در سه شنبه ‘اخبار کمپرسی,’ سازمان حفاظت محیط زیست گسترش حکومت محدود کردن علم آژانس می توانید استفاده کنید برای ایجاد بهداشت عمومی در تصمیم گیری های سیاست

به عنوان بسیاری از ناظران سیاسی که نتایج انتخابات دموکراتیک اولیه از 14 متحده در آمده سهشنبه شبهای سازمان حفاظت محیط زیست بی سر و صدا منتشر پیشنهاد تغییر به یک قانون اتحادیه دانشمندان نگران است به نام “مزخرف و خطرناک”در حال گسترش این سازمان به اصطلاح “راز علم” حکومت بیشتر به منظور محدود کردن شواهد علمی سازمان حفاظت محیط زیست را در نظر بگیرند در آن کار می کنند.

در چه مادر جونز زیست محیطی خبرنگار ربکا Leber به نام “باور نکردنی اخبار کمپرسی” در میان ستیز انتخابات سازمان حفاظت محیط زیست “حرکت رو به جلو آن بحث برانگیز ترین پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

تحت این قانون که برای اولین بار پیشنهاد شده توسط سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt در سال 2018 و به طور رسمی به نام “تقویت شفافیت در مقررات علم” سازمان حفاظت محیط زیست نمی تواند با استفاده از مطالعات علمی به راهنمای نظارتی خود را کار می کنند مگر اینکه زمینه داده مورد استفاده در این مطالعات است که در دسترس عموم است.

به “مکمل های اطلاع” منتشر شده سه شنبه شب خواهد گسترش حکومت به اعمال نه تنها زمانی که این آژانس با توجه به قانون جدید و یا مقررات اما به همه فعالیت های سازمان حفاظت محیط زیست از جمله زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست است های “نفوذ اطلاعات علمی.”

به عنوان بتسی Southerland یک مقام سابق در سازمان حفاظت محیط زیست را از آب گفته خبرگزاری بلومبرگ “در سازمان حفاظت محیط زیست نمی تواند به استناد یک مطالعه در مورد افزایش سطح دریا در ساحلی جوامع اگر مطالعه متکی اختصاصی مدل که در دسترس است به صورت رایگان—حتی اگر آن را مورد استفاده برای تنظیم هر چیزی.'”

“این مکمل متوجه ترکیبات آسیب انجام می شود” Southerland گفته بلومبرگ.

منتقدان می گویند گسترش قانون پیشنهاد شده که سازمان حفاظت محیط زیست انتظار برای رفتن به اثر بعد از این سال در نهایت تطهیر اثرات آلاینده ها و مواد شیمیایی و تهدید سلامت در جوامع است. دانشمندان اغلب با استفاده از مطالعات اپیدمیولوژیک برای تعیین سازمان حفاظت محیط زیست باید در تنظیم این مواد, اما این تحقیقات اغلب شامل پزشکی خصوصی داده است که می تواند به مطالعات محدود به سازمان حفاظت محیط زیست تحت “راز علم” حکومت.

“آنها اساسا رفتن به می گویند این مطالعات که در آن اطلاعات در دسترس عموم است بهتر از مطالعات که در آن اطلاعات نیست و در دسترس عموم صرف نظر از چگونه خوب و مهم علم و شواهد این است که” اندرو روزنبرگ از اتحادیه دانشمندان نگران گفت: تپه. “این کاملا علمی است.”

حکومت می تواند پیامدهای وخیم در مواجهه با بحران بهداشت عمومی مانند این یکی در حال حاضر در مواجهه با ایالات متحده و کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

“فکر می کنم در این زمینه coronavirus” روزنبرگ گفت: تپه. “شما می توانید تصور کنید که داده بودن مهم ترین چیز و یا آیا شما می خواهید پژوهش های علمی است که قوی؟”

با بسیاری از جوامع در سراسر کشور رو به اثرات آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی صنعت “در حال حاضر زمان برای بازی با بحرانی تحقیقات پزشکی” نوشت: جینا مک کارتی رئیس و مدیر عامل شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC) و سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر در دولت اوباما.

حکومت می تواند باز کردن درب برای صنعت-بودجه مطالعات راه خود را به سازمان حفاظت محیط زیست برای در نظر گرفتن به عنوان سازمان نظارتی باعث می شود تصمیم گیری. صنعت می تواند به دانشمندان خود را در زمینه اطلاعات عمومی در منافع به دست آوردن سازمان حفاظت محیط زیست را به نفع.

“این ‘سانسور علم حکومت’ ذاتا به صنعت غیر اخلاقی یک مزیت است که خواهد شد کمک به محیط زیست بی عدالتی” گفت: دکتر برنی گلدشتاین سابق رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هوای پاک, علمی, کمیته مشورتی, در بیانیه ای. “برای مثال در نظر بگیرید قریب الوقوع سازمان حفاظت محیط زیست بر اساس علم تنظیم خواهد شد که بر میزان تولید گازهای گلخانه ای به یک محروم جامعه از عمده صنعتی منبع.”

“تحت این قانون” او گفت: “تنها یک طرف صنعت می توانیم به استخدام مشاوران که موفقیت وابسته به برش و dicing داده های خام برای پیدا کردن مسائل بی اهمیت است که می تواند هنرمندانه تحریف و بزرگ شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de