در مبارزه برای جلوگیری از بحران آب و زمین فقط نقل مکان کرد و کمی

برخی از زمین لرزه پس از زمین-shatteringly تخريبي که حتی مردم در طرف دیگر از جهان در مورد آنها را بشنود. دیگران بیش از کمی لرزش و تغییرات در زمین است که ما ممکن است حتی متوجه به ما در مورد کسب و کار روزانه ما. به آن توجه حتی این زمین لرزه را می توان از شاخص های التهاب بزرگ دروغ گفتن فقط در زیر سطح. در مبارزه برای جلوگیری از فاجعه بار تغییر آب و هوا است که ممکن است ما فقط شاهد چنین لرزش.

دیروز در جی پی مورگان چیس سالانه مجمع عمومی―بانک, بزرگترین سهامدار جلسه سال―49.6 درصد از سهامداران رای به نفع قطعنامه ای که معرفی شد توسط سهامداران فعال سازمان به عنوان شما ایجاد. این قطعنامه نام در بانک به تولید یک گزارش دقیق در مورد چگونه آن را در نظر دارد به چین وام خود را با توافق پاریس هدف از نگه داشتن گرمایش جهانی زیر 2°C. در سطح, که احتمالا صدا نمی مانند زلزله. اما آن را بی سر و صدا لرزه ای.

JPMorgan Chase است که بزرگترین حامی مالی از سوخت های فسیلی است. پس از توافق پاریس امضا شد و در اواخر سال 2015 آن را قرض داده بیش از $298 میلیارد به صنعت سوخت فسیلی―36 درصد بیش از هر بانک دیگر در این سیاره است.

JPMorgan Chase است که بزرگترین حامی مالی از سوخت های فسیلی است. پس از توافق پاریس امضا شد و در اواخر سال 2015 آن را قرض داده بیش از $298 میلیارد به صنعت سوخت فسیلی―36 درصد بیش از هر بانک دیگر در این سیاره است. آن است که بزرگترین وام دهنده به fracking صنعت به قطب صنعت نفت و گاز و حفاری دریایی شرکت. این بزرگترین حامی مالی ما از هر دو معدن ذغال سنگ و شنهای روان ترین کربن فشرده فرم روغن در روی زمین است. آن را نیز تا کنون بزرگترین وام دهنده به توسعه بخش صنعت سوخت فسیلی―شرکت هایی که می گویند به جهنم با علم (و در نتیجه برای همه ما) و جعل جلوتر هستند با مطلب جدید زغال سنگ معادن جدید شن و ماسه تار خطوط لوله جدید fracked صادرات گاز از پایانه های.

و در اینجا نکته کلیدی بدانید: بدون که پول سوخت های فسیلی شرکت ها به سادگی نمی توانیم به ساخت معادن جدید, خطوط لوله و یا fracking چاه. به یک مستند مثال داکوتای دسترسی به خط لوله که سوخت چنین تاریخی در آتش سوزی مقاومت در سال 2016―هزینه انتقال انرژی همکاران (ETP) شرکت پشت خط لوله 3.8 میلیارد دلار. دو سوم از این پول مطرح شد از وام های بانکی. بدون آن وام ETP هرگز نمی توانست مطرح پایتخت به نونهالان با خط لوله است. وال استریت به عنوان فعالان مانند کسانی که در متوقف کردن پول خط لوله ائتلاف کار کرده اند سخت به اشاره است که هر بیت به عنوان همدست در بحران آب و هوا به عنوان سوخت فسیلی در صنعت خود را.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما به وضوح. بنابراین اگر چه 49.6 درصد از سهامداران رای دادند که این بانک باید در تولید یک گزارش در مورد چگونه آن را تراز مدل کسب و کار خود با پاریس توافق ؟ معامله بزرگ است. خوب, بله, در واقع. رای سهامدار قطعنامه بسیار متفاوت از آرا. در انتخابات آن را (قرار بود) ساده است: اگر شما بیش از 50% و شما برنده شوید. وقتی که می آید به سهامداران قطعنامه های آن بسیار متنوع تر از آن است.

این واقعیت مهم برای حفظ در ذهن در مورد سهامداران قطعنامه آن است که صاحبان این شرکت که در حال انجام رای گیری. این بدان معنی است که حتی قطعنامه که گارنر به خوبی تحت نیمی از رای قابل توجهی می تواند تاثیر, چگونه یک شرکت کسب و کار می کند.

به عنوان شما افشانده شاید کشور پیشرو سهامداران حمایت سازمان ادعا می کنند که قطعنامه که جلب هر چیزی بیش از 10 درصد آرا را بسیار دشوار را برای شرکت به چشم پوشی و وضوح تصویر می شود که بیش از 20% پشتیبانی کند و این احتمال وجود دارد که این شرکت مجبور خواهد شد به حداقل برخی از تغییرات. بعد از همه, چه نوع شرکت خواهد چشم پوشی از خواسته های یک و پنج نفر از صاحبان آن?
49.6 درصد ممکن است خوب به اندازه کافی برای برنده شدن در یک انتخابات اما وقتی که می آید به سهامداران قطعنامه های آن ،

در پایان آن همه جوش پایین به این: در حال حاضر که نزدیک به نیمی از تعقیب صاحبان خواستار بدانید که چگونه این بانک قصد دارد به چین مدل کسب و کار خود با پاریس قرارداد ما فقط ممکن است شروع به دیدن این برنامه. ما به عنوان نگاه به آینده ما می دانیم که تنها دو چیز برای اطمینان حاصل کنید. یکی ما تنها این دور کردم با تشکر از حمایت بی امان فعال و سرمایه گذار در فشار است. دو گونه برنامه ریزی را شامل به طور چشمگیری کمتر پول در دسترس ساخته شده به زغال سنگ نفت و شرکت گاز. و آن است که واقعا شروع به تغییر زمین زیر پا را از سوخت های فسیلی میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de