داخلی پورت لایحه پیشرفت با نیشگون گرفتن و کشیدن برای ‘حداقل’ نگرانی محیط زیست

سالت لیک سیتی — سازش لایحه ایجاد تغییرات در یوتا داخلی بندر خودگردان استفاده از زمین و مالیات بر قدرت پاک یکی دیگر از قانونی مانع شنبه.

یوتا در مجلس نمایندگان رای دادند 65-6 تنها با تعداد انگشت شماری از دموکرات ها رای گیری در برابر آن به تصویب HB347. در حال حاضر آن را می رود به سنا برای در نظر گرفتن.

این لایحه را حامی رهبر جناح اکثریت مجلس فرانسیس گیبسون R-مپلتون نقل مکان کرد به نیشگون گرفتن و کشیدن این لایحه در خانه طبقه شامل زبان جدید به عنوان بخشی از مذاکرات برای مشخص کردن یوتا داخلی پورت اقتدار ممکن است استفاده از هر گونه افزایش مالیات (یا آینده دلار مالیات جمع آوری شده از رشد جدید) در بندر خودگردان صلاحیت در پروژه های که حداقل استانداردهای زیست محیطی.

این لایحه ایالت یوتا داخلی بندر مقام — 11-عضو هیئت مدیره با سرکشی توسعه حدود 16 ، 000 هکتار در غرب شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی — “باید ایجاد حداقل کاهش و استانداردهای زیست محیطی است که مالک زمین مورد نیاز است برای واجد شرایط” برای استفاده از افزایش مالیات های کنترل بندر مقام.

“اقتدار ممکن است استفاده از اموال مالیات دیفرانسیل برای یک ملک توسعه در یک منطقه پروژه مگر اینکه حداقل کاهش و استانداردهای زیست محیطی به دنبال دارد با توجه به این که ملک را توسعه” اصلاح لایحه متحده است.

گیبسون صحبت در کف خانه گفت: اصلاح است “یکی دیگر از تلاش” از او به آدرس نگرانی های زیست محیطی در مفهوم یوتا داخلی پورت قدرت.

برای سال های قانونی رهبران را تحت فشار قرار دادند ایجاد یک یوتا داخلی پورت یا عظیم تجارت جهانی hub ساخته شده از کامیون و قطار و هوایی اتصالات به منظور ارائه بین المللی ترخیص کالا از گمرک گمرک به واردات و صادرات و آدرس “تنگنا” از محصولات نشستن دریایی در حال انتظار برای روشن شدن آداب و رسوم.

“من به آسانی به اعتراف همه از نگرانی های خود شده اند خطاب” گیبسون اذعان کرد اما گفت او شده است تلاش برای پیدا کردن زمینه های مشترک و تعادل نگرانی با ذینفعان.

Deeda دانه یک مبارز با مرکز تنوع زیستی و رهبری سازمان از این گروه جلوگیری از آلاینده بندر گفت: این لایحه هنوز هم “عمیقا ناقص است.”

دانه با اشاره به ارائه لایحه است که به صاحبان اموال واگذار شده حقوق را برای توسعه داخلی پورت استفاده می کند تحت 2018 شهر منطقه بندی است که “کافی محافظت جامعه از مضرات آن خواهد آمد از این توسعه است.”

“شایان ذکر است که این 2018 تغییرات منطقه بندی توسعه یافته بودند تحت محدودیت های تعیین شده توسط قوه مقننه با اصل اساسنامه” بذر گفت. “به عنوان یک نتیجه, متاسفانه, Rep. Gibson زبان جدید گفت: بندر اقتدار ‘ممکن است’ استفاده از مالیات دیفرانسیل مگر اینکه حداقل کاهش و استانداردهای زیست محیطی’ به دنبال دارد به ما اطمینان نیست که جامعه محافظت خواهد شد زیرا کسانی که استانداردهای بسیار پایین است.”

بی اعتمادی هنوز هم نفوذ بسیار از محیط زیست’ مخالفت با پورت پروژه.

“قدرت پورت دارای یک مقدار زیادی از کار را به انجام به نشان می دهد که آن را در مورد مراقبت و پیشگیری از آسیب های زیست محیطی,” بذر گفت.

این لایحه در حال حاضر به سنا برای در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>