در پاسخ به قهرمانان قانون 350 اکشن جلوه های کلیدی به اولویت بندی خواسته های مردم بیش از آلوده

واشنگتن – روز چهارشنبه مجلس نانسی پلوسی, رونمایی از پنجمین پیشنهاد محرک و امداد رسانی بسته های مربوط به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. این لایحه شناخته شده به عنوان سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان است 3 تریلیون دلار پیشنهاد را به رای گیری توسط مجلس این جمعه. این پیشنهاد شامل برخی از عناصر ضروری کارگران لایحه حقوق از جمله بهداشت و درمان و اقتصادی برای حمایت از کارگران ضروری صرف نظر از وضعیت مهاجرت منابع برای بیمارستان تامین بودجه برای COVID-19 آزمایش و درمان حفاظت به اجاره و مالکان از 25 میلیارد دلار در حمایت ایالات متحده خدمات پستی تمدید مزایای بیکاری و مستقیم پرداخت که تحسین و پشتیبانی. پیش نویس این لایحه را شامل نمی شود حمایت برای جلوگیری از سوخت های فسیلی شرکت از دسترسی به این پول. آن را نیز شامل نمی شود مفاد اصلی این عقب, عمل, قانون معرفی شده توسط سناتور Jeff Merkley (D-OR) و نماینده Nanette Barragán (D-CA-44) برای جلوگیری از شرکت نفت از بهره برداری از COVID-19 همه گیر برای به دست آوردن مالی.

در پاسخ به 350 اقدام کاردانی سیاست مدیر ناتالی مبان ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“عمل قهرمانان نزدیک تر است به این نوع از قوانین ما نیاز به حمایت مردم و ما بسیار خوشحالیم که برای دیدن قطعه کلیدی از کارگران ضروری لایحه حقوق در این پیشنهاد است. گفت: این لایحه نه چندان دور به اندازه کافی برای محافظت در برابر کمک مالی از صنعت نفت و گاز. ما می دانیم آن است که ممکن است برای خانه رهبری ایستاده با میلیون ها نهفته COVID-19 بدون ارائه خطوط و نقاط ضعف برای سوخت های فسیلی میلیاردرهای را به سود. به بسته امداد هوایی, تنگ, از ما اصرار پلوسی و خانه به عنوان سمبل عقب عمل برای جلوگیری از نفت و گاز و شرکت های زغال سنگ از به دست آوردن دسترسی به پول محرک است. این قانونی حمایت مهم برای تضمین این که جوامع ما هر دو دریافت فوری فوری پشتیبانی لازم برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر است و آنها در حال محافظت از آینده بحران و فاجعه آب و هوا در دست صنعت سوخت فسیلی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“برای تقویت عمل قهرمانان و آینده COVID-19 محرک تلاش 350 اقدام مطرح کرده است هفت کلید اولویت های سیاست برای تقویت قانون است که محافظت از کارگران در حالی که ممنوعیت استفاده از کمک مالی صندوق برای صنعت سوخت فسیلی و دیگر آلاینده حصول اطمینان از سرمایه گذاری در قرارداد جدید و اولویت آب و هوا-انعطاف پذیر فقط بازیابی. این پلت فرم است که این طرح که می تواند راهنمای کنگره به ایجاد پررنگ قانون قرار می دهد که مردم در قلب ما بازیابی و انعطاف پذیری است.”

برای خواندن 350 اقدام محرک مطالبات اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de