افزایش نرخ بیکاری بیمه ادعا می کند یک پیش نمایش از آینده رکود اقتصادی

اولیه بیمه بیکاری (UI) ادعا می کند برای پایان هفته گذشته روز شنبه, مارس 14 نشان داد افزایش اولیه UI ادعای 70,000 از قبل هفته از 211,000 به 281,000. این اولین آمار رسمی بازار کار آزاد به نشان دادن نشانه های اولیه از coronavirus شوک. قبل از این هفته بیمه بیکاری ادعا شده بود معلق در هوا بین تقریبا 210,000 و 230,000 برای بیش از دو سال است. پرش هفته گذشته بزرگترین یک هفته افزایش از سال 2012 (و با افزایش 33% آن بود که بزرگترین افزایش در درصد نظر از سال 1992—بزرگتر از هر چیزی که ما دیدم در طول رکود بزرگ). برای مقایسه افزایش 70,000 هفته گذشته کمی بیش از افزایش 61,000 با توجه به طوفان هاروی در هفته پایان سپتامبر 2, 2017.

اما امروز طوفان به اندازه افزایش است و هیچ چیز در مقایسه با آنچه که ما انتظار می رود در هفته های آینده. امروز شماره گرفتن بیمه بیکاری ادعا می کند از هفته گذشته است. در حالی که گزارش های رسانه ها نشان می دهد اخراج شروع به شتاب در هفته گذشته اگر یک کارگر گذاشته شد خاموش در هفته گذشته و منتظر به درخواست برای مزایای این هفته آنها در این داده ها. بیشتر در حالی که coronavirus اخراج به صورت جدی آغاز شد هفته گذشته وزن پر از این شوک اقتصادی است که هنوز هم ramping تا به عنوان کسب و کار متوجه آنها چه هستند تا در برابر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این به این معنی است که این اعداد فقط لبه پیشرو در بازار کار تاثیر coronavirus شوک. سیاستگذاران نباید به راحتی در این واقعیت است که آنها نمی شدید. تابستان میلیون ها نفر به احتمال زیاد خواهد گذاشته و یا استخدام نمی زمانی که آنها در غیر این صورت می شده اند. Coronavirus بسته امداد امضا و به قانون شب گذشته بود که اولین گام مهم در مبارزه با این بحران است. سیاستگذاران باید به سرعت تصویب یک بسته محرک مالی. این “فاز سه” بسته باید سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از مصرف خانوار (از جمله از طریق گسترش عمده ای از بیمه بیکاری) به کمک مالی به دولت ارائه حقوق و دستمزد اعتبار مالیاتی برای کسب و کار به اخراج کارگران تا سطح شیب دار مستقیم خرید دولت از چیزهایی مانند تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با ویروس و مطمئن شوید این مدت تمام اقدامات برای مقابله با کروناویروس شوک اقتصادی مصمم هستند با شرایط اقتصادی نه خودسرانه جدول زمانی. سیاستگذاران باید به سرعت عمل برای کمک به محدود کردن تعداد متحده کارگران و خانواده های آنها که رنج می برند از فاجعه اقتصادی گذاشته شدن در طول رکود اقتصادی و به سهولت بار کسانی که نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im