داخل newsroom: در حال خبرنگاران پرسیدن سوال حق? نیوت گینگریچ می گوید هیچ

سالت لیک سیتی — از قرار گرفتن در رم سابق آمریکا مجلس نیوت گینگریچ نشسته برای یک پادکست مصاحبه با Deseret News نظر سردبیر بوید Matheson در هفته گذشته ارائه شده و تصور او از آمریکا در پاسخ به همه گیری که شامل سوزش ملامت از اخبار رسانه ها:

“الگوی رسانه های اجتماعی و الگوی رسانه های خبری باعث می شود آن را سخت تر برای همه ما برای پیدا کردن یک راه را امتحان کنید تا عملی حس مشترک از آنچه که ما در حال تجربه,” او گفت: ساختمان در مشاهدات آمریکا در حالی که قرنطینه به مدت 10 هفته در یکی از همه گیر ترین آمار کشورهای 4,200 مایل به همان اندازه از فلج شهر نیویورک است.

“بنابراین من فکر می کنم که حس من همه چیز را ببینید و بیشتر شبیه یک مورخ. من نگاهی به مسائل و من فکر می کنم به عنوان یک مورخ است که ما را عظیم کاریست خریداری شده از ما, رسانه های خبری, چرا که آنها حاضر به انجام این کارها به طور جدی و آهسته و در واقع سعی کنید برای پوشش. اگر شما تماشای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با این خبرنگاران گاهی اوقات آن را احساساتی چون آنها برای احمق ترین و پایین ترین کیفیت سوال به عنوان هر چند آن را می سازد هیچ حس. و آنها جست و خیز بسیاری از پرسش های بزرگ است که باید پرسید.”

شاید از آن خواهد بود آسان به تخفیف انتقاد از یک نبرد سخت محافظه کار سیاسی سابق سنگین وزن تپش drumbeat از لیبرال رسانه ای شدن آن اشتباه است. اما به عنوان یک دیرین روزنامه نگار و سردبیر این مقاله من نشسته تا راست به در نظر گرفتن خود را از نقطه نظر در مورد پرسیدن سوال اشتباه است.

من فکر می کنم گینگریچ اشتباه است در مورد رسانه ها امتناع به این بیماری همه گیر به طور جدی. اما برای هر داستان در مورد مسطح منحنی باید یک حسابداری از مدل سازی انجام می شود که باعث خاموش شدن اقتصاد است. ما فرار جامع قطعه مورد علم پشت مسطح منحنی در ایالت یوتا در مارس 29. امروز در Deseret News, ما در حال پرسیدن که یک واکسن در واقع می تواند آماده. اما هنگامی که آماده می تواند شما را واقعا تلقیح کل جهان ؟ و شما باید عجله یک واکسن وجود دارد و یا رفتار متفاوت ما می توانید برای محافظت از خانواده های ما ؟

اگر این سوال و می توانیم با استفاده از آن پاسخ ها را بهتر درک کنند که چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال حاضر و در آینده ؟

ابتدا کمی از تاریخچه.

رونالد ریگان به پایان رسید و مدت هشت سال به عنوان فرماندار کالیفرنیا در سال 1975. در سال های بین پایان باشند و 1980 انتخابات به ریاست جمهوری او چیزی بسیار قابل توجه است. به عنوان همکار من بوید Matheson می گوید:

“او روزانه چهار دقیقه رادیویی نقطه به مدت سه یا چهار سال هر روز با هیچ یک از کارکنان. شما می توانید بسیاری از آنها را امروز و مسائل هستند. او در مورد کره شمالی و روسیه و چین” Matheson گفت.

اما او چیزی بیشتر از صحبت کردن با مسائل است. او صحبت از ارزش و از او خواست که نه تنها سوال مهم اما حق سوال در مورد خودمان.

“او اساسا پرسید:” چه هستند که ما برای چیست ؟ آنچه که در کشور ما ، ما که هستیم؟” Matheson گفت. او سوار پاسخ مستقیم به کاخ سفید و منجر به پایان جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی و تخریب دیوار برلین.

گینگریچ و همکارش کیر Armey برداشت در این استراتژی زمانی که آنها تولید می شود این قرارداد با امریکا در سال 1994 کوه در می رم خانه از نمایندگان جمهوری خواه برای اولین بار در 40 سال است. چشم پوشی برای یک لحظه نظر خود را از سیاست های لیبرال در مقابل محافظه کار سیاست. به سادگی نگاه در رویکرد پرسیدن یک سوال بهتر.

آن را معکوس برای توده رسانه ها به یک گروه جمعی. کاخ سفید و رسانه های سپاه می شود دید بیشتر برای تعامل با رئیس جمهور. که تعامل با وضوح بسیار گینگریچ و خیلی از کشور است. این ملی روزانه دو مرحله بین رئیس جمهور و خبرنگاران; این سی ان ان در مقابل فاکس در مقابل MSNBC.

“من فکر می کنم نیوت گینگریچ فکر می کند در سوال” Matheson به من گفت که ما در مورد گینگریچ را. “آیا شما عشق خود را از سیاست و یا نفرت از آنها و یا همه را از دیگر معایب او باور نکردنی متفکر و ارتباط برقرار. دلیل او قادر به انجام این کار است که او فکر می کند در سوال است.”

زمانی که ریگان معروف خود “آن روز صبح در امریکا” کمپین نقاط در سال 1984 رای دهندگان می تواند تصویر خود را در داستان — تماشای طلوع خورشید صبح و بخشی از امریکا می خواهند به زندگی می کنند. سوال این بود که پس از آن و در حال حاضر ما چگونه آن را دریافت ؟ و در این میان از یک بیماری همه گیر است که باید در ما وجود دارد ؟

روزنامه نگاران برای the Wall Street Journal, the New York Times, Washington Post, و همچنین غربی مقالات در امتداد ساحل و در اینجا در Deseret News حال گفتن مهم داستان دلخراش داستان. Deseret News خبرنگار کتی McKellar گزارش کشف هر دو چرا و چگونه (چه منجر به) یوتا خرید داروهای ضد مالاریا برای COVID-19 درمان است.

در حال حاضر سوالات کلیدی هستند: چه تغییراتی باید در جای خود قرار داده در ایالت یوتا برای جلوگیری از چنین عجله به خرید یک اثبات نشده به مواد مخدر ؟ با یک انتخابات فرمانداری فصل در جریان است که چه نوع از رهبر می کند یوتا می خواهید به? و در این میان انتخابات ریاست جمهوری باید آن را جو بایدن یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

شاید اینجا بهتر است یک سوال: چرا تنها نیمی از رای دهندگان رای دادن ؟ چرا بسیاری از دیگر درگیر? انجام بهترین نامزدهای بهترین رهبران افزایش به بالا ؟

در مصاحبه با گینگریچ رئیس سابق مجلس نیست فقط آمار رسانه ها. او اذعان کرد اشتباه و misstatements توسط رئیس جمهور که فرستاده روزنامه نگاران تقلا برای پاسخ. اما هر روز به ارمغان می آورد با آن یک صبح جدید و یک فرصت برای پرسیدن یک سوال بهتر. که هدف ما در اینجا هر دو ما در اخبار و در نظر قطعات Matheson نظارت.

“پرسیدن سوال درست است که سخت ترین چیز برای انجام” Matheson گفت. “شاید تنها چیزی که سخت تر است برای گوش دادن پاسخ درست است.”

داگ Wilks سردبیر Deseret News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im