به نظر ما: یوتا تلاش در برابر ویروس کار نمی کند. آیا شما آماده به گام تا ؟

در اوایل این هفته Deseret News و KSL دعوت مردم یوتا برای پیوستن به یک چالش برای ما روز یوتا 55-روز moonshot: تلاش ما برای سرکوب همه گیر — الگو پس از رئیس جمهور جان اف کندی, الهام بخش, چالش ملی به قرار دادن یک مرد در ماه به دلیل آن را “خدمت به سازماندهی و اندازه گیری, بهترین از انرژی ما و مهارت های, چرا که چالش است که ما حاضر به قبول یکی از ما تمایلی برای به تعویق انداختن و یک که ما به قصد پیروزی است.”

هدف از سرکوب این بیماری همه گیر در دولت ارزش هر شهروند انجام همه چیز ممکن است به کاهش سرعت و کنترل گسترش COVID-19 روز کارگر. آن است دلگرم شده است که بسیاری از آنچه که می تواند به عنوان “ضد ماسک” جمعیت همراه با “maskers” پاسخ داده اند که آنها “همه” در این طرح است.

هنوز هم بیش از حد بسیاری از مردم نیست و در عین حال در پاسخ به این چالش و یا انتخاب برای ادامه به انجام به عنوان آنها لطفا. روشن است که آنچه Utahns انجام شده است تا به این نقطه کار نمی کند.

رژیم صهیونیستی. گری هربرت صحبت از موفقیت های او دیده می شود در چند شهرستان از جمله شهرستان دریاچه نمک که در آن رهبران محلی را به اعمال ماسک حکم. در حال حاضر تنها نمک دریاچه و قله استان ها خواسته اند دولت اجازه ماسک پوشیدن داد. این امر می تواند عاقلانه برای سایر استان ها در سراسر کشور به دنبال کت و شلوار و رویکرد استاندار یا فرماندار به تشویق اقدامات مشابه به منظور بنیادی یک بیماری همه گیر است که اخلال در خیلی از زندگی روزمره است.

مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گفت: یوتا هفت روز نورد متوسط از موارد تازه تشخیص داده شده است 619 و 10.4 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار یافت به توان و حذف.

فرماندار تعیین کرده است هدف از کاهش که نورد متوسط به 500 یا کمتر Aug. 1. رک و پوست کنده حتی این تعداد بیش از حد بالا است. زندگی نمی رزومه هر ظاهر عادی تا زمانی که اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران پشت این مبارزه است.

در سراسر کشور نزدیک به نیمی از کشورهای از جمله اخیرا آلاباما و مونتانا صادر ماسک سفارشات به عنوان مواردی از این ویروس افزایش است. یوتا رهبران و شهروندان باید آن را اثبات کند لازم نیست با قرار دادن ماسک بر روی صورت و یا به سرعت پیوستن به این لیست.

در پرووو روز چهارشنبه نزدیک به 100 نفر تحت فشار قرار دادند و راه خود را به یوتا کانتی کمیسیون اتاق های گروه بندی شده و نزدیک به هم و نه با پوشیدن ماسک. آنها در پاسخ به یک پیشنهاد در مورد اینکه آیا به درخواست فرماندار اجازه می دهد تا “مهربان معافیت” به او دستور برای همه مسئولین مدرسه و دانش آموزان را به پوشیدن ماسک زمانی که کلاس ها به زودی از سر گرفته.

اما آنها نشان داده مخالف شفقت. رئیس کمیسیون تنر Ainge و کمیسر ناتان Ivie بود چاره ای جز به تعویق انداختن جلسه به نام سلامت عمومی است.

بیش از حد بسیاری از مردم رنج می برند. بیش از حد از اقتصاد راکد. بیش از حد بسیاری از مردم از کار هستند.

متخصصان پزشکی هستند روشن در مورد ارزش پوشش صورت. آنها می گویند این ویروس می تواند محصور در ظرف شش هفته اگر همه مردم از آنها پیروی کنید. که به معنی رفتن به محل کار و مدرسه و کلیسا و فروشگاه مواد غذایی بدون نگرانی.

مسئول رهبری و مسئول شهروندی نیاز سویفت انطباق و تعیین رزولوشن. یک راه یا دیگری هر ساکن این کشور باید “همه” در این چالش است. ما باید اکو کندی که این COVID-19 چالش این است که “یکی از ما در حال حاضر به پذیرفتن یکی از ما تمایلی برای به تعویق انداختن و یک که ما به قصد پیروزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>