در ورزش گرفتن از coronavirus فراتر از بازی و ورزشکاران

سالت لیک سیتی — رودی Gobert مثبت coronavirus تشخیص در زمان ضفبرلترس به ملت بی تفاوتی jolting آمریکایی ها به مقابله با تهدید جدی برای بهداشت عمومی مطرح شده توسط COVID-19. و احتمالا به عنوان استدلال توسط ESPN اسکات Van Pelt یک چیز خوب است. همراه با پس از آن برجسته عفونت مانند Brooklyn Nets ستاره Kevin Durant را تشخیص در شنبه Gobert مجبور ملی حساب. اما گفت: حساب — که یکی از بسته NBA, لغو مسابقات NCAA و تاخیر بیس بال را باز روز نیز ترک خورده بنیاد صنعت ورزش.

بدون این به ظاهر بی اهمیت مسابقات که در آن شرکت کنندگان ضربت سخت زدن چرم توپ را با میله های چوبی و یا با صدا غذا خوردن pucks بالا و پایین یخ, کل صنعت ساخته شده در اطراف آنها — کسانی که در این عرصه عملکردی که نوشتن در مورد بازی ها که televise آنها که به فروش بلیط و هماهنگی مصاحبه و اظهار نظر کردن در آنها شب و روز به طور ناگهانی به سمت چپ به تعجب. وقتی که می تواند طرفداران و بازیکنان انتظار حرفه خود و تطهیر به ترتیب به بازگشت ؟ چه شهریه-با توجه فیلادلفیا فیلیز توپ دختر را بدون چک او انتظار ؟

بنابراین صرف نظر از سطح خود را به سطح ابتذال “این بار جدی” برای مشاهده نیویورک تایمز خبرنگار ورزشی جان شعبه “حتی بدون ترس از تبدیل شدن به بیمار.” در واقع بی سابقه ای در میان توده لغو هر ورزشی-جنب سازمان در کشور باید تنظیم — سرعت — به آدرس ناگهان به خطر بیافتد پایه و اساس این صنعت امیدوار پایگاه خود را به اندازه کافی قوی است و در این زلزله از عدم قطعیت.

“من احتمالا شنیده اید این اصطلاح ” به طور نامحدود به حالت تعلیق’ بیشتر در آخرین 36 ساعت از من شنیده ام آن را در بقیه عمر” Utah State athletics مدیر جان Hartwell روز جمعه گفت برجسته ناگهانی لغو آبشار. “صحبت می کند که چگونه آن را به یک مایع وضعیت است.”

Floodgates در هفته گذشته باز.

چهارشنبه شب در جنوب یوتا دو و میدانی دانشگاه سخنگوی Bryson Lester منتظر در لابی بویز هایت به عنوان تلویزیون blared با تصویری از Gobert. جاز مرکز تشخیص تا به حال فقط تبدیل به دانش عمومی و Thunderbirds احساس تکان خوردن. توسط 9 بعد از ظهر یک جلسه برگزار شده با لستر دو و میدانی مدیر دبی کروم و دیگر مقامات ارشد گروه. آنها می خواهم نظارت coronavirus اما در حال حاضر آنها نیاز به اقدام. آنها با تمرکز بر آنچه به خود جلب کرد و آنها را به بویزی: آسمان بزرگ کنفرانس مردان مسابقات بسکتبال. باید آن را لغو آنها تصمیم گرفتند که چگونه آنها می خواهم به خانه و لستر پیش نویس آزادی مطبوعات به نگه داشتن طرفداران مطلع.

“بدیهی است که آزادی مطبوعات به روز شد 30 برابر بیش از 12 ساعت بعد,” لستر گفت. “سپس ما آن نوشته شده و دو ساعت بعد آن را خارج از تاریخ است.”

حدود 12 ساعت پس از جلسه NCAA لغو تمام مسابقات بسکتبال به عنوان به خوبی به عنوان بهار ورزش و پس از شکستن این, اخبار, به, تیم, جنوب یوتا در یک اتوبوس رهبری برای سرو شهرستان ظهر. مانند بسیاری از برنامه های دیگر — دبیرستان ، کالج و حرفه ای به طور یکسان — که زمانی که واقعی عدم رخنه در, حتی اگر این ویروس تا به حال ذکر شده است قبل از.

در غرب کوه کنفرانس که به میزبانی آن مردان و بسکتبال مسابقات یک هفته زودتر از بسیاری از. ایالتی یوتا برنده در یک بازی برنده شات از ارشد سام مریل, عقد یک نقطه (یا پس از آن فکر) در مسابقات NCAA. اما با وجود خوشحالی از ناراحتی برنده Hartwell همچنین در سمت چپ لاس وگاس با کروناویروس در ذهن خود.

آن مورد بحث قرار گرفت گفت: در جلسه این کنفرانس دو و میدانی مدیران که در آن اجماع به نظر می رسید که چیزی ممکن است نیاز به انجام. اما چیزی قریب الوقوع بود او اذعان کرد و آن را هنوز هم در ذهن ما است.”

تا روز چهارشنبه هنگامی که گروه او پیوست سو و دیگران در تعجب که چگونه آنها می خواهم به نگه داشتن طرفداران درگیر و حفظ کارکنان خود. چه نوع از اتصالات می تواند آنها را جعل بدون, بازی, برای مثال, و چه خواهد شد ارتباطات کارورزان انجام زمانی که آنها به طور معمول به نوشتن در مطبوعات و هماهنگی برای مصاحبه خود اختصاص داده تیم?

Hartwell پیشنهاد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از علاقه انسان داستان سرایی انجام می شود مانند مورد آنچه مریل باید احساس پس از رونق گذشته-دومین کنفرانس تاج به دنبال ناگهانی مجسمه نیم تنه از کار خود را پایان دادن به. و لستر گفت: jotted بالقوه وظایف خود را در گوشی نرم افزار یادداشت است.

“ما باید کارآموزان و کارکنان ساعتی و ما می خواهیم به نگه داشتن آنها پرداخت می شود, بدیهی است,” او گفت:. “من شده است به قرار دادن برخی از ایده ها را برای چیزهایی که ما می توانید انجام دهید به جلو برای فصل آینده است. بنابراین در حال حاضر ما فقط به دنبال به جلو به دنبال به جلو به گرفتن برخی از بازیکن bios به روز شده در وب سایت و رفتن از وجود دارد.”

اما معلوم نیست چه مدت آن شما را برای چنین داستان ها و وظایف را به خشک. و برای بعضی هیچ فرار از عواقب مالی. عرصه کارگران برای یک کمی امید برای ساخت پول از آنها انتظار می رود و برنامه ریزی زندگی خود را در اطراف. برخی از حرفه ای بسکتبال, بازیکنان از کلیولند کوین عشق به نیواورلئان’ صهیون ویلیامسون به Gobert را متعهد صدها هزار دلار برای پوشش خود را از دست داده حقوق و بیشتر به نظر می رسد به دنبال خود منجر هر روز, اما برخی در این صنعت باقی می ماند و فراتر از چنین کمک کند.

مانند ورزش در جمع خبرنگاران گفت که نمی تواند پول را از تیم های آنها را پوشش میدهد. در حال حاضر آنها به احتمال زیاد خواهید را Hartwell رویکرد مقابله با داستان علاقه انسان و تحقیقات و دیگر غیر-gamecentric فرم گزارش.

“من می دانم که ورزش ممکن است به نظر می رسد بسیار مهم است راست, در حال حاضر, اما ما در (ورزشی) در حال رفتن به نگه داشتن تلاش ما نه تنها برای اطلاع رسانی به شما از آنچه می گذرد اما همچنین شما را به داستان که امیدوارم شما منحرف کردن اذهان کمی و به شما لبخند ایم” ورزشی جدید Orleans Saints خبرنگار کاترین ترل. “من برخی از ایده های خوب در آینده.”

اما اگر ورزش ناپدید می شوند برای چند ماه این قبیل مواد است که ملزم به اجرای نازک است. به خصوص در یک محل مانند ورزشی است که ضرب و شتم نویسنده پوشش فقط در مورد هر حرفه ای و تیم کالج در کشور است. بدون معمول خود داستان tinder خبرنگاران پوشش پوردو دو و میدانی و یا ققنوس نیاز به دریافت اضافی خلاق با کمی الهام بخش و یا اولویت. مانند Hartwell گفت: وضعیت مایع است و هیچ کتاب راهنما. بنابراین در حال حاضر صنعت ورزش به نظر می رسد قصد دادن آتش سوزی که در آنها شعله ور.

Hartwell گفت: به عنوان مثال برخی از ایالتی یوتا بین المللی ورزشکاران باید پرسید در مورد بازگشت به کشورهای خود را به صبر کردن بیماری همه گیر. او همچنین فکر کردن در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به مربیان و کارکنان بخش که نیاز به ماندن در خانه با بچه های خود را در میان تعطیلی مدارس و ورزشکاران که ممکن است نیاز به پشتیبانی.

“هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم سالمندان که کار کرده ام یک عمر خود را برای مسابقات و تا به حال آن را گرفته به دور از آنها دشوار است,” او گفت:. “و ما باید مطمئن شوید که ما مراقبت از کسانی که مردان و زنان, چرا که آن را برای رفتن به یک سلامت روان چالش است.”

چنین سوالاتی را حفظ صنعت در حالی که برای.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی به انجام” لستر گفت: “فقط به خاطر این است که جدید است.”

اما حقوق نمی تواند تحت پوشش کمک های مالی همیشه وجود دارد و تنها تا آنجا مرتب انجام دهید و خیلی مطالب موجود در رسانه ها اکوسیستم که در آن حتی قبل از coronavirus هر cheeky جیر واجد شرایط به عنوان ارزش خبری دارند. در نهایت آسیب دیده و بنیاد نمی تواند حمایت همه که وزن.

دیگر لغو گذشته پس از آن خطرناک تر ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im