به نظر ما: یوتا COVID-19 اقتصادی نیروی کار برخی از خبر خوب برای شما

ممکن است آن را دشوار است به یاد داشته باشید, اما تنها چند هفته پیش یوتا تا به حال یکی از داغترین اقتصاد در کشور است. دولت را بزرگترین مشکل این بود که آن را به حال شغل بیشتر از آن تا به حال کارگران به آنها را پر کنید.

خبر خوب این است که به دولت یک شروع در حال اجرا به رکود اقتصادی که ناشی از هر دو گسترش COVID-19 ویروس و منحصر به فرد به شمال یوتا بزرگی 5.7 زلزله زده در روز چهارشنبه. جان Pierpont اجرایی, مدیر وزارت امور خارجه از نیروی کار خدمات و گفت: این دفتر کار خود می داند از 31,000 مشاغل موجود و او را تشویق رهبران کسب و کار به اجازه دهید او را می دانم و حتی بیشتر دهانه به طوری که مردم گذاشته و یا در غیر این صورت آواره زمان های سخت می دانم از گزینه های خود را.

Pierpont یکی از چندین مجریان پنج شنبه در یک جلسه اینترنت از یوتا اقتصادی پاسخ نیروی کار ایجاد شده به تازگی توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت برای دیدار با چالش های فعلی. او نه تنها توجه داشته باشید از خوش بینی به صدا در طول مجازی ارائه که جذب حدود 1000 بینندگان.

برای بسیاری از این غم انگیز زمان. یوتا دوقلو حوادث — نفوذ جهانی همه گیر و زلزله — در حال گرفتن تلفات مالی و روانی. بهترین راه برای مقابله با تنگی است که با اطلاعات جامد و تحقق است که رهبران صنعت ، دولت و مراقبت های بهداشتی آگاه هستند و در حال کار سخت بر روی راه حل.

در آن حس وظیفه نیروی جلسه اشعه آفتاب. عضویت خود را شامل رهبران در تمام این بخش ها.

توانایی اندازه یک مشکل و بحث در مورد راه حل های به ارمغان می آورد حس قدرت. به عنوان دولتی هربرت گفت: در آغاز این دیدار مهم این است که برای انطباق نوآوری و غلبه بر.

که است که می گویند جاده پیش رو آسان نخواهد بود. یوتا مانند هر دولت دیگر چهره با چالش های بزرگ هر دو از لحاظ اقتصادی و مربوط به سلامت ساکنان آن است.

در میان مشکلات شناسایی شده در این جلسه عدم تست کیت در دسترس برای COVID-19. Rep. بن McAdams, D-یوتا یکی از دو عضو کنگره برای تست مثبت تا کنون صحبت از انزوای خانه اش در مورد او چگونه می تواند آزمایش می شود تا علائم خود را به یک مرحله شدید. بیش از حد بسیاری از Utahns با علائم هستند که تبدیل میشه چون تست کمیاب هستند. سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس گفت: یوتا در حال حاضر در حال تست در حدود 300 نفر در روز. در حالت ایده آل باید آن را تست بسیاری از هزاران نفر.

نیاز به تست فراتر از اجازه دادن به افراد می دانید وضعیت سلامت خود را. گسترده تست اجازه می دهد سیاستمداران و سلامت کارگران به دانستن که در آن ویروس است که بیشتر فعال است. این اجازه می دهد آنها را به نمودار گسترش و طرح استراتژی از طریق متمرکز و متمرکز اقدامات متقابل. با بهتر تست شاید تنها مردم در مناطق آسیب دیده نیاز به عمل اجتماعی فاصله.

گسترده تست مارس در دسترس خواهد بود به زودی. به میزان زیادی که مشکل از دولت دست. در این میان رهبران کسب و کار ارائه شده بسیار در راه تشویق هر دو برای نحوه تعامل با مشتریان با استفاده از اقدامات احتیاطی مناسب و نحوه کمک به کارکنان باقی مانده ذهنی سالم آنها به عنوان کار از خانه در روز پس از روز.

کلارک عاج از عاج خانه های خود می گوید کارگران برای حفظ آشنا روزمره در خانه. اگر آنها با پوشیدن یک کراوات در دفتر آنها باید این کار را انجام در حالی که کار در خانه حتی به عنوان آنها را از خواب بیدار در زمان عادی و حفظ روال ورزش. ارتباطات با کارکنان ضمن اینکه نه باید بیش از حد خوشبین و نه بدبین بلکه واقع بینانه است. مردم نیاز به درک وضعیت در دست, به طوری که آنها می توانید بر این اساس برنامه ریزی.

این وظیفه نیروی عملیاتی شده است تنها پس از دوشنبه و در عین حال اهداف آن — برای منزوی کردن و معاون کشیش بخش اطلاعات, به سیاست های, توصیه به دولت فدرال و رهبران و برقراری ارتباط میان رهبران و به ساکنان این دولت در حال حاضر در حال کار به سهولت برخی از اندوه.

با خوبی تحقیق اطلاعات مردم می توانند با تدبیر راه حل های موثر. شاید احتکار برخی لوازم در فروشگاه های مواد غذایی را بس اگر مردم می دانستند منابع فراوان بودند. رهبران همچنین می توانید برنامه ریزی موثر تر پاسخ های دولت است که پرداختن به مشکلات واقعی.

وضعیت فعلی موقتی است. که ممکن است دشوار است به درک با توجه به دوز روزانه از اخبار بد و راه را به نظر می رسد جامعه به خاموش کردن.

اما همکاری میان کسب و کار, دولت, و بهداشت مراقبت از رهبران این کارگروه تسهیل ارائه می دهد بهترین فرصت برای راه حل های موثر و بهبود سریع در ایالت یوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de