سئول, مارس 18 (UPI) — سانگ یانگ موتور کره جنوبی خودروساز متعلق به هند ماهیندرا & ماهیندرا است در مواجهه با یک بحران وجودی در میان گلوله برفی کردن کسری و COVID-19 شیوع.

SsangYong گفت: صورتهای مالی شرکت برای سه ماهه اول قرار داده سلب مسئولیت از نظر خود مستقل حسابرس Samjong KPMG. سلب مسئولیت از نظر بیانیه های ساخته شده توسط حسابرس است که هیچ نظر در مورد یک مشتری صورتهای مالی.

Samjong KPMG گرفت موضوع را با SsangYong توانایی در ادامه از خودروساز مشبک $157 میلیون از دست دادن در طول ماه های ژانویه-مارس دوره — بیش از هفت برابر از یک سال پیش.

“ما دریافت سلب مسئولیت از نظر. بر خلاف برخی از گزارش های رسانه های ما اجرا نمی خطرات ناشی از لگد از بازار سهام” یک SsangYong رسمی گفت, عصر ایران, اخبار کره.

“بر اساس های مختلف خود نجات تلاش های ما سعی خواهد کرد برای به دست آوردن یک ارزیابی صحیح از ما حسابرس در سه ماهه دوم” رسمی اضافه شده است.

SsangYong ممکن است تلاش کرده اند در سال های اخیر اما آن زمان مسائل تا حد زیادی ریشه در COVID-19 بیماری همه گیر.

صاحب آن ماهیندرا در ابتدا برنامه ریزی شده برای حمایت از SsangYong با تزریق 200 میلیون دلار. اما ماهیندرا لغو طرح سرمایه گذاری در آوریل به دلیل شیوع ویروس در ادامه به تاثیر منفی جهانی بازار خودرو.

تاسیس در سال 1954 پس از جنگ دو کره متوقف در توافق آتش بس, SsangYong مالکیت اتحادش را تغییر چند بار اغلب زمانی که کره جنوبی تجربه بحران اقتصادی.

در حال حاضر از بین رفته دوو گروه به دست آورد این شرکت در سال 1997 زمانی که کره جنوبی رنج می برد تحت بحران مالی آسیا. در سال 2004 در چین SAIC در زمان بیش از SsangYong قبل از اینکه در نهایت فروش به ماهیندرا در سال 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im