در عین حال یکی دیگر از ضربه به Keystone XL, دیوان عالی کشور رد پیشنهاد برای احیای آب کلید عبور اجازه

واشنگتن – دادگاه عالی ایالات متحده امروز کاهش یافته است یک درخواست از TC انرژی و تهمت به دولت اجازه Keystone XL pipeline برای ادامه زیر در سراسر کشور مجوز 12 کلیدی آب-مجوز برای عبور خطوط لوله است که یک دادگاه منطقه یافت می شود غیر قانونی. دادگاه نیز با صدور جزئی ماندن از منطقه تصمیم دادگاه آن را به عنوان امر به دیگر خطوط لوله در حالی که کامل تجدید نظر از تصمیم حرکت به جلو.

در ماه آوریل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مونتانا حکم داد که سپاه مهندسان ارتش نقض گونه های در معرض خطر عمل می کنند زمانی که آن را در سراسر کشور صادر شده مجوز 12, تخلیه مجوز و منع سپاه از استفاده از این سریع ردیابی فرایند تصویب برای Keystone XL و دیگر پروژه خط لوله. ارتش سپاه تا به حال تحت فشار قرار دادند و اجازه می دهد تا خط لوله ساخت و ساز تحت مجوز برای ادامه طی آن درخواست تجدید نظر از حکم در 9 مدار. که دادگاه را رد کرد, ارتش, سپاه’ درخواست. دادگاه عالی را تا حدی معکوس 9th تصمیم مدار اجازه می دهد دیگر خطوط لوله به ادامه با استفاده از در سراسر کشور مجوز 12 اما در ادامه به نوار ساخت و ساز از کیستون XL از طریق رودخانه ها, رودخانه ها و تالاب ها در حالی که درخواست تجدید نظر است شنیده می شود.

TC انرژی نیز چهره اضافی موانع برای تکمیل Keystone XL از جمله دیگر چالش های قانونی در بازار نفت هرج و مرج و اخیر تعهد توسط جو بایدن به لغو این خط لوله را اجازه ایشان را به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

“بیش از ده سال پس از آن پیشنهاد شد کیستون XL است تا آنجا که آن را به حال شده است از حال تکمیل است. ما بسیار خوشحالیم که برای دیدن این دادگاه اذعان کرد که برگ برنده دولت است نه فوق قانون است و نمی تواند فقط با چشم پوشی از بحرانی حفاظت محیط زیست در پیگیری ساخت این خطرناک tar sands خط لوله گفت:” داگ Hayes, Sierra Club دادستان ارشد. “Keystone XL را تهدید جوامع حیات وحش و آب آشامیدنی در امتداد مسیر خود را و ما همچنان به مبارزه برای اطمینان از آن است که مسدود شده و برای خوب است.”

“این یک پیروزی مهم است که حفاظت از خطر حیات وحش از خطرات استون” گفت: Jared Margolis دادستان ارشد با مرکز تنوع زیستی. “دادگاه ها را ساخته اند روشن است که ما نمی توانیم همچنان به قربانی آسیب پذیر گونه بنابراین شرکت های غول پیکر می تواند سود حاصل از سوخت های فسیلی که موجب آلودگی آبهای ما و آب و هوا.”

“کشاورزان و دامداران و قبیله ای جوامع و آب تمیز آنها بستگی دارد کمی امن تر امروز به لطف دادگاه عالی اجازه می دهد سیستم قضایی برای ادامه دوره به دلیل” گفت: دنا Hoff یک مونتانا کشاورز و عضو دشتهای شمالی شورای منابع. “The Keystone XL pipeline یک تهدید برای ما هوا زمین و آب و و آب و هوا. ما بسیار خوشحالیم که دیوان عالی کشور را رد کرده است این تلاش ها به رم از طریق این خطرناک کانادا tar sands پروژه است.”

“دادگاه عالی طرفه با آب تمیز و مردم امروز” گفت: جین Kleeb جسورانه داد موسس. “دولت وحشیانه ارتش سپاه’ فرایند اجازه قرار دادن آب در معرض خطر فقط به خاطر بزرگ نفت خواستار تصویب سریع روند. ما همچنان به مبارزه برای محافظت از ما آب پاک برای نسل های آینده است.”

“امروز در دیوان عالی کشور رد تهمت و دولت را به تلاش برای دامن قانون و چشم پوشی از محیط زیست حمایت رم از طریق یک خط لوله پروژه گفت:” Marcie Keever حقوقی مدیر برای دوستان از زمین است. “برای سال نگران آمریکایی ها در مبارزه علیه این آب و هوا-از بین بردن خط لوله و امروز ما یک گام نزدیک تر به شکست دادن آن را برای خوب است.”

“امروز حکم روشن می سازد که سازندگان استون نمی تواند تکیه بر ناقص لاستیک-مهر مجوز به اجرا در پروژه های ساخت و ساز ما از طریق تالاب نهرها و رودخانه ها گفت:” سیسیلیا سگال یک وکیل در NRDC (Natural Resources Defense Council). “این یک پیروزی چشمگیر برای جوامع و افتتاح گونه زندگی در امتداد این خط لوله پیشنهاد مسیر. Keystone XL نیست و منافع ملی ما و هرگز نباید ساخته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>