به نظر ما: هنگامی که صحبت کردن در مورد خودکشی, زبان, مسائل

خودکشی آگاهی مبارزات انتخاباتی در ایالت یوتا را مناسب هایلایت واقعیت خودکشی روند در دولت و تسهیل گفتگو در پیشگیری است. به عنوان حیاتی به عنوان کسانی که مکالمات آنها را می توان معکوس با روش اشتباه است.

ترکیب Deseret News و KSL هیئت تحریریه ملاقات با نمایندگان یوتا زندگی می کنند در کمپین روز دوشنبه برای بحث در مورد اهمیت زبان در هنگام پوشش خودکشی مربوط به داستان است. غذای آماده و سر راست است: کلمات مهم تن مسائل و خودکشی قابل پیشگیری است.

خبرنگاران کپی سردبیران و کارکنان در Deseret News تشخیص مسئولیت برای اطمینان از زبان تصاویر و پوشش مربوط به خودکشی هستند مفید و نه مضر. این همان رویکرد هر کس می توانید درخواست خود را به مکالمات شخصی بیش از حد.

خودکشی یک موضوع پیچیده. در نظر گرفتن یک زندگی است که اغلب ناشی از بی شمار تجارب و به ندرت می توان ثابت به یک عامل است. تاثیر آن بر عزیزان و جوامع است و همیشه غم انگیز است. به این دلایل بحث در مورد آن را باید در مرکز درمان از منابع موجود و انتقال این پیام است که پیشگیری و بهبودی امکان پذیر است.

تغییر روایت از یکی از با تمرکز بر یک پایان به یکی دیگر از محور در کمک و امید برای بازماندگان بر مهارت های مقابله ای مناسب. مکالمات باید مرکز در منابعی که در دسترس هستند مانند حمایت خانواده و دوستان مورد اعتماد هم تیمی ها و یا همکاران و متخصصان سلامت روانی.

از سوی دیگر خانه در جزئیات گرافیکی می تواند خطرناک باشد, به احتمال زیاد به تقویت افکار خودکشی و یا خودکشی تقلیدی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ورتا اثر است. یک جدی است و افزایش مرگ و میر با خودکشی پس از مرگ رابین ویلیامز. افزایش دیده می شد در میان مردان مشابه در سن. پوشش و گفتگو محور در کمک به کسانی که در معرض خطر می تواند به کاهش احتمال چنین تقلیدی تراژدی.

یوتا آمار خودکشی شده اند به طور گسترده ای گزارش شده در طول سال گذشته. با توجه به یوتا وزارت بهداشت دولت نرخ خودکشی شده است به طور مداوم بالاتر از میانگین ملی برای بیش از یک دهه است. به طور کلی مردان دارای بالاترین نرخ مرگ با خودکشی, اما زنان بیشتر احتمال دارد به بستری برای تلاش.

منابع مانند زنده در سازمان می تواند کمک به کسانی که در بحران و همچنین ارائه مواد آموزشی برای افراد به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر و یا مفید مکالمه.

برای تغییر مسیر و کاهش از دست دادن, رسانه ها, جوامع و افراد در تمام بازی در یک نقش است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر کارشناسان هشدار داده اند در مورد پتانسیل سلامت روانی بحران است. آن را تشویق پس از آن که گزارش افکار خودکشي شده در یوتا — اما این بدان معنا نیست که این روند ثابت هستند. تلاش سخت کوش است که هنوز هم مورد نیاز در تمام جبهه ها برای جلوگیری از اندوه به عنوان یک نتیجه از این دوره دشوار است.

بحران های شخصی مانند از دست دادن شغل و یا یک دوست — عوامل در حال حاضر در حال افزایش است — گاهی اوقات می تواند باعث افکار خودکشی به ویژه در مردان است. این زمان می تواند حتی دقیق تر در مورد به دنبال یک شخصی سلامت روان و سلامت کسانی که در اطراف شما.

آنچه دولت در مورد مذاکرات فقط به عنوان مهم به عنوان چگونه آن را در مورد آن. وقتی که می آید به صرفه جویی در زندگی درست زبان و اصطلاحات را نمی توان نادیده گرفت. بحث و پوشش باید به دیگران این شجاعت را به زندگی می کنند.

با هم ما می توانیم نگه داشتن مکالمات سالم است. با هم ما می توانیم کمک.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در بحران کمک در دسترس است. تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255). ساکنان ایالت یوتا نیز ممکن است به دنبال کمک از طریق SafeUT برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de