به نظر ما: یوتا همه گیر پاسخ در روند خدمت دولت هست. چرا پیچیده است ؟

هنگامی که شرایط اضطراری اعتصاب مردم به طور طبیعی به نوبه خود به فرماندار برای پاسخ و او باید به عنوان زیرک که ممکن است با تکیه البته در مشاوره از کارشناسان در اختیار او.

او اعلام وضعیت اضطراری برای مثال می توانید دولتی واجد شرایط برای بودجه فدرال است که می تواند کمک به دولت در زمان مشکل.

متاسفانه لایحه قانونگذاران با توجه به عنوان بخشی از جلسه ویژه این هفته را دور برخی از این nimbleness در تلاش غلط به نمایندگان مجلس بیشتر می گویند.

HB3005 به تصویب مجلس توسط یک 56-18 حاشیه پنج شنبه. آن نیاز به فرماندار به قانونی رهبران هر دو طرف حداقل 48 ساعت اطلاع قبل از صدور یک فرمان اجرایی یا اعلام یک وضعیت اضطراری در ارتباط با یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر.

در استدلال برای این لایحه, حمایت, Rep. فرانسیس گیبسون R-مپلتون اظهار تاسف است که در مورد زمان همه گیر در برخی موارد نمایندگان مطلع نمی شد فرماندار در نظر گرفته شده برای صدور چنین دستوری تا فقط چند دقیقه قبل از این واقعیت است. گیبسون می خواهم دو روز متوجه طوری که قانونی رهبران ممکن است تماس خود را با کارشناسان و مشاورین حقوقی برای دیدن اینکه آیا ممکن است وجود دارد راه حل های دیگر در دسترس است که می تواند سفارش های غیر ضروری.

این لایحه فقط به بیماری های همه گیر و یا شیوع آن را فراهم می کند یک استثنا اگر فرماندار منظور لازم است برای جلوگیری از قریب الوقوع از دست دادن زندگی است.

مشکل اول این است که این لایحه ممکن است یک قانون اساسی نقض قوانین توسط قوه مقننه به قوه مجریه. دوم این است که آن را با هدف حل یک مشکل که وجود ندارد.

رژیم صهیونیستی. گری هربرت شده است محتاطانه خود را در استفاده از قدرت اجرایی در مورد این بیماری همه گیر. با وجود منتقدان خواستار او را به صدور یک ایالت اقامت در خانه سفارش او را انتخاب کرد و به جای آن به موضوع کلی تر “در خانه بمانند امن” بخشنامه که شامل دستورالعمل ها و شهرستان رهبران راه گریز برای پاسخ با سختگیرانه تر سفارشات در صورت لزوم برای رسیدگی به نگرانی ها در حوزه های قضایی خود را.

نه همه قطعات از دولت شده اند به همان اندازه نهفته با COVID-19 ساخته شده است که یک پتو سفارش غیر عاقلانه به نظر می رسد. هربرت عاقلانه تصمیم به محلی اجازه مراجع قضایی باید آزادی بیشتری به نیازهای خود را.

چه بخشی از این مجلس پیدا اعتراض?

یکی از این لایحه را چند مخالفان در خانه, Rep. مریل نلسون R-گرنتسویل گفت: فرمانداری با طراحی بهتر مناسب برای ایجاد اورژانس اعلامیه در حالی که قوه مقننه با طراحی deliberates آهسته تر. 48 ساعته مورد نیاز را بی ارزش کند فرماندار در پاسخ به مشکلات.

در واقع این لایحه به نظر می رسد بنابراین به دقت طراحی شده تا به امروز شرایط منحصر به فرد به عنوان آن را غیر ضروری مانع. چرا باید فرماندار شود نیاز به 48 ساعت متوجه یک اقدام اجرایی مربوط به یک بیماری همه گیر و نه برای زلزله یا فوق العاده طوفان شدید مثلا?

بدیهی است که فرماندار باید به مشورت با قانونی رهبران در موقع فقط به عنوان او را از مشورت با بسیاری از دیگران است. همکاری مهم است.

اما یوتا انجام داده است و در پاسخ آن به این بیماری همه گیر. روند فعلی در خدمت مردم شایستگی. وجود دارد بدون نیاز به بی ارزش اشتباه مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im