در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اسلحه Toting ضد قرنطینه فعالان به نام “مردم بسیار خوب” اما غیر مسلح معترضان محکوم کردن خشونت پلیس هستند “اراذل و اوباش”

به عنوان اعتراض و شورش گسترش مانند آتش سوزی در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید و دیگر مردم سیاه و سفید در دست افسر پلیس سفید, من نمی تواند کمک کند اما به یاد یک ضرب المثل قدیمی آفریقایی:

“کودک که در آغوش روستا را سوزاند و آن را به احساس گرمی است.”

تظاهرات و شورش بخشی از تاریخ این کشور از هفته مقدس شورش رخ داده است که پس از ترور دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور به لس آنجلس شورش است که در زمان بعد از پلیس تبرئه شدند از شدت ضرب و شتم رادنی کینگ در سال 1992.

البته من چشم پوشی نمی کند غارت و خشونت است که اغلب به دنبال تجمعات عمومی از ناآرامی. اما به عنوان یک زن زندگی در یک جامعه ی نژادپرست من می دانم که درد و سرخوردگی از کسانی که مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است.

دکتر شاه هنگامی که در سخنرانی خود که “یک شورش است که زبان از بی سابقه.” برای مدتی بسیار طولانی سیاه و سفید آمریکایی ها رفته اند بی سابقه.

بی عدالتی است که ما طاعون به خصوص غیر قابل تحمل هنگامی که شما مقایسه عمدتا صلح آمیز سازماندهی شده توسط سیاه و سفید فعالان دنبال عدالت برای جورج فلوید به معترضان که وارد دولت ساختمان کاپیتول در میشیگان در ماه گذشته مسلح با تفنگ مؤتلفه پرچم و نمادهای دیگر از داشتن جنوبی برای رد—از همه چیز—COVID-19 stay-at-home سفارشات.

رئیس جمهور تهمت توییتی خود را برای حمایت از کسانی که معترضین. “این مردم بسیار خوب,” او گفت: “اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت!”

اما زمانی که غیر مسلح سیاه مردم به خیابان ها ریختند برای آقای فلوید تهمت پرسیدم این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه خود را, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

چه رئیس جمهور و دیگران را درک نمی کنند این است که ما نه فقط در اعتراض به مرگ جورج فلوید (یا Breonna تیلور یا Ahmaud Arbery یا اریک گارنر یا آلتون استرلینگ یا Philando کاستیا). ما نیز در اعتراض به آپارتاید فرهنگ تعبیه شده در حوزه پلیس در سراسر کشور—و خشونت است که با آن می آید.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وقتی ساکرامنتو پلیس کشته Stephon کلارک در سال 2017, 84 نفر دستگیر شده بودند در یک بعدی مسالمت آمیز راهپیمایی علیه خشونت پلیس. فقط در ماه گذشته در نیویورک Shakheim Brunson ضرب و شتم قرار گرفت و دوخته شده به زمین توسط پلیس پس از اینکه به خواسته پراکنده در انطباق با فاصله اجتماعی سفارشات.

و البته صلح آمیز معترضان غیر مسلح هستند که به شدت مورد حمله پلیس سراسر کشور امروز — اخیرا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند لذت بردن از یک عکس-op در خارج از واشنگتن کلیسا.

این بدنام داستان دو آمریکا.

سیاه معترضان دریافت ثابت به عنوان “سیاه هویت افراطیون” توسط FBI و می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان داخلی تروریست ها.

اگر شما یک زندگی واقعی سفید هویت افراطی از سوی دیگر شما در واقع می توانید پیوستن به صفوف از اجرای قانون است. “وجود دارد یک سابقه طولانی در ارتش و پلیس و دیگر مقامات حمایت از, حمایت از, و یا حتی اعضای سفید برتری گروه” نوشت: Rashad رابینسون در نگهبان سال گذشته است.

این همه می آید در اطراف 99 سالگرد تولسا مسابقه کشتار که در سال 1921 هنگامی که سفید اوباش rampaged علیه مردم سیاه و سفید و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. خصوصی از هواپیما در نزدیکی فرودگاه حتی کاهش یافته است firebombs در محله پاک کردن یک منطقه و سپس به عنوان شناخته شده “سیاه وال استریت.”

که “اراذل و اوباش” در این حادثه?

و همانطور که دکتر کینگ خواست در سخنرانی خود در شورش “آنچه در آن است که امریکا شکست خورده است را به گوش؟”

این بی عدالتی است و دقیقا به همین دلیل ما در ماه مارس. این است که چرا ما اعتراض. این است که چرا ما شعار “نه عدالت بدون صلح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im