در “قابل سرزنش” به ناروا ضد مهاجرتی دولت خانه می گذرد هیچ ممنوعیت عمل

این خانه در ایالات متحده در روز سه شنبه تصویب هیچ ممنوعیت عمل برای جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه محدودیت های مسافرتی و ارائه آنچه که مرکز حقوق قانون اساسی به نام “قابل ملامت به یک مشخصه از این دولت را گسترده تر جنگ با مهاجران است.”

قانون—به طور رسمی شناخته شده به عنوان H. R. 2214 ملی منشاء مبتنی بر Antidiscrimination برای Nonimmigrants عمل—گذشت تا حد زیادی در امتداد خط حزب در یک 233-183 رای و مستقیم هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن مسلمان بان.

“مسلمان ممنوع است و اساسا تبعیض آمیز و باید لغو در تمامیت آن. آن را طراحی شده به هدف قرار دادن مسلمانان و اصلاح تنها از کشورهای آفریقایی گفت:” مرکز حقوق اساسی (CCR).

سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا همچنین قرار دادن مسلمان بان کی مون در این زمینه گسترده تر از دولت ضد مهاجر سیاست ها و اظهارات.

“از هفته اول در دفتر رئیس جمهور تهمت تحویل در متعصب حرف از مبارزات انتخاباتی خود گفت:” رایان مک ارشد مشاور سیاست با حقوق بشر ، “رئیس جمهور و مشاوران او’ گل نشسته تلاش برای ساخت ضریح مسلمان بان کی مون به سیاست نشان می دهد یک الگوی تبعیض نسبت به مسلمانان به طور خاص و مردم از کشورهای دیگر به خصوص مردم رنگ.”

“هر تکرار از این دولت, ممنوعیت نقض حقوق مندرج در اعلامیه جهانی حقوق بشر و توهین به کرامت انسانی است. آنها باید لغو یک بار و برای همه و گذشت امروز از هیچ ممنوعیت عمل حیاتی گام به سوی این هدف” گفت: گرز.

این قانون به عنوان این لایحه را به طور خلاصه توضیح می دهد که در بخش

تحمیل محدودیت های رئیس جمهور قدرت را به حالت تعلیق یا محدود کردن بیگانگان از ورود به ایالات متحده و پایان مشخصی ریاست جمهوری اقدامات اجرای چنین محدودیت. آن را نیز منع تبعیض مذهبی در های مختلف مربوط به مهاجرت تصمیم گیری مانند زمانی که یک موضوع را به یک مهاجر یا غیر مهاجر ویزا مگر اینکه قانونی وجود دارد و اساس چنین تبعیض است.

هنوز هم زبان از نسخه نهایی است که به دور از perect گفت: CCR, تاسف این “‘روشن’ که یک رئیس جمهور ممکن است نوار ورود به گروه بر اساس امنیت عمومی به منظور حاوی یک بیماری مسری.’ چنین زبان به مضر استعارههای که مدت طولانی است که مورد استفاده برای استوک ضد مهاجر شدند.”

“هنوز عبور هیچ ممنوعیت عمل یک گام به سوی پایان دادن به تبعیض آمیز و نژادپرستانه سیاست های مهاجرتی یک بار و برای همه” گفت: CCR. “از آن زمان گذشته برای پایان دادن به صدای شیپور جنگ در مهاجران و مردم از رنگ است.”

گروه های حقوق و دموکرات ها را به رسانه های اجتماعی برای جشن اندازه گیری را passge و توجه داشته باشید پیشگامانه خود طبیعت است. آنها همچنین به نام مجلس سنا به دنبال کت و شلوار و تصویب آن نسخه از این لایحه هر چند چشم انداز آن وجود دارد کم نور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>