به نظر ما: روز ولنتاین صرف می تواند مجموعه ای از پرونده های امروز است. امتحان دادن عشق به جای

آمریکایی ها انتظار می رود به صرف $27.4 میلیارد دلار در روز ولنتاین سال جاری یک رکورد جدید — با توجه به انجمن ملی خرده فروشی. به عنوان بیتلز آهنگ می رود “money can’t buy me love” اما آن را می توانید تعداد زیادی از طلا و جواهر, آبنبات, لباس, گل و یا یک شب در شهر. عشق واقعی, اما, هزینه های کمی در دلار و یک معامله بزرگ در شفقت و مراقبت.

او جایزه نوبل سخنرانی دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور اعلام کرد که “این حقیقت غیر مسلح و بی قید و شرط عشق را آخر کلمه است.” این نوع از عشق و عمل به آن مهمیز است در معرض خطر در جامعه امروز است.

متاسفانه حتی در روز ولنتاین متنفرم به نظر می رسد قادر به تسلط بر سرفصل. نفرت در همه اشکال آن — تحقیر تعصب و خرده رسانه های اجتماعی تهمت — منجر به یک محل که در آن خشم سرریز دلیل. هر آمریکایی باید از تماس نفرت برای آنچه در آن است و پس از آن پیشرفت معنی دار مکالمات با عشق.

شهروندان امروز در حال مصرف و یا مصرف شده توسط رسانه های اجتماعی که در آن سخنرانی نفرت به نظر می رسد با فشار خارج کردن سریع تر و دورتر از عشق. به یاد داشته باشید که هیچ کس که گیاهان thistles در بهار انتظار به برداشت میوه در پاییز. هیچ کس نباید به فکر فریب خورده که افرادی که دائما گیاه نفرت و تحقیر انتظار دارند به درو عشق و محبت بعد.

هفته گذشته ما برجسته گزیده ای از آرتور بروکس’ سخنرانی در ملی نماز و صبحانه. بروکس رد تماس برای “مدنیت و تحمل” را به عنوان “مزخرف” — و نه به دلیل آن کیفیت بد هستند اما از آنجا که آنها هرگز به اندازه کافی برای نجات جامعه است. او توضیح داد: “اگر من به شما گفت من و همسرم شد و فقط عمران و تحمل یکدیگر شما می گویند ما نیاز به مشاوره.” او نتیجه گرفت: “عیسی نیست بگو تحمل دشمنان خود را.’ او گفت: “دشمنان خود را دوست دارم.'”

روز ولنتاین نمی توان به ارزش بسیار اگر آن اختصاص داده شد به مدنیت. عشق در واقع پاسخ و استفاده از عشق است و یا آغاز پاسخ به بسیاری از چالش است.

هنگامی که یک مصاحبه با بروکس پخش KSL رادیو یک شنونده تروی منتقل شد به انتخاب کنید تا یک کپی از بروکس’ کتاب “دشمنان خود را دوست دارم.” او بعد از خرید نسخه های اضافی را به اعضای خانواده. سپس او آن را ساده اما مهم گام بیشتر است.

در یک ایمیل با موضوع خط “صفحات عشق” تروی نوشت: به Deseret News “در تلاش برای ارسال پیام های مختلف به غیر از نفرت و تحقیر در جهان ما تصمیم گرفتند برای پلاک.” یک ماشین پلاک بخوانید “LVURNBR” و دیگری به عنوان خوانده شده “LVURNME.” عشق نگاه هرگز بهتر است.

چه تفاوت می تواند یک نفر را ؟ تروی و خانواده اش نشان می دهد که شما می توانید ارسال و تحقیر در ساده اما قدرتمند در راه است.

عشق است و آغاز نه فقط تعطیلات, اما روزهای بهتری برای ملت است. اگر هر شهروند را یک چیز امروز برای نشان دادن عشق به اعضای خانواده و همسایه و همکار و یا دوست خود این روز ولنتاین خواهد شده اند ارزشمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر