Feb. 17 (UPI) — کودکان در درک با استفاده از لقاح آزمایشگاهی یا IVF را کمی بالاتر خطر مرگ در دوران نوزادی از کسانی که به طور طبیعی تصور یک مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در مجله نازایی و باروری نشان می دهد.

در یک تجزیه و تحلیل از بیش از 7000 کودکانی که مرده قبل از تبدیل یکی از محققان در موسسه کارولینسکا در سوئد اشاره کرد که این تصور با استفاده از لقاح خارج رحمی به حال 45 درصد بیشتر در خطر مرگ در دوران اولیه زندگی بیش از دیگران است.

آنها مرتبط با این افزایش خطر ابتلا به این واقعیت است که تعداد بیشتری از IVF کودکان متولد شده در موعد مقرر و تاکید کرد که خطر مرگ و میر نوزادان است که هنوز هم بسیار کوچک برای هر دو گروه.

“این مهم است که توجه داشته باشید که حتی اگر ما در یک سطح گروه می توانید تا حدودی افزایش خطر مرگ و میر نوزادان پس از IVF مطلق خطر برای هر فرد است که هنوز هم بسیار کوچک” co-نویسنده کنی رودریگز-Wallberg دانشیار انکولوژی و آسیب شناسی در موسسه کارولینسکا گفت: در آزادی مطبوعات. “همچنین این اطمینان را به می دانم که وجود دارد این است که هیچ افزایش خطر مرگ و میر در این گروه از کودکان فراتر از سال اول زندگی است.”

فراتر از یک سال از سن خطر مرگ و میر مشابه برای همه کودکان بدون در نظر گرفتن مفهوم روش او اضافه شده است.

مطالعات قبل نشان داده اند که IVF ناشی از حاملگی با افزایش خطر تولد نوزادان کم وزن و زايمان زودرس و نقص هنگام تولد. اگر چه دلایل این هنوز در حال بررسی این خطرات را تا حدودی مرتبط شده است به افزایش احتمال دوقلو-تولد بعد از لقاح خارج رحمی-درمان.

برای این مطالعه اخیر محققان انتخاب شده تنها سینگلتون کودکان و نسبت مرگ و میر در کودکان در درک از طریق انواع مختلف از روش های کمک باروری با کودکان بودند که به طور طبیعی تصور. آنها تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 2.8 میلیون کودک متولد شده در سوئد در طی یک دوره 30 سال — در حدود 43,500 که نتیجه باروری.

در همه 7,236 کودکان درگذشت قبل از تبدیل یکی از این تنها 114 تصور شدند با استفاده از روش های کمک باروری. پس از تعديل اثر سن مادر و زودتر ناباروری محققان دریافتند که کودکان تصور با استفاده از لقاح خارج رحمی به حال 45 درصد بیشتر در خطر مرگ قبل از یک سالگی از کودکان به طور طبیعی تصور.

سطح خطر متنوع بسته به اینکه کدام نوع از روش کمک باروری استفاده شد و چگونه بسیاری از روز گذشته بود پس از تولد — و خطر ابتلا به تدریج کاهش یافته و پس از اولین هفته زندگی نویسندگان اشاره کرد.

به طور کلی به عنوان مثال در طول هفته اول زندگی کودکان تصور زیر انتقال جنین منجمد تا به حال بیش از دو برابر بيشتر در معرض خطر مرگ از کودکان به طور طبیعی تصور. این بود که با این حال بر اساس یک نمونه کوچک از کودکان در درک این ترتیب و پس از یک هفته خطر کاهش یافته و به حدود همان سطح به عنوان به طور طبیعی درک کودکان.

علاوه بر نوزادان تصور از انتقال جنین تازه و یا با استفاده از یک درون سیتوپلاسمی اسپرم تزریق — که در آن یک اسپرم توسط تزریق داخل تخم مرغ — نه بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از به طور طبیعی درک کودکان بدون در نظر گرفتن تعداد روز گذرانده بودند پس از تولد.

علل مرگ و میر نوزادان در میان کودکان تصور با روش های کمک باروری شامل زجر تنفسی ناقص ریه توسعه عفونت و نوزادان خونریزی که شرایط اغلب مربوط به تولد زودرس.

“نتایج ما نشان می دهد که این نوع از روش کمک باروری استفاده می شود ممکن است باعث تفاوت و بنابراین مهم است که به بررسی بیشتر علل و یا مکانیسم های زیر بنایی پشت خطرات” گفت: همکاری نویسنده آناستازیا Nyman Iliadou استادیار پزشکی اپیدمیولوژی و آمار زیستی در موسسه کارولینسکا. “آنها همچنین نشان می دهد که نیاز به توجه بیشتر و مراقبت از کودکان در درک با IVF به خصوص در طول هفته اول زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im