اندونزی پرانتز برای رکود اقتصادی شدید با افزایش COVID-19 موارد

مارس 16 (سلامت) — اندونزی انتظار می رود که اقتصاد به آمار به عنوان رمان coronavirus طول می کشد تلفات در کشور و اجتماعی فاصله اقدامات محدود کردن فعالیت های کسب و کار در مراکز مانند جاکارتا.

اندونزی وزیر دارایی روپیه Mulyani Indrawati گفت: در این هفته در هر نقطه از 1.1 میلیون به 3.78 میلیون اندونزیایی انتظار می رود به مرور به فقر و 2.9 میلیون به 5.2 میلیون می تواند خود را بیکار در طول رکود اقتصادی به جاکارتا پست و مالزی New Straits Times گزارش شده است.

“COVID-19 منجر به اقتصاد جهانی وارد یک رکود اقتصادی” اندونزی گفت: در حالی که وعده حمایت از کوچک و متوسط.

دولت ارزیابی می آیند به عنوان صندوق بین المللی پول در پروژه های اندونزی رشد اقتصادی می تواند کاهش به 0.5 درصد در سال 2020 است. در 2019 در اندونزی اقتصاد رشد در 5.02 درصد است. صندوق بین المللی پول نیز پیش بینی اقتصاد جهانی خواهد قرارداد با 3 درصد در این سال است.

جاکارتا در حال حاضر پیش بینی از انقباضات دوم و سوم سال چهارم.

اندونزی نیروی انسانی وزارت گفت: در یک گزارش جداگانه در مجموع 2.8 میلیون نفر شغل خود را از دست توسط دوشنبه.

“در میان اقتصادهای در حال توسعه در تمام کشورها صورت سلامت بحران شدید تقاضای خارجی شوک چشمگیر, سفت جهانی شرایط مالی و سقوط در قیمت کالاها” صندوق بین المللی پول در گزارش خود با عنوان “بزرگ مستند” اوایل این هفته منتشر شد.

اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath گفت: اقتصاد جهانی است “به احتمال بسیار زیاد” به تجربه بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ “بیش از آنچه که دیده بود در طول بحران مالی جهانی از یک دهه پیش است.”

مهار به طور منظم عملیات در شهرستانها در سراسر جهان تا به حال تاثیر مخربی بر اقتصاد محلی است.

اندونزی است که اعمال اجتماعی فاصله اقدامات در مراکز عمده جمعیتی. بیشتر محدودیت ها می تواند به دنبال. با توجه به جاکارتا پست شهرستانها ماهواره ای در نزدیکی پایتخت اندونزی در حال درخواست برای تعلیق رفت و آمد قطارها با استناد به ازدحام بیش از حد.

اندونزی گزارش شده بیش از 5,500 موارد COVID-19 و نزدیک به 500 مرگ و میر مرتبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im