در ستایش از یک جوان سیاه زندگی مهم رهبر با چشمان خود را بر روی این جایزه

این پنج واشنگتن پست ویژگی های قانع کننده قطعه ای از گزارش در قدرت پرستی و مبارزه با آن است.

“یک نوجوان به رهبری یک زندگی موضوع اعتراض در شهر کوچک خود را. یک صلیب سوخته بود در حیاط خود را.”

این مقاله می گوید داستان از Travon قهوه ای, هفده ساله, سیاه, دانش آموز دبیرستان است که با موفقیت سازماندهی یک پل مارس در مریون, ویرجینیا, شهر کوچک که در آن او زندگی می کند و سپس یک صلیب سوخته در حیاط معلوم می شود توسط سفید همسایه که مادر استفاده می شود به بازی با توپ او را (این تصویر بلافاصله به ارمغان آورد به ذهن پیتر Maass درخشان سال 1996 حساب صربی خشونت علیه مسلمانان بوسنی عشق تو همسایه: داستان جنگ). قهوه ای شجاع و هوشمند و مرد جوان و با تجربه طیف وسیعی از واکنش های احساسی به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت. او سپس اقدام به سازماندهی یک دوم مارس. این یک ملاقات با یک ضد تظاهرات: “50 دوچرخه سواران تا به حال غرش به مرکز شهر ماریون بسیاری با مؤتلفه پرچم خود Harleys و تپانچه بر روی باسن خود را. دو صد اضافی counterprotesters شدند مونتاژ در اطراف مؤتلفه یادبود در دادگاه چمن.”

این مقاله توضیح می دهد رویارویی غیر خشونت آمیز, BLM تظاهرکنندگان و عصبانی سفید ضد معترضان که برخی از آنها به وضوح تهدید به خشونت است.

اما مراکز داستان Travon قهوه ای فوق العاده ای کسی که ظاهرا رشد کرده است از طریق این های اخیر تجربه برای تبدیل شدن به یک اعتماد به نفس سخنران عمومی و رهبر جامعه که به چالش افزایش یافت, وضعیت در راه است که تعداد کمی از مردم در هر سنی می تواند انجام دهد و چه کسی قادر به deescalate خطرناک رویارویی در حالی که به طور همزمان تقویت BLM پیام.

به عنوان خبرنگار مایکل میلر توصیف قهوه ای: “چراغ راهپیمایان از بازار کشاورزان و به شهر فریاد” نه عدالت بدون صلح هستند.” آنها تا به حال ساخته شده آن را یک بلوک قبل از counterprotesters شروع به فریاد در آنها. مردان جوان Travon سن تکان داد مؤتلفه پرچم در پیاده رو . . . عبوس و درهم و سیگار کشیدن است.” به عنوان خشونت رویارویی قریب الوقوع به نظر می رسید قهوه ای اعمال رهبری واقعی احضار خود از رسیدن به نگه داشتن در حال حرکت به دور از خصمانه ضد معترضان: “نگه داشتن آن در حال حرکت است. ما نمی آیند در اینجا به استدلال می کنند. ما در اینجا به منظور بالا بردن آگاهی.” نژادپرستان در ادامه به تهدید می کند. و قهوه ای و ادامه داد: به اصرار آرام است. به عنوان میلر بازگو: “هنگامی که معترضان شروع به صحبت پشت Travon تبدیل شده و shushed آنها. او زانو زد نزدیک به جبهه راست خود را مشت مطرح شده بود. . . . و سپس Travon شروع به فریاد ‘I love you’ در سراسر تقسیم و به زودی تمام معترضان فریاد آن و چهره های مخالف آنها بودند لحظه ای آرام و اشتباه است.”

میلر داستان ساده است نه اخلاق داستان در مورد چگونه اعتراض مسالمت آمیز و عشق برای یکی از همسایگان می تواند حل نفرت و یا پیروز شدن بر نژاد پرستی. این یک داستان الهام پرشور خود محدود و در نتیجه با وقار مقاومت غیر خشونت آمیز به ظلم و ستم و عمیق موانع به این مقاومت است. به عنوان میلر نتیجه گیری با مناسب ابهام: “این خورشید در حال غروب بود به عنوان او راه می رفت همراه مروارید خیابان گذشته همسایه خود را مؤتلفه پرچم و خود را در جلوی خانه که در آن علامت تاول در پیاده رو شد و تقریبا از بین رفته اند.”

این تظاهرات یکی مهم و نمونه حاضر در حال پیگیری عدالت است.

آن را خیلی بیشتر از تظاهرات مانند این تظاهرات سازمان یافته توسط Travon قهوه ای برای پیشبرد علت نژادی عدالت است. اما این تظاهرات یکی مهم و نمونه حاضر در حال پیگیری عدالت است. قهوه ای فریاد زد: “دوست دارم.” اما او به نظر می رسد که معنای آن را در راه است که مارتین لوتر کینگ جونیور به معنای آن—نه به عنوان صرف احساسات محبت اما به عنوان “agape” یک فعال عملکرد انسانی همبستگی از راه درگیر شدن با ستمگران و برقراری ارتباط با “تماشاگران” که نشان می دهد “نبخشيده است.” (من پیشنهاد می کنم فوق العاده مقاله اخیر توسط Quintez قهوه ای است که به بررسی این معنای “عشق”: “یک جوان سیاه نامه به MLK: آنچه را شاه به من آموخت در مورد عشق است.”)

این Travon قهوه ای داستان من را در ذهن PBS, مستند “چشم در جایزه” و به خصوص آن قسمت چهارم “نه آسان راه رفتن” است که مراکز در جنوب مسیحی رهبری کنفرانس “پروژه C”—”C” برای “تقابل”—در بیرمنگام آلاباما در سال 1963. پادشاه معروف خود “نامه ای از زندان بیرمنگام,” برچسبها زیادی در این داستان است. اما تا بیش از حد انجام طیف وسیعی از دیگر محلی و رهبران ملی. این قسمت را دراماتیک ترین لحظه ویژگی های کمتر شناخته شده اما بسیار مهم ، رهبر جنبش جیمز مورب. مخروطي پیشرو فنون غیر خشونت آمیز عمل مستقيم خود را در سر یکی از خاص مارس در “کودکان جنگ صلیبی” بود که تهدید به فوران به خشونتآمیز. در newsreel footage مخروطي است دیده می شود که با توجه به تصادف تعقیب درهم bullhorn توسط یک پلیس در سایت و استفاده از آن برای آرام کردن خود را بزرگ و طبعا گرم جمعیت. در voiceover او بازگو تجربه:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ما آینده تظاهرات و پلیس در حال رانندگی بود که دانش آموزان با آب و سگ و هنگامی که ما به کلیسا بسیاری از پدر و مادر خود بیرون آمده بود به تماشا. دانش آموزان در حال خوشگذران و عیاش و تمسخر پلیس اما بزرگسالان — پس از دیدن تعداد زیادی از دانش آموزان زدم با آب و لباس های خود را پاره کردن با سگ — شروع به سازماندهی خود اسلحه و چاقو و آجر.

آنچه من واقع شد و به دانش آموزان که آنها تا به حال به احترام افسران پلیس که کار خود را برای کمک به پلیس و به منظور نگه دارید. که پلیس وجود دارد برای حفظ نظم و افرادی که در آنجا بود پرتاب [چیز] احتمالا پرداخت محرکین و بنابراین ما تا به حال به تماشای آنها. و آن را بسیار موثر بود. بنابراین آنچه که ما انجام دادیم ما بزرگسالان که بعد بگو شاید نزدیک به یک هزار نفر برای رفتن به کلیسا و به رفتن را از طریق دلایل که چرا شما نمی استفاده از خشونت است. واقعیت این است که ما در کنترل و که ما به دست آوردن این دلیل که ما نمی شد با استفاده از خشونت به دلیل مسائل بودند ساخته شده است روشن است.

مخروطي توضیح می دهد که او درخواست پلیس تصادف تعقیب درهم bullhorn بود خار از لحظه ای که تصمیم او شگفت زده شده بود پلیس که آن را تحویل دادند:

“بنابراین او فقط آن را به من داد و به من گفت: ‘OK کردن خیابان ها در حال حاضر. ما در حال رفتن به خشونت است. اگر شما نمی خواهید به احترام پلیس, شما در حال رفتن به در جنبش است.” و شما می دانید, آن را عجیب و غریب من حدس می زنم برای آنها. من با پلیس صحبت کردن از طریق تصادف تعقیب درهم bullhorn و دستور دادن و همه به اطاعت. آن را مانند آن بود مرسی! اما آنچه که در خطر بود و احتمال شورش است و که در یک جنبش پس از یک شورش شکستن شما باید برای متوقف کردن شما را از چهار یا پنج روز به دوباره برقرار بود و من در تلاش برای جلوگیری از این نوع از وضعیت است.

تراش, John Lewis, دایان نش و دیگر رهبران جنبش-که مورد مطالعه بدون خشونت عمل مستقیم با جیمز لاوسون در Vanderbilt, اولین تمرین آن در گرینزبورو ناهار شمارنده در سال 1960 و اقدام که سال به شکل دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی—می دانستم که از سال تجربه چه Travon قهوه ای به طور غریزی می دانست که این عمل از خود خویشتنداری هر دو اخلاقی و ارزش استراتژیک به خصوص در جامعه ای که ادعا می کند به احترام به حکومت قانون است و در نتیجه می تواند یک قالب شخصی و سیاسی استان است.

حرف از مدنیت است که اغلب یک حرف از pacification, یک راه گفت: “آرام بود منطقی بود بیمار” به باغی شهروندان که گفته شده است بیش از حد طولانی به “صبر” و از حیله گر است که “ما همه در این با هم” به افرادی که برای بیش از حد طولانی نادیده گرفته شده است را تکذیب کرد و یا سرکوب شده است. تجدید نظر به این شعارهای یک راه برای قدرت-دارندگان و کسانی که اعتقاد به ضروری درستی از وضعیت موجود به آرام مخالف و مخل صدای (بهترین کتاب در این است که بنیامین DeMott را 1995 مشکل با دوستی: چرا آمریکایی ها نمی تواند فکر می کنم مستقیم در مورد نژاد).

اما این به این معنا نیست که حرف از تمدن, خویشتن داری و میانه روی است.

به عنوان مثال از Travon قهوه ای باعث می شود این روشن است. او به رهبری همکار خود را راهپیمایان گذشته نژادپرستانه اراذل و اوباش که در تلاش برای تحریک آنها و سپس “shushed” خود جمعیت و فریاد زد: “دوست دارم!” در حالی که به طور همزمان افزایش راست خود را مشت در قابل اعتراض است. این ترکیبی از اقدامات نمی شد یک صفحه نمایش از بزدلی و یا ارسال و یا شنگول اعتقاد که “صلح آمیز است.” و نه آن را یک ساده عبارت از ایمان به “خوبی” از شهروندان آمریکایی و یا آمریکا نظام سیاسی. این یک نمایش از هوش تمرد و عزم و اراده برای حفظ حرکت رو به جلو است. چنین نمایش به خصوص توسط افراد جوان ترین افت بسیار امیدوار لحظه. در زمانی که وجود دارد مقدار درد و رنج و ترس و صالح خشم و پارتیزان عدالت به معنای واقعی کلمه و ظاهرا چهره عصبانی اوباش egged توسط یک بدخواه نژادپرستانه رئیس جمهور آن است که مهم تر از همیشه به گوش دادن به افرادی مانند Travon قهوه ای برای تقویت پیام خود را به تعامل با آنها را در املاک و گو های سیاسی و به کار با آنها را به نام آینده ای بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>