “هفت ماه پس از جکی رابینسون را شکست رنگ مانع در بیس بال حرفه ای Wat Misaka آمد زمین در باغ میدان مدیسون با به ثمر رساندن دو امتیاز برای نیویورک نیکز در یک 80-65 برنده بیش واشنگتن Capitols.”

آن را به یکی دیگر قهرمانانه پیشگام لحظه در آمریکا تاریخچه ورزش. اما Misaka در حال حاضر می دانستند که چه نوع از شن مورد نیاز بود را به تاریخ است. در دانشگاه یوتا او شده بود محکم و مخرب دفاعی پیستون در موتور که رو به Utes به دو معجزه آسا قهرمانی ملی, مناسب به دست آورد در همان مشهور باغ میدان مدیسون در نیویورک است.

مانند اکثر واقعی قهرمانان Misaka همچنین می دانستند که وظیفه و تعهد به علل بالاتر از خود لازم بود. پس از Utes’ برای اولین بار قهرمانی در سال 1944 او را کنار بگذارند بسکتبال خود را پیگیری و در خدمت ارتش ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم است.

میکاسا مربوط عجیب و غریب چگونه زندگی خود را که در آن زمان به عنوان او خود را هنوز هم در حال بازی بسکتبال در حالی که برخی از 120,000 ژاپنی با آمریکایی ها بودند که با انتقال به اردوگاه های اقامت اجباری پس از حمله ژاپن به پرل هاربر.

پس از جنگ Misaka آمد برای یکی دیگر از داستان سیندرلا سوار که دانشگاه یوتا شکست جالوت بسکتبال کالج کنتاکی و مربی افسانه ای آدولف Rupp در سال 1947 ابتلای مسابقات است.

ستاره که Utes تیم Arnie Ferrin گفت: Deseret News در زمان Misaka عبور “سهم خود را به پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی ممکن است یاد می شود اما خود بازی موفق به کسب قهرمانی برای یوتا در سال 1947 مسابقات است.” Ferrin ادامه داد: “تصور کنید در حال بازی در باغ میدان مدیسون از مکه از کالج بسکتبال امنیت بهترین بازیکن در بازی (رالف ریش) و خاموش ، که ممکن است بهترین دفاعی عملکرد در تاریخ این مسابقات است.”

بستن بهترین بازیکن بسکتبال کالج است فوق العاده در هر بازی (ریش در واقع به ثمر رساند 1 نقطه) اما برای انجام این کار بر روی یک قهرمانی ملی مرحله که در ساختمان تاریخی است که واقعا یک دستاورد برای سنین. دفاع یک هنر از دست رفته در بسکتبال این روزها. این یک فداکارانه عمل که نیاز به بی امان تمرکز تعهد و عزم و اراده. کسانی که صفات شخصیت در حال چیزهای قهرمانان واقعی ساخته شده است.

چند سرفصل وجود دارد برای بازیکنان بسکتبال شناخته شده برای دفاع از خود. یک قطعنامه در قوه مقننه ایالت یوتا نیست یک شروع بد برای Misaka و به زودی نیوجرسی خود را به درستی پیوستن به دیگر ایالت یوتا قهرمانان و افسانه در تیر از شکارچی مرکز.

آن است که گذشته افتخار به محترم ترین مرد با یک زن ثروتمند ژاپنی میراث آمریکا که نشان داد آمریکا تمام آنچه در آن طول می کشد برای شکستن موانع زندگی بدون تلخی و یا پشیمانی و رسیدن به همه چیز روشن و خاموش دادگاه که شایسته جشن و تقلید. تاریخ ساخت اولین ایجاد کرده قهرمانانه میراث ما امیدواریم که گذشته خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im