واشنگتن – پس اخیر divestment پیشرفت یک ششم زنان بومی را Divestment هیئت— با رایحه روح اجداد خود و تزلزل اراده به دنبال پاسخگویی و عدالت را ملاقات خواهد کرد و عملا با نمایندگان از دویچه بانک در ژوئیه 16 سال 2020 است. این هیئت را برجسته حقوق بشر و بومی نقض حقوق بشر— به اشتراک گذاری داده ها و داستان و خواستار اقدام فوری نسبت به سوخت های فسیلی سرمایه گذاری و حمایت از بومی خود مختاری و فقط انرژی پاک در آینده است.

با وجود ظاهرا بالای اخلاقی و استانداردهای حقوق بشر و تعهد پایدار تامین مالی دویچه بانک را فراهم کرده است بیش از 68 میلیارد دلار در تامین مالی برای شرکت های فعال در سراسر سوخت های فسیلی چرخه زندگی پس از امضای پاریس مورد آب و هوا در 2016. این شامل شرکت های عمیقا درگیر در تار و ماسه استخراج بیشتر کربن فشرده سوخت در این سیاره است. در حال حاضر دویچه بانک شرکت های تامین مالی میلیاردها دلار در شرکت های بزرگ وام برای Keystone XL Pipeline, ترانس, ديد کوه, خط لوله گسترش پروژه های ساحلی و گاز لینک خط لوله و خط 3 خط لوله پروژه جایگزینی که همه به مخاطره می اندازد حقوق بشر و بی توجهی به مردم بومی را به رایگان قبل و رضایت آگاهانه (FPIC) به عنوان مشخص شده در سازمان ملل متحد اعلامیه حقوق مردمان بومی. این پیشنهاد خط لوله را از طریق بومی سرزمین های که در آن بسیاری از مردم بومی داده اند و نه اجازه برای ساخت و ساز نقض آشکار FPIC قرار می دهد که جوامع بومی در معرض خطر بیشتر زیست محیطی و فرهنگی بی عدالتی است.

بومی و جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر مداوم استخراج و زمان coronavirus بهداشت بیماری همه گیر. سوخت های فسیلی شرکت ها با استفاده از این لحظه به عنوان یک فرصت به فشار رو به جلو ساخت و ساز در پروژه خط لوله بیشتر در معرض جوامع بومی به COVID-19 و آلودگی محیط زیست. این شرکت نیز در حال حرکت به جلو با توسعه ‘اردوگاه مرد که خانه خط لوله کارگران از خارج از جامعه شده اند و به طور مستقیم در ارتباط با افزایش نرخ استفاده از مواد مخدر قاچاق جنسی و از دست رفته و قتل زنان بومی و دختران است. در علاوه بر این به finacing شرکت تداوم خشونت علیه زنان, دویچه بانک به تازگی جریمه 150 میلیون دلاری توسط وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی برای ارتباط آن با متهم-فیلم کاسب جفری اپستین بانک و عدم انجام علت سعی و کوشش و نظارت برای تشخیص مشکوک یا فعالیت های غیر قانونی.

پررنگ اقدامات و حمایت از این هیئت می آید بر روی پاشنه از لغو اطلس خط لوله اصلی شکست در ساخت خط لوله کیستون XL و یک دادگاه فدرال تصمیم توقف جریان نفت در داکوتای دسترسی به خط لوله (DAPL) با توجه به ارتش ایالات متحده پارسیان عدم رفتار مناسب زیست محیطی مطالعه به عنوان مورد نیاز است. به عنوان خط لوله تعطیل رویترز گزارش کرده است که سرمایه گذاران که خود DAPL بدهی در حال حاضر با آن مواجه DAPL بالقوه سرنوشت به عنوان یک رشته دارایی.

به طور خاص DAPL است انتهای شمالی DAPL/Bakken پروژه ساخته شده در هزینه $4.8 میلیارد دلار است. یک پروژه خاص وام تحت پوشش $2.5 میلیارد دلار است که معادل 4.8 میلیارد دلار. DAPL/Bakken صاحبان رهبری انتقال انرژی Phillips 66 (و پیوست ماراتن و Enbridge)— پرداخت کردن که وام اما بدهی همچنان ادامه دارد. در مارس 2019 در $2.5 میلیارد دلار پروژه در سطح وام تبدیل به اوراق قرضه توسط یک سندیکای بانک Mizuho, MUFG TD بانک BBVA اوراق بهادار اعتباری Agricole Natixis, SMBC, Société Générale و SunTrust. هر یک از ارائه بودجه به پرداخت $2.5 میلیارد دلار پروژه وام در ازای اوراق قرضه تبدیل بدهی های کوتاه مدت به دراز مدت بدهی.

انتخاب نام سه تا از موسسات که جدید خریداری DAPL پروژه در سطح اوراق قرضه در بازار اوراق قرضه از ماه مارس 2019: پیشتاز, JPMorgan Chase & Co و بلکراک. دیگر قابل توجه صاحبان جدید DAPL پروژه اوراق قرضه شامل TIAA-CREF مشخصاتش, PIMCO iShares مورگان استنلی ولز فارگو و شوالیه های کلمبوس.

این ادامه DAPL/Bakken تامین مالی نشان میدهد که چگونه بدهی های کوتاه مدت به صورت رول به دیگر بدهی های بلند مدت و چگونه این بدهی است که بی سر و صدا سفید در بازار. بانک ها را هزینه برای امتیاز چاپ پول است. باقی مانده 2.3 میلیارد دلار از معادل 4.8 میلیارد دلار DAPL/Bakken هزینه تامین مالی با استفاده از هدف کلی بودجه مانند دویچه بانک است به طور مداوم ارائه شده برای انتقال انرژی:

  • ژانویه 7, 2011, 160 میلیون دلار در اوراق قرضه;
  • نوامبر 19, 2019, ~$50 میلیون وام تعهد بر 1 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری;
  • اکتبر 17, 2019, نامعلومی وام تعهد بر 2 میلیارد دلار وام مدت;
  • ژانویه 8, 2019, 400 میلیون دلار اوراق قرضه در یک 4 میلیارد دلار اوراق قرضه معامله; و
  • اکتبر 19, 2018, $237 میلیون تعهد به عنوان بخشی از 5 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری.

متولد شده از DAPL مقاومت در ایستاده راک بومی زنان Divestment هیئت حمایت و اطلاع موسسات مالی از مسئولیت خود برای پایان دادن به این الگوی تامین مالی و نیاز خود را به آدرس خطرات به جوامع است. ششم بومی زنان Divestment هیئت را به ارمغان خواهد آورد این تجزیه و تحلیل به بحث و گفتگو با دویچه بانک به عنوان آنها درخواست سوخت های فسیلی سرمایه گذاری.

گذشته هیئت باید روشن قدرت و پتانسیل برای موفقیت در وکالت, نتایج. برای محافظت از حقوق بشر جهانی آب و سلامت جوامع و حقوق مردم بومی و جوامع در حال تجربه بدترین اثرات استخراج نفت و تغییرات آب و هوایی ضروری است به مرکز و شنیدن صدای کسانی که در خط مقدم نظام ظلم و ستم و بحران آب و هوا.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هیئت سازماندهی محروم سرمایه گذاری و محافظت (DIP) و زنان زمین و آب و هوا اقدام شبکه (WECAN) بین المللی است. 2020 بومی زنان Divestment نمایندگان عبارتند از: Freda Huson, Unist’ot’en – مرطوب’suwet’en مردم و رهبر و سخنگوی Unist’ot’en اردوگاه; Joye براون Wanbli Wiyan Kawin, Cheyenne, رودخانه, Sioux, قبیله, سازمان جامعه با بومی زیست محیطی شبکه; کیسی اردوگاه Horinek, زیر آسمون کبود, ملت, زمان بومی فعال حقوق محیط زیست سفیر و WECAN عضو هیئت مدیره; میشل کوک دینه بنیانگذار شیب بنیانگذار و مدیر شرکت بومی زنان Divestment هیئت. هیئت پیوست عقاب Orielle دریاچه بنیانگذار WECAN, Co-مدیر بومی زنان Divestment هیئت.

در حمایت از مهاباد به سمت سرمایه گذاری و محافظت (DIP) و زنان زمین و آب و هوا اقدام شبکه (WECAN) بین المللی را نیز برجسته ادامه حمایت خود برای NODAPL زندانیان سیاسی که هنوز در زندانی به عنوان یک نتیجه از حقوق بشر و دفاع از آب و آب و هوا.

این تحقیقات از بومی مدافعان حقوق بشر و مسئولیت پذیری شرکت ها برنامه در دانشگاه آریزونا شده است حمایتی جزء این هیئت تلاش.

اعضای رسانه ها تشویق می شوند برای رسیدن به با هر گونه سوال و درخواست مصاحبه. Spokeswomen شرح حال را می توان در این لینک.

“دویچه بانک یک تعهد اخلاقی مسئول در سرمایه گذاری خود را به ویژه هنگامی که این پروژه تاثیر جوامع بومی. آنها صندوق TC انرژی غرور پروژه کیستون XL می رود که در حدود 1 مایل در جنوب شایانی رودخانه Sioux, رزرو خانه من. اما آن عبور پیمان خاک است که زمین به سرقت رفته توسط ما ستمگران و استعمارگران. سازمان ملل متحد می گوید Indigenious مردم باید رایگان, موافقت قبلی و آگاه به پروژه های شبیه به این. ما هرگز رضایت داده اند و نه درگیر در مشاوره با TC انرژی است. آنها باید توقف کمک های مالی در صنایع استخراجی که تهدیدی برای امنیت جوامع بومی. آنها باید بودجه KXL یک زامبی خط لوله ما کشته ایم اما نگه می دارد به آینده را با تشکر در بخش بزرگی به تأمین کنندگان مالی مانند دویچه بانک و به طور مستقیم تاثیر می گذارد سرزمین من مردم ما آب است. از mancamps نزدیک به مرزهای ما تهدید امنیت زنان ما به آنها ثابت کرده اند که به افزایش موارد تجاوز جنسی, افزایش مواد مخدر و تحریک نژادی حملات بر مردم ما. آب ما در حال تهدید ما حساس دشت اکوسیستم و گونه های در معرض خطر و سنتی ما دارو و مواد غذایی ما هنوز هم جمع آوری شده است. من می دانم که این بانک ها پیچ و تاب و کلمات در اطراف و می گویند که آنها نمی مسئول آنچه که شرکت انجام و در عین حال آنها را صادقانه انجام یک تعهد اخلاقی به آموزش خود را به عنوان به آنچه که پول خود را بودجه. TC انرژی هیچ دوست به مردم بومی.” Joye براون Wanbli Wiyan Kawin, Cheyenne, رودخانه, Sioux, قبیله, جامعه, سازمان, بومی زیست محیطی شبکه

“با TC انرژی Keystone XL pipeline, دویچه بانک می ایستد در سایه شرم آور از خود در مقابل نقض حقوق محیط زیست, حقوق بشر و حقوق طبیعت است. با ادامه سرمایه گذاری در صنایع استخراجی’ تلاش برای بهره برداری مردم بومی و ارد ذاتی خود حاکمیت با نادیده گرفتن حق ما را به رایگان, موافقت قبلی و آگاه دویچه بانک مکان خود را در میان یک مبارزه با آن نمی تواند و نمی خواهد برد. باید آن را واضح به اطلاع ناظر که سوخت های فسیلی معتادان با گذشت زمان و راه رو به جلو است که از طریق انرژی های تجدید پذیر. مردم بومی را جمع آوری و مشاوره در مورد این پیشنهاد خط لوله که در حال تامین مالی دویچه بانک و قول داد به وحدت و زمین خود را نگه دارید فقط به عنوان سگ سربازان زمانی که آنها قرار داده شده خود را لنس در مادر زمین و گفت: “ما دفاع خواهد کرد تا…’. Divestment تنها پاسخ است که ما را قبول کند از دویچه بانک. بسیار آینده از زندگی به عنوان ما آن را می دانم در خطر است.” کیسی اردوگاه Horinek, زیر آسمون کبود, ملت, زمان بومی فعال حقوق محیط زیست سفیر و WECAN عضو هیئت مدیره.

“در حال حاضر ریشه همه شر پول است. این [سوخت های فسیلی] شرکت آنچه را که آنها باید به اندازه کافی اما نه به اندازه کافی برای آنها چه می خواهند بیشتر و بیشتر و بیشتر و بیشتر; و این چیزی است که از بین بردن این سیاره است و این چیزی است که از بین بردن همه چیز است. آنها راه اندازی یک سیستم تبدیل شده است که بسیار فاسد و آنها سعی می کنند برای پوشش همه چیز را که آنها اشتباه بود و هنوز هم سعی کنید به فشار رو به جلو است. وجود ندارد پول می شود ساخته شده در LNG و fracked گاز…ما باید برای حفاظت از در حال حاضر, و یا دیگری مادر زمین مبارزه خواهد کرد و همه ما را مجبور به پرداخت.” Freda Huson, Unist’ot’en – مرطوب’suwet’en مردم و رهبر و سخنگوی Unist’ot’en اردوگاه به نقل از طول WECAN بین المللی ‘زنان بومی آمریکای شمالی جزیره لاک پشت در خطوط مقدم:COVID-19 & سوخت های فسیلی مقاومت’ وبینار.

“برای چهار سال برنامه های ما است تجدید نظر مالی بازیگران مانند دویچه بانک برای پایان دادن به آن کسب و کار ارتباط با شرکت هایی مانند DAPL به دلیل نقض حقوق بشر و عدم اجازه. به عنوان ما در دادگاه در حال حاضر سفارشات DAPL به تعطیل کردن بانک دیگر نمی تواند انکار کند و یا در دامن که در اطراف حقیقت است. علت سعی و کوشش از دویچه بانک است که به وضوح ناکافی و عدم نیاز به شرکت های خود را به انجام حتی پایه اثرات زیست محیطی مطالعه توسط قانون مورد نیاز و استانداردهای بین المللی است. دویچه بانک موظف است برای محافظت از احترام و درمان اثرات جانبی مرتبط با سرمایه گذاری کسب و کار خود و همکاران و روابط کسب و کار; این وظیفه و حقوق بشر مسئولیت آبشار و جریان در طول زنجیره تامین است. دویچه بانک باید توقف کسب و کار با شرکت ها و یا بازیگران غیر دولتی است که هدف و جرم مردم بومی در معرض آنها را به خشونت های پلیس برای اعمال حقوق اساسی بشر و متمم اول قانون اساسی فعالیت در مخالفت با صنایع استخراجی مالی دویچه بانک. ما باید یک پیام روشن برای مردم آلمان تاریخ ایستاده و با ما به مبارزه برای عدالت نژادی برای مردم بومی و آب و هوا عدالت از طریق پاسخگویی مالی! در همان راه DAPL آورده بود به طوری که بیش از حد خواهد KXL و CSL! Wir haben Rechte, Wasser Leben ist! ما باید حقوق! آب زندگی است!” میشل کوک دینه بنیانگذار محروم سرمایه گذاری, محافظت, بنیانگذار و همکاری مدیر بومی زنان Divestment هیئت

“به عنوان یک سرب سرمایه از صنعت سوخت فسیلی در اروپا دویچه بانک باید پاسخگو به فعالیت های شرکت های مالی آنها مورد تخریب بیشتر از آب و هوا نقض حقوق محیط زیست, افزایش آسیب برای سلامت عمومی در طول یک بیماری همه گیر و افزایش نرخ خشونت نسبت به زنان بومی زندگی در نزدیکی انسان اردوگاه’ در ارتباط با خط لوله ساخت و ساز. WECAN می ایستد با زنان بومی رهبران ما به عنوان مدافع برای سوخت های فسیلی سرمایه گذاری برای حفاظت از آب و آب و هوا و سلامت و بقای جوامع بومی. ما خواستار دویچه بانک برای جلوگیری از آن روابط کسب و کار با شرکت های بزرگ که در حال نقض حقوق بشر جرم آب و زمین, محافظ تلاش برای دور زدن مناسب محیط زیست بررسی و در حال پیشبرد آب و هوا اختلال. به عنوان بحران های متعدد در سال 2020 تکثیر کسب و کار به طور معمول نباید و نمی تواند ادامه دهد. در حال حاضر زمان برای موسسات مالی به بصورتی پایدار و محکم حرکت به سمت تمیز فقط و آینده ای سالم برای همه. هیچ وقت برای از دست دادن!” عقاب Orielle دریاچه, موسس, زنان زمین و آب و هوا اقدام شبکه (WECAN) بین المللی و همکاری مدیر بومی زنان Divestment هیئت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de