به نظر ما: یوتا را فرصتی برای نشان دادن ملت چگونه رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در حال انجام

یوتا است خوش شانس این انتخابات شود. در حالی که بسیاری از کشورهای در حال مبارزه برای سازماندهی زیرساخت برای رسیدگی به مردم و رای گیری از طریق پست در یک بیماری همه گیر کندوی عسل دولت بیشتر یا کمتر آماده است برای انجام انتخابات کسب و کار به عنوان معمول است. در حال حاضر توسط بسیاری از مردم در اینجا استفاده می شود به رای گیری با برگه کاغذ فرستاده شده به خانه های خود. آن را تبدیل به بخشی از فرهنگ است.

که آشنایی و عدم جنجال یک مزیت است در زمان مشکل. آن را نیز به ارمغان می آورد با آن یک احساس مسئولیت است. با بسیاری از روز بین زمانی که برگه های رای وارد ایمیل و امروز روز آخر آنها ممکن است در شهریور یا چپ در اختصاصی رها کردن جعبه وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم رای.

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است انجام داده است تا با پر کردن رای خود را و ارسال آن مناسب است.

اغلب گفته است که شهروندان یک وظیفه برای رای دادن. آنها وظیفه دارند به بازیگران آگاهانه رای بدهند. رای گیری توسط ایمیل اجازه می دهد تا مردم از این فرصت برای تحقیق و تصمیم گیری هوشمند.

با دولت های دیگر مقدماتی شدن فرو رفته در خط انتظار طولانی و یا در مواجهه با این اتهام که مردم فقیر و اقلیت ها هستند که حق رای محروم این یک فرصت برای یوتا بلند ایستاده به عنوان یک مثال از نحوه رای گیری می تواند امن و جهانی قابل دسترس است.

چهار فرد مسابقه برای حزب جمهوری خواه فرمانداری اولیه بدست بیشترین توجه در این سال است. نوشته اصلی صاحب نظران سیاسی بر این باور بودند این خواهد بود یک نبرد برای دیدن کدام نامزد می تواند به موفقیت در بسیاری از هواداران خود را به بازیگران در یک رای گیری. 30 ژوئن دیده می شد به عنوان فصل تعطیلات — زمان کم مشارکت و علاقه کمی. اما COVID-19 تغییر همه که. بسیاری از مردم می ترسند به سرمایه گذاری در تعطیلات طولانی. بسیاری از رای دهندگان باید مقدار زیادی از زمان به ماندن در خانه و مطالعه نامزدها. مردم در انتخابات می تواند بالا باشد.

مقدار زیادی از دیگر نژادها از حزب جمهوری خواه اولیه برای 4 کنگره منطقه به شهرستان و دولت قانونی مسابقه تصمیم گرفته خواهد شد به عنوان به خوبی. هر بخش مهمی از خود دولت است. هر کدام از این تاثیر در افراد است.

بر خلاف سال های گذشته نامزدهای این سال شده اند قادر به نگه سنتی تظاهرات و یا حتی به لرزش دست یا بوسه نوزادان. مبارزه است شامل تبلیغات رسانه ای بسیاری از mailers و گاه به گاه بحث. شاید ناخواسته این قرار داده شده است توجه بیشتر بر مسائل و کمتر شخصیت است.

جالب اینجاست که این بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو مجبور تغییرات در نحوه مبارزات انجام کسب و کار و همچنین تبدیل شدن به یک تمرکز مبارزات انتخاباتی. در مسابقه برای فرماندار بحث بر سر اینکه چگونه رهبران دولت در پاسخ به این ویروس را گرفته در مرکز صحنه.

یوتا اولیه انتخابات قوانین می تواند دشوار به درک. رای دهندگان امروز خواهد بود تصمیم گیری است که نامزد دریافت به نمایندگی از احزاب خود را در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی در مسابقات که بیش از یک عضو از حزب اتحاد واجد شرایط برای رای گیری. حزب دموکرات اجازه می دهد تا هر کسی برای رای دادن در آن مقدماتی در حالی که حزب جمهوری خواه اجازه می دهد تا تنها با ثبت نام اعضای حزب به رای دادن.

آن را خیلی دیر شده برای تغییر احزاب سیاسی به واجد شرایط برای یک جمهوری خواه انتخابات. اما رای دهندگان که به کارش ممکن است ثبت نام به عنوان جمهوری خواهان حتی فردا اگر آنها زندگی می کنند در یکی از هفت شهرستان است که باید درایو-تا رای گیری مکان.

این قوانین ممکن است پیچیده به نظر می رسد. اما رای گیری نیست. هر کسی با یک رای و یک قلم می تواند آن را انجام دهد. هر کسی با یک اونس انگیزه می پژوهشی داوطلبان است. یوتا این شانس خود را برای نشان دادن بقیه ملت چگونه آن را انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de