مالیات بر درآمد مهلت به تاخیر 90 روز به عنوان بخشی از $1T coronavirus بسته محرک

مارس 17 (UPI) — وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت که ایالات متحده مالیات را دریافت سه ماه دیگر تمدید به پرداخت مالیات بر درآمد به عنوان بخشی از $1 تریلیون اقتصادی و برنامه در پاسخ به COVID-19 شیوع.

دولت فدرال ارائه خواهد شد اضافی 90 روز برای کسب و کار filers و فردی filers به تسلیم مالیات بر درآمد پرداخت تا $1 میلیون در حالی که شرکت قادر خواهد بود به پرداخت 10 میلیون دلار در پرداخت فراتر از 15 آوریل مهلت بدون تحمیل علاقه و یا مجازات.

در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه با کروناویروس وظیفه نیروی Mnuchin اما تشویق آمریکایی ها هستند که می توانند به فایل مالیات خود را برای ادامه به انجام این کار توسط مارس 15 خود را برای دریافت بازپرداخت مالیات.

“برای بسیاری از آمریکایی ها شما را دریافت بازپرداخت مالیات. ما نمی خواهیم شما را به از دست دادن از آن بازپرداخت مالیات,” او گفت:.

Mnuchin همچنین ارائه جزئیات جدید در مورد مگا طرح محرک است که طراحی شده برای کمک به کسب و کار و آمریکایی ها در مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی و انزوا که شامل پرداخت به کسب و کارهای کوچک, ضمانت وام برای سفر به صنایع و محرک برای کارگران آمریکا — احتمالا در قالب 1000 $پرداخت برای آمریکایی ها که در دیدار با برخی از دستورالعمل های درآمد.

“شما می توانید فکر می کنم از این به عنوان چیزی شبیه به کسب و کار وقفه در پرداخت برای کارگران آمریکایی,” او گفت:, و اضافه کرد که او می خواهم برای دیدن محرک پرداخت ارسال می شود در عرض دو هفته.

“من فکر می کنم روشن است ما نیازی به ارسال که مردم را از یک میلیون دلار در یک سال چک, اما [بررسی پرداخت ها هستند] یکی از ایده های ما, مانند,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به پیش نمایش که امروز می کنیم و با صحبت کردن در مورد جزئیات پس از آن.

“این بسیار مهم است به کارگران آمریکا, آن را حیاتی برای کسب و کار آمریکا و این مهم به آمریکا محافظ که مقدار زیادی از این پول در بازار پول بودجه” خزانه رئیس گفت. “ما شنیده صدای بلند و واضح وجود دارد نقدینگی مسائل این است که بسیار قابل توجه است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده خواهد ارتجاعی “قوی تر از همیشه” پس از ضرب و شتم ویروس.

“اگر ما این حق کشور ما و جهان, رک و پوست کنده … می توان نورد دوباره خیلی سریع,” او گفت:. “ما باید به مبارزه که نامرئی دشمن که من حدس می زنم ناشناخته است اما ما در حال گرفتن به دانستن آن خیلی بهتر است.”

Mnuchin گفت: او قصد دارد برای دیدار با سناتور دموکرات برای ایجاد جزئیات بسته و امیدوار به نهایی آن تا پایان روز سه شنبه.

در پاسخ به صنعت هواپیمایی تماس بگیرید برای کمک به حدود 50 میلیارد دلار در بسته است اختصاص داده شده برای کمک به آمریکایی حامل با عدم تقاضای مسافر در طول coronavirus وقفه که Mnuchin گفته شده است: “بدتر از 9/11.”

معلوم نیست دقیقا چه بسته توزیع خواهد پرداخت به آمریکایی ها است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مطرح شده امکان یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد اما او گفت: او در حال حاضر ترجیح می انجام این کار راه دیگری برای رساندن کمک های اولیه به سرعت.

“ما در حال دادن امداد رسانی به صنایع و کسب و کارهای کوچک و ما تضمین این که ما از ظهور این چالش با رونق و رشد اقتصاد از آنجا که این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل رهبر صحبت می کند در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه. عکس Tasos Katopodis/تابناک

در ضمن در سنای آمریکا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان خواست خود را GOP همکاران به “تهوع و رای” برای چند میلیارد دلار به مجلس لایحه ارائه کمک. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل بسته بود به مجلس سنا ارسال در روز دوشنبه و سناتورها می تواند رای به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

“ما قادر به افزایش بالاتر از عادی ما تعصب و در بسیاری از موارد عادی ما مواضع چرا که اینها نه زمان عادی. این است که عادی زمان” مک کانل گفت.

این قانون شامل رایگان COVID-19 تست برای هر کسی که نیاز به پرداخت مرخصی استعلاجی و افزایش بیمه بیکاری. آن را نیز شامل حمایت از خط مقدم کارگران, افزایش بودجه فدرال برای مدیکید و بیش از 1 میلیارد دلار برای تقویت امنیت غذایی طرح های.

مک کانل گفت: سنا می خواهد به تصویب یکی دیگر از لایحه جامع سنا و مجلس را ترک نخواهد شهر برای زنگ تفریح تا زمانی که انجام شده است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر نیز پیشنهاد گسترده تر coronavirus امداد سهشنبه, از جمله وام دانشجویی و وام مسکن پرداخت شکیبایی, کمک برای حمل و نقل عمومی پزشکی و تحویل مواد غذایی برای سالمندان, برای کمک به کسب و کارهای کوچک و مقرون به صرفه coronavirus درمان بیشتر از ظرفیت در بیمارستان و گسترش بیمه بیکاری و مدیکید بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im