پلیس هند به ضرب شلیک مرد مظنون به قتل 8 پلیس

11 جولای (فردا) — پلیس هند گفت: آنها کشته شدن یک مرد متهم به قتل هشت افسر پلیس پس از او به سرقت برده یک افسر اسلحه و تلاش برای فرار.

پس از اتهام قتل هشت پلیس در ایالت شمالی اوتار پرادش, Vikas Dubey بود در اجرا برای نزدیک به یک هفته قبل از او بازداشت شد و در همسایه در ایالت مادایا پرادش در روز پنج شنبه.

تبلیغات

افسران حمل و نقل Dubey به Uttar Pradesh جمعه زمانی که خودرو لغو میان بارش شدید باران و Dubey به سرقت برده افسر اسلحه و اقدام به فرار بازرس کل Kanpur محدوده Mohit Agarwal گفت: هند PTI news agency. Dubey بود با عجله به بیمارستان و اعلام کرد مرده پس از تبادل آتش با ماموران پلیس.

Agarwal اضافه شده که چهار پلیس در این حادثه مجروح شدند.

PTI با اشاره به Dubey به عنوان یک “گانگستر” که در کمین ضرب گلوله هشت پلیس که برای دستگیری او در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در جولای 3 در Bikru روستا در Chaubeypur منطقه Kanpur.

Dubey تا به حال بیش از 60 مورد انتظار در برابر او از جمله قتل و اقدام به قتل و آدم ربایی و آتش سوزی و شورش بی بی سی نیوز گزارش داد.

در سال 2001 او گفته کشته شدن یک وزیر در یک ایستگاه پلیس اما بعد از او دستگیر شد او با قرار وثیقه آزاد با بسیاری دیگر از موارد زیر یک الگوی مشابه انگلیسی کانال خبری گفت:.

اخبار بی بی سی افزود که یک گروه مسلح به دنبال, Dubey در اطراف به طور معمول شهود علیه او اغلب خود را تغییر و شهادت و گفته شد که او تا به حال خوب ارتباطات سیاسی.

پلیس برخوردهای تبدیل شده اند بیشتر شایع پس از یوگی Adityanath در زمان قدرت در مارس 2017 به عنوان وزیر, Uttar Pradesh. بیش از 1000 برخوردهای صورت گرفت در Adityanath سال اول ، نزدیک به 50 نفر کشته و بیش از 370 مجروح شدند در این برخورد که منجر به اتهامات از احزاب مخالف که برخوردهای جعلی بودند.

در فوریه 2018 ملی کمیسیون حقوق بشر, هندوستان با صدور بیانیه زیر را پس از یک گزارش که یک مرد بی گناه, 25 سال مربی بدنسازی Jitendra Yadav شدیدا زخمی در Noida زمانی که یک زیر بازرس از اوتار پرادش پلیس او را روبرو می شوند که تحریف شده است. زیر بازرس گفت همکارش برخورد خواهد کسب او ارتقاء اما نویدا پلیس را تکذیب کرد, دریافت یک پیام از یک برخورد.

“به نظر می رسد که پرسنل پلیس در ایالت اوتار پرادش احساس رایگان به سوء استفاده از قدرت خود را در نور اعلام نشده تایید شده توسط بالاتر یو پی اس” در بیانیه ای گفت:. “آنها با استفاده از امتیازات خود را به حل و فصل نمرات با مردم است.”

با توجه به این پس زمینه برخی از مقامات سابق دولت در حال بازجویی پلیس به حساب.

“باید مطلقا هیچ همدردی Vikas Dubey اما چرا او تسلیم شدن به پلیس اگر او می خواست به فرار ؟” وزیر سابق به دولت هند آنیل Swarup ارسال شده در توییتر.

“پایه س در #VikashDubeyEncounter – – ارزش زندانی باید دست به دستبند امن و همراهی با بزرگ نیروی پلیس” دیپلمات سابق و کارشناس امور راهبردی K. C. سینگ توییتی. “اگر او را شکست کشف و ضبط سلاح (داستان معمول) و فرار نمی کند آن را ثابت ناخالص گذشت? بنابراین نباید آنها صورت تعلیق/تحقیق. اگر آنها مورد تحسین قرار گرفته به چه معنی است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im