‘غیر انسانی’ و ‘بی پروا’ عفو بین الملل در یونان اقدامات برای جلوگیری از مهاجران در مرز ترکیه

سازمان عفو بین الملل روز دوشنبه را محکوم کرد “غیر انسانی” اقدامات است که مقامات یونانی گرفته اند نسبت به مهاجران پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هفته گذشته اعلام کرد که ترکیه دیگر نمی خواهد متوقف پناهندگان و پناه جویان—بسیاری از آنها فرار کرده اند جنگ جاری در سوریه—از عبور از زمین و دریا به یونان.

“هر کس حق دارد به دنبال پناهندگی است. اخراج افراد بدون طی مراحل می تواند به معنای ارسال آنها را به وحشت از جنگ و یا آنها را در معرض قبر نقض حقوق بشر است.”
—حوا Geddie سازمان عفو بین الملل

ترکیه کاسته محدودیت در مرز غربی آن سهام با یونان در پاسخ به هزاران نفر از مهاجران از سوریه هستند که باید ریخت و به ترکیه در روزهای اخیر میان روسیه و حمایت دولت سوریه حمله به سوریه را در استان ادلب و تشدید خشونت ها بین سوریه و ترکیه, نیروهای.

یونان به اعزام نیروهای نظامی به مرز. همانطور که از اواخر شنبه و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) کارکنان مشاهده شده بیش از 13,000 مهاجران در این منطقه است. مقامات یونانی که بنا به گزارش ها متوقف شده بیش از 24,000 اقدام گذرگاه و بازداشت 183 نفر از شنبه باید با استفاده از آب شلیک توپ از گاز اشک آور و نارنجک علیه مهاجران.

دولت یونان یکشنبه اعلام کرد که این امر تعلیق برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه و اخراج مهاجران که به طور غیر قانونی وارد این کشور است. نیویورک تایمز اشاره کرد که “نه حرکت اعلام کرد یونان مجاز توسط قانون اتحادیه اروپا اما دولت یونان گفت: این امر درخواست تقدیر ویژه ای از بلوک. پروتکل های بین المللی در حمایت از پناهندگان که یونان یک امضاء نیز ممنوع کرده است از جمله سیاست.”

حوا Geddie, مدیر عفو بین الملل نهادهای اروپایی, اتاق کار اعلام کرد و گفت: “هر کس حق دارد به دنبال پناهندگی است. اخراج افراد بدون طی مراحل می تواند به معنای ارسال آنها را به وحشت از جنگ و یا آنها را در معرض قبر نقض حقوق بشر نقض اصل اساسی عدم اجبار.”

“بی پروا اقدامات گرفته شده توسط مقامات یونانی در حال آشکار نقض E. U. و قوانین بین المللی قرار داده است که زندگی در معرض خطر” او گفت:. “افرادی که به دنبال پناهندگی هستند یک بار دیگر به عنوان تراشه چانه زنی در سنگدلانه بازی سیاسی است.”

Geddie ابراز نگرانی در مورد یونانی نیروهای خشونت متوقف کردن مهاجران روی زمین و همچنین گزارش از مردم محلی در یونان جزیره لزبوس مسدود کردن قایق از آمدن ساحل و حمله به فعالان و اتومبیل از داوطلبان و روزنامه نگاران.

“یونان باید خودداری از استفاده از نیروی بیش از حد و اطمینان از عملیات جستجو و نجات می تواند در دریا. افرادی که به دنبال پناهندگی در یونان باید کمک کرد نه به عنوان جنایتکاران و یا تهدید” Geddie گفت.

“E. U. کشورهای عضو نیز باید انجام دهید به مراتب بیشتر برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت پناه جویان پس از رسیدن در ترکیه هر دو از طریق حمایت مالی و حصول اطمینان از ایمن مسیر به اروپا,” او اضافه شده است. “کمیسیون اروپا نیز باید به فوریت مختصات هر پشتیبانی که ممکن است نیاز به یونان و بلغارستان برای اطمینان از پناه جویان دسترسی به کافی دریافت و مراحل پناهندگی.”

محکومیت از سازمان عفو بین الملل در آمد به گزارش ظهور جمعه مورد تایید مرگ و میر مداوم مرز بحران; یک جوان سوری پسر غرق به مرگ هنگامی که یک قایق پر از مهاجران غیرقانونی از لزبوس با توجه به انتخاب.

مقامات ترکیه روز دوشنبه منتشر شد تصویری, گزارش در این میانه چشم و مستقلاز یونانی coastguard اتهام تلاش برای واژگون شدن یک قایق پر از مهاجران.

“یونانی coastguard مقامات انجام مانور با هدف غرق شدن قایق لاستیکی در مسیر به یونان حمل نامنظم مهاجران کردن بودروم منطقه از استان موغله,” ترکیه گفت: از این ویدئو. “آنها آتش گشودند و پس از آن. بعدها نامنظم مهاجران در قایق بودند ضربه میله های طولانی استفاده می شود برای مانور.”

مستقل گزارش شده است که مهاجران بودند بعد از نجات توسط ترکیه coastguard اما معلوم نیست اگر این بود که در همان قایق است که واژگون و منجر به مرگ پسر جوان که فاش شد توسط یونانی coastguard دوشنبه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ترکیه منابع امنیتی به طور جداگانه گفته رویترز که در سوریه نیز درگذشت دوشنبه از صدمات مربوط به یونانی نیروهای امنیتی در تلاش برای مسدود کردن مرز زمینی; یک سخنگوی دولت یونان به نام ادعا می کنند که “خبر جعلی.”

گاردین گزارش روز دوشنبه:

در میان نصب بین المللی هشدار به نخست وزیر, Kyriakos Mitsotakis گفت: بازدید از Evros منطقه در روز سه شنبه با بالا E. U. مقامات از جمله E. U. کمیسیون رئیس Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل.

سفر رود به یک همبستگی برای بحرانزده عضو دولت است.

با سران حاکم مرکز حق دولت توصیف تلاش برای نقض مرزهای این کشور به عنوان یک “حمله” هماهنگ در بالاترین سطوح دولت در ترکیه, آتن است که با تکیه بر بروکسل برای پشتیبانی بیشتر.

E. U. امور وزیران نیز دیدار و در جلسه فوق العاده روز چهارشنبه برای بحث در مورد به طور فزاینده وضعیت دراماتیک.

تحولات دوشنبه به دنبال یک بیانیه پنج شنبه از آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) که به نام “آرامش و کاهش تنش ها در ترکیه در مرز با اتحادیه اروپا در حال افزایش حرکات مردم وجود دارد—از جمله پناهندگان و پناه جویان.”

آژانس توضیح داد که در آن نظارت بر شرایط در منطقه و همچنین ارائه کمکهای بشر دوستانه و تاکید کرد که “این مهم است که مقامات خودداری از هر گونه اقدامات که ممکن است باعث افزایش درد و رنج مردم آسیب پذیر است.”

در مورد پناهندگی تصمیم گیری در این بیانیه گفت:

نه 1951 کنوانسیون مربوط به وضعیت پناهندگان و نه E. U. پناهندگان قانون را فراهم می کند هر گونه پایه و اساس قانونی برای تعلیق پذیرش پناهندگی برنامه های کاربردی. ماده 78(3) از این پیمان از عملکرد E. U. (TFEU) بوده است برانگیخته توسط دولت یونان در این راستا با این حال این ماده اجازه می دهد تا به صورت موقت اقدامات برای تصویب شده توسط شورا در یک پیشنهاد از کمیسیون و در مشورت با پارلمان اروپا در صورتی که یک یا چند عضو در حال مواجه با یک وضعیت اضطراری و مشخص ناگهانی جریان اتباع کشور سوم در حالی که آن را نمی تواند تعلیق در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده حق درخواست پناهندگی و اصل عدم اجبار که همچنین تاکید کرد در E. U. قانون است. افراد ورود نامنظم در قلمرو یک دولت نیز باید مجازات نمی شود, اگر آنها در حال حاضر خود را بدون تاخیر به مقامات به دنبال پناهندگی است.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل همچنین تاسیس گسترده اولویت های جامعه بین المللی پاسخ به این بحران با توجه به هر دو کشور یونان و ترکیه است.

“یونان و کشورهای دیگر در E. U. خارجی مرز نباید از سمت چپ به تنهایی. ادامه داد: منابع اروپایی ظرفیت و همبستگی مورد نیاز برای افزایش یونان و پاسخ” آژانس گفت. “در همان زمان حمایت بین المللی به ترکیه که در حال حاضر میزبان میلیون ها نفر از پناهندگان و همچنین دیگر کشورهای همسایه سوریه باید پایدار و پا است.”

این مربوط به مطبوعات اشاره کرد و گفت: “ترکیه در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهجوی سوری و همچنین بسیاری دیگر از آفریقا و آسیا و خاورمیانه است.” در یک نظر به AP, Fahrettin Altun به مدیر ارتباطات ترکیه, اردوغان, به نام اروپایی برای کمک.

“اروپا و دیگران باید قوی عمل به این آدرس به یاد ماندنی چالش” Altun گفت. “ما نمی تواند انتظار می رود برای انجام این کار در خود ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>