پلیس هند: Top فرمانده شبه نظامی ‘به دام افتاده’ توسط نیروهای امنیتی در کشمیر

مارس 6 (UPI) — پلیس هند گفت: اوایل روز شنبه نیروهای امنیتی به دام افتاده اند بالا Hizbul مجاهدین فرمانده در میان یک سری از gunfights در مورد مناقشه جامو و کشمیر منطقه که منجر به حداقل یک مرده تروریستی است.

جامو و کشمیر به پلیس گفت: سه ضد شبه نظامی در عملیات راه اندازی شد سه شنبه شب-یکی در روستای Sharsali در Awantipora و دو نفر دیگر در جنوب کشمیر را پولوما منطقه.

حداقل یکی از تروریست ها کشته شد در Sharsali ایجاد کرد بعد از یک “برخورد” است که آغاز شده و یکشنبه شب, Jammu and Kashmir, پلیس گفت:.

در این عملیات در Beigpora, Awantipora پلیس گفت: یک فرمانده شبه نظامی شده است “به دام افتاده” در میان تبادل آتش. افسران ارشد شده اند نظارت بر وضعیت از سه شنبه شب پلیس اضافه شده است.

نیروهای امنیتی نیز دستگیر حداقل یک جیش-e-محمد تروریستی طی یک عملیات دیگر در Satura, دوره نقاهت بعد از یک کش از سلاح از جمله نارنجک مهمات و حداقل یک تفنگ حمله و همچنین تلفن های همراه.

فعالیت های آمده در میان افزایش ضد شبه نظامی در عملیات انجام شده توسط هند در کشمیر. روز یکشنبه دست کم هفت نفر کشته شدند در یک درگیری مسلحانه میان ارتش هند و شبه نظامیان در منطقه است. روز بعد از سه مرکزی ذخیره نیروی پلیس بودند کشته در یک حمله در شمال کشمیر.

در روز سه شنبه, Jammu and Kashmir پلیس مدیر کل Dlibagh سینگ به خبرنگاران گفت: انتظار می رود شدت ضد عملیات نظامی در کشمیر در روزهای آینده.

“تنگ ترتیبات امنیتی قرار داده شده است در محل در اطراف حیاتی امنیت تاسیسات و بعد ضد ستیزه جویی عملیات خواهد بود بیشتر تشدید,” او گفت:.

کشمیر است که ادعا شده توسط هر دو کشور هند و پاکستان چند دهه است یک سایت از مشاجره که به شدت در ماه اوت پس از ملی هندو به رهبری دولت هند خاتمه عمدتا مسلمان منطقه استقلال جرقه خشم در پاکستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im