در روسیه به نسل جدیدی از فعالان گرفتن در بحران آب و

آلکسی نشسته بر روی نیمکت در یک آپارتمان اجاره ای در St Petersburg ساخت یک نشانه است که می گوید: “تمدید اعتراض انرژی” را به عنوان او آماده برای یکی دیگر از روزهای جمعه برای آینده دیجیتال اعتصاب. 21 ساله دانشجو درگیر شده است در آب و هوا فعالیت تا کنون از آن به روسیه از طریق سخنرانی گرتا Thunberg و جرم آب و هوا تظاهرات که جاروب اولین بار در سراسر اروپا و سپس در سایر نقاط جهان. در حالی که اکثر کشورها به آرامی بیدار شدن از خواب به هشدار دهنده نشانه هایی از بحران آب و هوا که در حال حاضر ادعا هزاران نفر از مردم در هر سال و تهدید به نابود کردن زیستگاه گونه های دیگر روسیه را نگه می دارد به دنبال خود البته برای محافظت از درآمدهای حاصل از نفت و گاز که امروز را تا حدود 40 درصد از بودجه این کشور است.

نه روسیه اخیر کم کربن طرح توسعه و نه آن اواخر و تمایلی تعهد به توافق پاریس و نه محدود سرمایه گذاری در انرژیهای تجدید پذیر و تحقیق و توسعه نشان می دهد که این کشور در هر نقطه نزدیک به تبدیل شدن به یک شریک برابر در تلاش مشترک برای نبرد با تغییر آب و هوا و اثرات آن.

برعکس در حال حاضر در زمینه اصلاحات به روسیه اساسی اتفاق می افتند و در میان همه گیر قوانین بین المللی ممکن است به زودی رسما محو در روسیه خاک: به غیر از دادن ولادیمیر پوتین مناسب برای اجرای برای دو دوره شش ساله ریاست جمهوری شرایط و اعطای او حق را به آتش قضات از قانون اساسی و دادگاه عالی قانون اساسی جدید prioritises قانون روسیه بیش از تعهدات بین المللی از جمله تصمیمات توسط دادگاه اروپایی حقوق بشر. از این رو تغییر قانون اساسی را به کرملین اصلی اختیارات قانونی در روسیه او را اعطای مشروعیت به فکر شغل موافقت نامه های بین المللی.

برای جوان آب و هوا فعالان مانند آلکسی این درس روشن است: ولادیمیر پوتین رئيس جمهور مستبد که برای همه زندگی خود را هرگز بیش از حد خود را نگران امن و پایدار در آینده. در واقع در ديدگاه پوتین قانون شکست خورده است را به حرکت روسیه به دور از وابستگی به هیدروکربن. با توجه به رئیس جمهور پر اب و تاب, اقتصادی, چشم انداز, سوخت های فسیلی باید باقی می ماند تنها منبع قابل اعتماد از رفاه اقتصادی و ثبات سیاسی برای شهروندان روسیه مشرف بحران های مالی غرب از تحریم و تغییرات ساختاری در بازارهای انرژی در سراسر جهان است. و در حالی که روسیه آب و هوا در حال گرم شدن 2.5 برابر سریع تر از بقیه سیاره مربوط به آب و هوا خطرات هنوز هم باقی می ماند چیزی ناچیز برای مردان قدرتمند در مسکو.

کرملین-وفادار رسانه ها نگه می دارد پرورش این کنجکاو اعتقادات در روسیه را نفت و گاز-سوخت ممکن است توسط تولید مربوطه بحث نشان می دهد طنز آمیز طرح ها و مقالات است که بموقع جلوگیری از هر گونه اشاره ای به تغییر آب و هوا در حالی که دود از آتش سوزی سیبری است و قابل مشاهده از فضا.

برای نسل جدیدی از فعالان زیست محیطی این به این معنی نه تنها نیاز به مقابله با واقعی فجایع بلکه مبارزه با دروغ و تبلیغات است که تهدید به رشد را به یک مقیاس کامل اطلاعات جنگ. هنوز هم افراد جوان در سراسر جهان در حال حاضر به سازماندهی دیجیتال و غیر دیجیتال در اعتراض به اقدامات برای حفظ و بالا بردن آگاهی در مورد بحران آب و هوا با هم – ظاهرا تنها راه امروز به خاطر این موضوع قابل مشاهده برای رسانه های جهان و سیاست گذاران.

جوان فعالیت های نبرد برای به رسمیت شناختن

آلکسی است فعالیت می کند پایان ندارد با دیجیتال اعتصاب. او می نویسد: وبلاگ خود را, طعم زباله که چند صدها نفر از مشترکین در تلگرام – یک پلت فرم پیام های بود که تا حدی ممنوع در این کشور به عنوان بخشی از کرملین بزرگتر تلاش برای کنترل اینترنت. او همچنین در سازماندهی اعتراضات زیست محیطی و متصل جمعه آینده با دیگر فعالان زیست محیطی سازمانها و فعالان در سنت پترزبورگ و منطقه لنینگراد – فقط یک قلمرو کوچک است که به اندازه کافی فضا برای فساد و متعدد زیست محیطی از موارد نقض.

1000 کیلومتر دور از سنت پترزبورگ در روسیه محاصره جمع بین لهستان و لیتوانی, Kristina, 20, اعتصاب برای کالینینگراد پارک های شهر. او یکی از افرادی که باعث ایجاد محتوا برای روزهای جمعه برای آینده روسیه صفحات رسانه های اجتماعی و صرف ساعت سازماندهی تصاویر و نوشتن پست. در زادگاه او کریستینا می گوید: غیر قابل کنترل پروژه های ساختمانی و آلودگی هوا اصلی مشکلات است. “مردم به نظر نمی رسد به درک که اگر سطح دریا افزایش می یابد و ما از دست دادن برخی از مناطق ساحلی و Curonian Spit پارک ملی” او می افزاید: با اشاره به 100 کیلومتر تلماسه تف که از طریق کاهش کمتر گوشه ای از دریای بالتیک است.

در آرخانگلسک Asya Fomina, 16, به سختی می توانید پیدا کردن زمان بین سازماندهی سخنرانی در مورد خطرات ناشی از انرژی هسته ای, نوشتن یک فمینیست وبلاگ و راه اندازی دادخواست: “وجود دارد مقدار زیادی از آب و هوا منتقدان در روسیه اما این افراد فقط فاقد دانش در مورد بحران آب و هوا. برای مثال آنها همین حالا به ما بگویید در مورد آن در مدارس. اما ما باید به تلاش برای رسیدن به مردم بیشتر ما باید به دنبال راه هایی برای اطلاع رسانی به آنها است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

امروز شما می توانید پیدا کردن جوان مردم در هر منطقه از روسیه است. آنها به دنبال گرتا Thunberg در توییتر ترجمه و به اشتراک گذاری مقالات علمی, نوشتن, وبلاگ, اعتصاب هر جمعه و به دنبال راه هایی برای تعامل بیشتر. اما داستان خود را تا حدودی ناراحت کننده است. در حالی که خود اعداد کوچک هستند نادیده گرفته شده توسط رسانه ها ، آب و هوا فعالان مبارزه با واقعیت های معاصر جامعه روسیه استفاده نشده به مجازات عبارات مدنی نگرانی.

این می تواند یک misfortunate داستان یک جنبش رایگان از دست رفته در دولت تبلیغ اما کارشناسان و روزنامه نگاران بر این باورند که یک “اقتصاد چرخه ای” و انرژیهای تجدید پذیر هستند و ممکن است حتی در روسیه به مبارزه خود برای جمعی ایمنی محیط زیست. روسیه مجله فوربس دغدغه با سوخت غولهای صنعتی و magnates یک دهه پیش شامل Arshak Makichyan کشور شناخته شده ترین آب و هوا فعال در آن “30 زیر 30” نامزد لیست.

نامزدی است که مطمئنا بهتر-اتصالات اذعان تاثیر او از شش روز زندان محکوم کرد که Makichyan دریافت در ماه دسامبر گذشته برای آب و هوا اعتراض اما معلوم نیست اگر آن را در حال رفتن به او کمک کند در حال مبارزه است.

مقابله با سیاست

جدا از اعتراضات جوان, آب و هوا فعالان سازماندهی جشنواره در سراسر کشور به سخنرانی و شرکت در مکالمات به کمک یکدیگر مقابله با نسل فاصله خصمانه موسسات عمومی و سوء تفاهم است. پس از همه کودکان در روسیه بعید است برای یادگیری در مورد تغییر آب و هوا از معلمان خود و یا پدر و مادر. وجود دارد فقط یک فیل در اتاق: سیاست. های دانش و بحث در مورد اهمیت علم و الهام بخش است اما در روسیه سیاست است که اغلب به عنوان یک منبع اضطراب و چیزی به طور جدایی ناپذیری مرتبط با زندان. “نه فقط همه آماده است تا به بحث در مورد آن می گوید:” آلکسی که می داند مشکلات سازماندهی توده ای در اعتراض به اقدام در روسیه است.

البته این حرکت به عنوان یک اقدام مشترک خواستار اقدامات برای رسیدگی به بحران آب و هوا را نمی توان غیر سیاسی. وقتی که می آید به ضرورت کاهش انسانی بر محیط زیست ، جمعه ها برای آینده نه سکوت. با هیچ حزب سبز در روسیه سیاسی افق و یک لابی قدرتمند از صنعتگران و کارآفرینان و سوخت های فسیلی به عنوان غول ایدئولوژیک خود مخالفان روسیه فعالان زیست محیطی باید فرصت های محدود برای عمل است. Piickets باقی می ماند موثر ترین راه برای گرفتن توجه رسانه ها اما جوان روزهای جمعه برای آینده فعالان آغاز دادخواست و همراه با دیگر سازمان محیط زیست, موضوع, نامه به دولت محلی و مقامات کرملین. شک که طرح های خود را پیدا خواهد کرد پشتیبانی شبانه در روسیه را با ثبات و امن سیستم فعالان توسل به عجیب و غریب و شاد دیجیتال اقدامات به محیط زیست فعالیت محبوب است.

این سخت است برای قضاوت در مورد میزان موفقیت این فعالیت های زیست محیطی می تواند در یک کشور خیلی وابسته به منابع طبیعی صادرات اما دانشمندان نگرانی به آرامی در حال رسیدن به روسیه ، با توجه به یک نظرسنجی اخیر در روسیه حدود 48% از افراد مورد مطالعه بر این باورند که آلودگی های زیست محیطی است که بزرگترین تهدید است که چهره بشریت در قرن 21 است. این برگ های اتاق را برای یک بحث گسترده تر در مورد تاثیر مثبت توسعه علمی و ضرورت روسیه و دیگر سوخت های فسیلی درآمد وابسته به کشورها برای انطباق با مدرن جهانی روند.

متاسفانه این امید ضعیف هستند اگر قرار داده شده در زمان گفتمان سیاسی. تسکین است بدانید که وجود دارد مردم در روسیه که به عنوان نگران این مشکل جهانی که مردم در کشورهای دیگر هستند. اما تا زمانی که سوخت های فسیلی باقی می ماند و کشور های اصلی اقتصادی و سیاسی ابزار آن را به زمان بیشتر برای منابع انسانی بیشتر صنعتی و فجایع زیست محیطی اتفاق می افتد برای این کشور به قبول ضرورت زیر سبزتر مسیر.

برای روزهای جمعه برای آینده و دیگر جنبش های زیست محیطی و سازمان ها در روسیه به این معنی که بسیاری از کار سخت در شرایط زمانی که آزادی و شفافیت هستند به طور کامل ناپدید می شود و زمانی که کودکان و جوانان را به مبارزه برای آزادی خود را به اعتصاب آب و هوا در حالی که مبارزه با دروغ ، برای فعالان جوان, علم و آموزش و پرورش در نتیجه تبدیل شدن به واقعا تنها سلاح در برابر تاریکی تا موضوع بحران آب و هوا و تاثیر انسانی در محیط زیست باقی می ماند پنهان از عموم مردم از دست دولت در تبلیغات به روایت کسانی است که سوخت های فسیلی به عنوان یک منبع پایدار از سود و هرگز پایان دادن به قدرت سیاسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de