در داخل شهر سالت لیک شهردار واکنش به تیراندازی پلیس تصمیم گیری و تظاهرات اخیر

این Deseret News و KSL تحریریه میزبانی شهر سالت لیک شهردار ارین Mendenhall در زوم تماس صبح روز جمعه یک روز پس از اعتراض های خشونت آمیز در خیابان های شهر به دنبال یک توجیه قتل حاکم در تیراندازی مرگ برنارد Palacios-کربجل توسط پلیس.

شهرستان دریاچه نمک منطقه وکیل سیم Gill دقیق شرایط اطراف تیراندازی بارها و بارها با نشان دادن فیلم و عکس از drawn-out, برخورد آشکار آنچه منجر به حکم قتل موجه.

شهردار در پاسخ به سوالات ما در مورد این تصمیم اعتراض و تلاش برای نبرد COVID-19 در طول زمان افزایش موارد است.

گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

Deseret News: چه واکنش خود را به تصمیم روز گذشته و اعتراض ؟

شهردار ارین Mendenhall: من آن را به طور جداگانه اگر شما از ذهن نیست. تصمیم گیری و شواهد و یا در صورتی که سیم کارت گیل ارائه شده من فکر می کنم نشان می دهد که آقای گیل آیا کار خود را به عنوان او انتخاب شده است به انجام در چارچوب قانون و ساختار قانون آن را به عنوان امروز است. من فکر می کنم او بسیار کامل و استثنایی از آن. و من فکر می کنم که وجود دارد شواهد بیشتری از من انتظار می رود برای نشان دادن توجیه اقدامات Salt Lake City, افسران پلیس.

و برای اعتراض من احساس می کنم نا امید که فضایی که ما به معترضین پس از مارس 30 به ورزش اول خود را اصلاح حقوق منجر به دیروز در چنین تخریب و خشونت است.

DN: در بیانیه خود شما ساخته شده یک تمایز است. شما گفت: ماموران پلیس با انجام عمل با توجه به آموزش خود و دولت قانون است. اما شما به نظر می رسید به تمایز بین چیزی که از نظر اخلاقی درست است و چیزی که قابل توجیه است. آیا شما احساس می کنید مانند اقدامات افسران از نظر اخلاقی درست است ؟

EM: آنچه که من به معنای آن قطعه از نظر من این است که این تظاهرات به صورت محلی و در سراسر کشور شده اند خواستار عدالت است که ما می بینیم با سیم تصمیم دیروز, معنی قصاص خارج از قانون است. و که شما می دانید اگر ما قادر به ترجمه قصد تظاهرات شب گذشته و قطعا خیلی از این تفسیر است که اتفاق می افتد در عرصه اجتماعی در حال حاضر که نبود عدالت برای بسیاری از مردم است. که وجود دارد بسیار واضح است که من فکر می کنم در محلی ما گفتگو و در سطح ملی اخلاقی قطع برای بسیاری از مردم بین آنچه که امروز توجیه و چه قانون باید به شکل منعکس کننده نظر اخلاقی به نحوی در آینده است. بنابراین این چیزی است که من با اشاره به. نه یک قضاوت در مورد اینکه آیا یا نه ماموران اقدامات اخلاقی است.

DN: شما صحبت در مورد چگونه گام بعدی این است که به در چگونه این مربوط به شهرستان سیاست. یک تفاوت وجود دارد بین آنچه که رخ داده است پاسخ آقای گیل از نظر قانونی در مقابل یک شهر سیاست ؟ چه آنچه شما به دنبال به تجزیه و تحلیل?

EM: من شروع با گفتن این که ما با تکیه به شدت در کمیسیون نژادی سهام در پلیس به انجام آنچه ما خواسته ایم آنها را به انجام و با گرد هم آوردن یک ائتلاف گسترده ای از جامعه صداهای به عنوان آنها قرار داده و این کمیسیون با هم. من شنیدن که مردم بی اعتماد دولت است. من که. مردم بی اعتماد سفید منتخب مردم است. من شنیدن این که. من که. همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم این کمیسیون نژادی سهام در پلیس. وجود دارد هیچ مقامات منتخب در آن کمیسیون.

کمیته هسته اعضای کمیسیون وجود دارد شش نفر از آنها کنار هم قرار دادن آرایش که کمیته با فعالیت گسترده و درخواست که آنها را به طیف گسترده ای از صداهای مختلف و تجربیات و سوابق و اهداف است که ما در حال شنیدن از در جامعه با هم است. و قصد ما این است که برای توانمند سازی آنها را با حقایق به آنها وجود داشته باشد در شهر ما قوانین و دولت قانون را به عنوان به چگونه عمل می کنیم و چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک شهر هنوز آرایش از بودجه و هر اطلاعات دیگر که ممکن است نیاز. و همچنین تجهیز آنها را با یک حرفه ای تسهیل کننده است که هسته اصلی اعضای کمیته انتخاب خود را به تصمیم می گیرید که چگونه آنها در حال رفتن به کار و آمد را با توصیه. بنابراین ما خواهد بود با تکیه به شدت در آنها را به عنوان آنها ارزیابی ما پلیس, سیاست, فرهنگ, و بودجه برای این بخش در سالت لیک سیتی. و این چیزی است که هیچ شهر دیگر در دولت انجام داده است. و امیدوارم نیز وجود داشته باشد دولت قانونی توصیه.

بنابراین وجود دارد کمیسیون قطعه ای از آن است. اما در عین حال ما نظامی بررسی هیئت مدیره — و شما می دانید که سالت لیک سیتی و غرب دره شهر تنها هستند و در شهرستانها در حال حاضر که باید گوی های کاستاریکا در عمل. — و ما کارکنان توسط یک فرد است که قابل توجهی در پس زمینه اجرای قانون است و نه بخشی از اداره پلیس است. دفتر خود را در واقع ساکن در درون HR (منابع انسانی) برای سالت لیک سیتی. آن است که یک نهاد مستقل اما چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای بهبود آرایش CRB. یکی از کسانی است که آرایش CRB بهتر می تواند منعکس کننده تنوع جامعه ما بیشتر نماینده جامعه ما است. و وجود دارد برخی از دهانه ها در هیئت مدیره آن است که ما به طور جدی به دنبال پر کردن در حال حاضر. بنابراین من فقط تنبلی و سنگینی حرکت کردن در خارج نیز وجود دارد که هر کسی می تواند به سالت لیک سیتی تخته و کمیسیون های صفحه وب و با پر کردن یک برنامه را انتخاب کنید به عنوان بسیاری از تخته و کمیسیون که آنها علاقه مند هستید که CRB یکی است. و اگر مردمی علاقه مند به شرکت در آنها می توانید انجام دهید.

DN: کمیسیون نژادی سهام در پلیس — که یک گروه جدید?

EM: این کاملا جدید است.

DN: CRB غیر نظامی هیئت بررسی از آنچه اتفاق افتاده است به طور بالقوه با حوادث جنایی. دیگر این است که به دنبال برای برخی از نوع دیگر تغییر دهید و یا شما می توانید قرعه کشی تمایز?

EM: این یک سوال بزرگ است. CRB به نظر می رسد در افسر-درگیر بحرانی و حوادث. بنابراین وجود یک مورد — همانطور که می دانید دولت قانون تغییر چند سال پیش به طوری که هیچ اداره پلیس بررسی خود را. به عنوان به زودی به عنوان وجود دارد OICI (افسر-درگیر بحرانی حادثه) ما آنها را از آن لگد به بخش دیگر و پس از آن که می رود به دا, در مورد ما. و پس از آن می آید و به شهرستان برای امور داخلی بررسی, IA, که ما در حال کار بر روی در حال حاضر CRB فقط به نظر می رسد در این موارد همسان اتفاق می افتد و سپس CRB است که مرتب کردن بر اساس از تعادل خارج از گروه. آن را ساخته شده از داوطلبان از جامعه است که بررسی اینکه آیا یا نه باید وجود داشته باشد نظم و انضباط و یا هر گونه اشتغال اقدام گرفته شده است.

آنها موضوع یک توصیه به رئیس (مایک) قهوه ای که توسط قانون دولت تنها کسی است که می تواند به یک عزم و اراده در شلیک ماموران پلیس. کمیسیون نژادی سهام در پلیس بدن با نام تجاری جدید است که می شود احتمالا یکی از بزرگترین تخته یا کمیسیون که ما در شهر, من فکر می کنم آن می تواند بیش از 50 نفر است. و آنها را به یک بودجه. بنابراین شورا قرار داده 100.000 دلار کنار گذاشته است. حرفه ای تسهیل خواهد شد و قطعا در نظر گرفتن برخی از آن. اما ما امیدوار به این داوطلبان دستمزد برای مشارکت خود را از آنجا که ما در حال درخواست برای یک کار بسیار مهمی محصول است که ما نمی ما بخواهید تخته و کمیسیون برای, به طور معمول.

ما خواسته ایم آنها را به انجام این کار در عرض یک سال است. و این یکی دیگر از چیزی که ما معمولا نمی توانم با تخته و یا کمیسیون. و آنها خواهد شد و چک در دو ماهنامه با شورا و البته من آنجا خواهم بود در آن جلسات عمومی اگر وجود دارد گام های فوری ما می توانیم. بنابراین ما به دنبال توصیه های است که خواهد آمد به شهردار و شورای چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای بهبود حقوق صاحبان سهام و پلیس برای سالت لیک سیتی.

DN: شما صحبت در مورد اصلاحات سیستمیک است که مورد نیاز هستند. آیا شما در ذهن خود را در حال حاضر برخی از اصلاحات سیستمیک شما می خواهم برای دیدن ؟

EM: آیا من می خواهم به بحث در مورد شهرستان و یا دولت ؟

DN: بحث در مورد هر دو.

EM: اطمینان حاصل کنید. من می دانم که وجود یک کادر از موارد قانونی است که در حال صحبت با ما دوستان ما در مجلس و افرادی که مایل به تحت تاثیر قرار جلسه بعدی. یکی از چیزهایی که من فکر می کنم که خواهد بود جالب است که من شنیده نشده آمده تا در این فهرست — که من مطمئن هستم که شما از آن آگاه — خواهد بود که نیاز به به طور بالقوه است که منطقه ما وکیل را تعیین توجیهی و تصمیم به اتهام یک جرم در یک دوره معینی از زمان پس از جدا آژانس نوبت بیش از تحقیقات خود را به دا. در حال حاضر وجود دارد هیچ زمان و دوره است. و ما دیدیم که آقای گیل را کنار خود موارد دیگر به منظور تسریع این یکی.

بنابراین آیا که 90 روز یا 60 روز من نمی دانم. و قطعا وجود دارد برخی از ظرفیت کار می کنند همه چیز را به آدرس. اما خواهد بود که چیزی که می تواند اتفاق می افتد. و کاملا من می خواهم ما را در گفت و گو با دولت است. و من خواهد شد مشغول به کار در این نمایندگی از شهر سالت لیک به در نظر گرفتن تغییرات ما استفاده از نیروی مرگبار کد در دولت است.

DN: چگونه می خواهید آن را تغییر دهید?

EM: خوب, اجازه دهید به من می گویند که سالت لیک سیتی کمیسیون به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال در توصیه به عنوان آنها با شهر وکیل و پلیس ما وکیل به بررسی چه چیزی می تواند به بهبود این کد. همیشه وجود دارد توانایی برای شهرداری به تصویب بیشتر قانون سخت از دولت می کند ، ما نمی توانیم شل استانداردهای آنها تعیین کرده اید اما ما می توانید مجموعه ای سخت تر هستند. بنابراین من به دنبال این کمیسیون همچنین ارائه مشاوره در که به آنها نگاهی به آنچه در دیگر شهرستانها در سراسر کشور به عنوان ما در یک حالت تکامل در حال حاضر در حال آمدن است تا با به سیاست که بهتر است به طوری که ما کمتر کشنده تعامل بین پلیس و مردم است.

این می تواند به طور بالقوه در موارد استثنا اگر افسر متجاوز و من می دانم که بسیاری از تعاریف و حتی در بیانیه ای که. اما آنها می توانند نگاه کنید یا نه افسران و یا دیگران در معرض خطر قریب الوقوع و بدون استفاده از زور در دسترس است. بنابراین من فکر می کنم ما در ابتدای ویژگی های تفکر چگونه است که دولت کد می تواند تغییر کند.

DN: آیا شما موافق این کلید یادگیری از گذشته ماه است که ملت شهر دولت نیاز به نگاه ما چگونه است ؟ چگونه ما استفاده از نیروی مرگبار?

EM: هنگامی که ما به برنج حمالت از فجایع و تعیین حدود این فاجعه و یا اقداماتی که منجر به فاجعه آن پایین می آید به آنچه که کد است که در هر دولت است. و سیم عزم راسخ نشان داد که افسران ما در عمل کاملا با توجه به قانون و آموزش. که به من اعتماد به نفس زیادی در حال حرکت رو به جلو است. اگر ما تا به حال افسران که داشت غیر قابل توجیه در اعمال خود ما نه تنها باید به دنبال در کد خود را که از ما فقط در مورد صحبت کردیم اما به عنوان مثال ما گروه افسران مشغول به کار در خارج از آموزش خود و قانون خود را.

DN: شهردار آیا شما فکر می کنم قانون این که آیا آن شهرستان و یا دولت و یا ملی سیستم در واقع به افسران پلیس بیش از حد نرمی وقتی که می آید به نیروی کشنده?

EM: من انجام دهد.

DN: شما می توانید گسترش است. منظورم این است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد این که چگونه این کمیسیون خواهد شد و به دنبال تغییرات و چگونه دولت ممکن است نیاز به ایجاد برخی از تغییرات به آن نیروی کشنده. اما کسانی هستند که در دراز مدت تغییرات و من فکر می کنم مردم می خواهید برای دیدن تغییرات در حال حاضر.

EM: پس من می شنوم دو بخش به سوال شما. وجود مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تغییر بخش, اما شما نیز درخواست در ابتدا در مورد چه نوع از تغییرات به کد. این بود که سوال شما در مورد این کد ؟

DN: بله. فقط این واقعیت است که شما می گویید شما فکر می کنم آن را می دهد افسران پلیس بیش از حد نرمی وقتی که می آید به نیروی کشنده. پس چگونه شما را تغییر دهد ؟

EM: خوب, من فکر می کنم این مکالمه فقط یک لحظه پیش است که چگونه است که ما در حال شروع کار فنی چگونه است که می تواند تغییر کند. این برای من مهم است که هر دو ما افسران و عمومی ساخته شود امن تر با هر تغییر ممکن است فکر. و من مطمئن هستم که در واقع این است که یک فرد و یا شما می دانید, که باعث می شود نوکی که ما تصور ممکن است در اینجا کوچکتر است. من فکر می کنم که ایمنی برای هر دو طرف از این نوع از تعامل باید اهمیت است.

سالت لیک سیتی بیشترین اداره پلیس در ایالت یوتا کاملا احتمالا در کشور است. من نمی گویم که ما اصلا نیاز به تغییر است و ما لازم نیست که مشکلات از زمان به زمان با افسران و یا در گروه. ما که هر بخش می کند. اما گروه ما تعهد به عنوان بهترین آموزش و انجام شغل خود را در یک فرهنگ پلیس با یکدیگر است چیزی است که برای یک مدت زمان طولانی است که ما در حال رفتن به محل کار به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ مسئولیت پذیری و پاسخگویی به هر یک از دیگر.

و نه فقط پاسخگوی اقدامات خود را, اما شما پاسخگو برای فرد است که شما در حال کار با.

هنگامی که ما نگاه کنید که چگونه بسیاری از پلیس تعاملات ما در طول دوره از یک سال و لایه بیش از این کد می دهد که قدرت به افسران برای استفاده از نیروی مرگبار — و در هیچ راهی برای کاهش فجایع که رخ می دهد — ما افسران نمایشگاه داری. و من فکر می کنم که آنها خود را نشان می دهد کیفیت آموزش و شخصیت توسط این واقعیت است که ما لازم نیست بیشتر از کسانی که چون من فکر می کنم این کد اجازه می دهد برای آن است.

DN: من دوست دارم که شما فقط صحبت برای یک دقیقه در مورد چالش مرور بسیاری از این مسائل فوری-یقین طرف از زمانی که همه چیز اتفاق می افتد, مردم بلافاصله در حال نقشه کشی تمام عیار گیری در همه چیز. ما شهروندان است که واقعی نیست علاقه مند به نکات دقیق وظریف و پیچیدگی از نظر وضعیت. بنابراین بسیاری از چیزهایی که فقط آب پز را به یک سپر دشنه و یا شما می دانید یک حادثه پلیس به طور ناگهانی می شود هر حادثه پلیس. چگونه شما در حال مرور که بخشی از آن ؟

EM: من مردد چون من نمی خواهم به توده هر کس به یک سبد خرید. اما برخی از روایت از گزش صدا است که فراگیر در شهر ما خیابان ها و در جامعه و بلاغت در حال حاضر نمونه ای که ما رسیده ایم flashpoint. و تاریخی برای ملت ما و یا حتی محلی که ما در راه است که من فکر می کنم درون مرزی بندر بود flashpoint شده است یک flashpoint بلکه برای کیفیت هوا در نا امیدی که زمانی که ما می بینیم عمومی از دست دادن صبر و شکیبایی برای پیچیدگی و نکات دقیق وظریف. و منظورم این است که معتبر در بسیاری از زمینه ها می گویند ما در حال انجام با صبر و شکیبایی ما انجام شده با انتظار. و برای برخی می گویند ما در حال انجام, اعتماد, ما در حال انجام با همکاری چرا که در اینجا نقطه اوج است و یا این حادثه است که از یک نقطه اوج در حال حاضر و ما اوج گرفت.

این یک نقطه اوج نژادی و بی عدالتی به عنوان یک ملت و رویدادهای محلی را دامن زد که نا امیدی به شعله های آتش از تظاهرات که ما شب گذشته دیدم. بنابراین من درک می کنم که بیش از این دوره از انسانیت این اتفاق می افتد.

DN: شهردار شما در حال رفتن به یک وضعیت اضطراری و یا قرار منع رفت و آمد در, امشب, شنبه و یکشنبه ؟

EM: من انجام داده اند چیزی به پیشبرد هر که در این نقطه است. من نمی خواهم به انجام این کار است.

DN: آیا شما به حمایت از فرماندار اقدام شب گذشته انجام است ؟

EM: اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم آنچه که ما با حکومت نظامی و قبل از شما می دانید این واقعیت است که این پچ از زمین در کنگره اگر چه آن را کاملا در سالت لیک سیتی است که مرتب کردن بر اساس خود را در جزیره از حوزه قضایی است. عمومی است و من فکر می کنم 99% غافل از آن غافل است که کسانی که نمی, Salt Lake City, افسران پلیس در آن زمین که گشت بزرگراه. آنها به دنبال مجموعه ای متفاوت از راهنمایی های در نظر است که در ساخت این تصمیمات است.

این COVID-19 همه گیر

DN: اجازه دهید به نوبه خود به COVID-19 و افزایش موارد است. آیا شما فکر می کنم فرماندار باید با صدور دستور به پوشیدن ماسک?

EM: من انجام دهد. من باور دارم که با پوشیدن ماسک فوق العاده پایین سد راه برای ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس که گرفته جای پایی در کشور ما بیش از ماه گذشته.

DN: آیا شما شده اند قادر به ارزیابی اجرای این شهرستان دریاچه نمک ماسک سیاست و یا پایبندی به آن است ؟

EM: ما قول ارزیابی پایبندی به آن است. به عنوان مثال من تا به حال یک جلسه با ما فرودگاه خدمه این صبح است. آنها گفته ام که زمانی که آنها ارسال شده نشانه های حقوقی دستور پوشیدن ماسک بر روی درب فرودگاه آنها را دیده ام من نمی دانم اگر من می خواهم بگویم چشمگیر, اما بسیار محسوس افزایش انطباق مردم با پوشیدن ماسک در فرودگاه. ما نظارت در پارک های ما ، و ما همچنین شاهد افزایش ماسک پوشیدن.

و ما در حال شنیدن از برخی از صاحبان کسب و کار که باید گفت آنها سپاسگزار برای قیمومیت زیرا آنها می توانند نقطه به نقطه دولت نیاز به کارکنان خود و مشتریان به پوشیدن یک ماسک و باید بگویم خود من سیاست. بنابراین ما شاهد هستیم که در این قطعنامه موثر بوده است. اما ما نبوده و انجام هر گونه حقوقی و یا کیفری و اجرای آن در شرایط بزه کلاس.

DN: آیا می دانید از هر نمونه که در آن شما باید?

EM: هیچ. هیچ کدام. حتی در شهرستان هستم من آگاه است.

DN: مردم می خواهم بدانم زمانی که ما قادر خواهید بود به حرکت سوزن برای سالت لیک سیتی. آنچه را که شما به آنها می گویند ؟

EM: خوب, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک صفحه نمایش با شما. من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که شما لازم نیست. این چیزی است که من در حفظ و بر روی میز من در هر روز است. شهرستان COVID داشبورد در سالت لیک سیتی. و من معنی آن را می گوید که خود داستان وجود دارد. اما ما همچنین می خواهید در شهر خاص مسیر داده ها به طور معمول هفتگی, اما گاهی اوقات آن را هفته ای دوبار از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان کمک می کند که ما باید کمی بیشتر گرانول حس که در آن ما در حال رفتن و چه آن را به دنبال مانند. و آن را به اندازه کافی کاهش یا ثبات به اندازه کافی برای ما به احساس امنیت را با ما کارشناسان بهداشت عمومی در کاهش ما استانداردهای ما در این نقطه است.

https://slco.org/health/COVID-19/data/

DN: همانطور که ما در این نمودار زمانی که من دیدن چیزهایی در پایان کم در آغاز که زمانی که ما در یک وضعیت قرمز در دولت است. و در حال حاضر من آنها را ببینید و ما زرد و در بعضی از نقاط سبز و آن معنا ندارد به من. باید این شهر بود در یک وضعیت ؟

EM: ما می خواهیم برای جلوگیری از یک وضعیت اقتصادی اهداف, اما سمت های عمومی از آنچه که قرمز به معنی اگر ما نگاه دولت تعاریف و قدردانی می کنم اگر من می توانید در اینجا که شهر نیست و مجموعه ای از استانداردهای زیر رنگ های مختلف تفاوت است. مانند در حال حاضر, من می دانم که مدارس در حال نگاه کردن به آنچه در منطقه است گفت:. آنها در حال نگاه کردن به آنچه که به معنی ورزشی بازی. و به آنها گفت: خوب چرا شما فقط اجازه می دهد تا برای تیم ما به بازی ؟ من به مشورت در چه سطحی ما در مورد ما و خدمات بهداشتی درمانی رنگ اما دولت و فرماندار چه کسانی استاندارد بازی می شود.

DN: آیا شما فکر می کنم رنگ-برنامه نویسی سیستم خوبی است ؟ یا ما باید آمد تا با برخی از دیگر متریک یا چیزی کمی بیشتر ظریف? به نظر می رسد در حال حاضر دورتر حرکت به سوی سبز سخت تر از آن است که به حرکت دوباره.

EM: کاملا. و من فکر می کنم که ما می بینیم که اشتها را از ما مقننه به حرکت به عقب تا کنون در حال کاهش است. بنابراین من می گویند من نمی یک جواب یک جواب خوب برای شما اینکه آیا یا نه ما باید آمد تا با سیستم های مختلف. اما من فکر می کنم به نیاز به ایجاد بیشتر نکات دقیق وظریف در آن ما را دیده اند که در فرمانداری کمک هزینه از ما شهرستان و شهر به دستور ماسک. که چیزی بود که فکر در سیستم که در آن ایجاد شد. بنابراین من فکر می کنم که ما باید برخی از انعطاف پذیری لازم برای کار با فرماندار ویژه استثنا به کد رنگ و از شما قدردانی میکنم.

DN: شهردار … چه مشکلی پیش آمد ؟ چرا COVID-19 صعودی?

EM: این یک سوال بزرگ برای ما کارشناسان بهداشت عمومی. آن است که بی دست و پا برای شهرستانها برای شهرستان پایتخت ما به طور خاص برای برخورد با چنین تاثیرگذار شرایطی که این بیماری همه گیر است که ما ساکنان رفاه ما رفاه اقتصادی در شهر ما نشاط و چلیپا از این موضوع چیزی است که ما لازم نیست که در خانه تخصص در. ما لازم نیست که کارشناسان بهداشت عمومی در شهرستان. هیچ شهر در این کشور می کند. و ما با تکیه بر این شهرستان است. این منحصر به فرد در این زمینه است. من لازم نیست که یک بخش از بهداشت عمومی است که من می تواند با نیازهای روزانه. و شهرستان شده است بسیار مشترک و قدردانی می کنیم که.

به هر حال اگر من برای پاسخ به سوال شما من خواهد بود opining در هزاران دلیل است که درک ما در سطح شهرستان — از توسعه اقتصادی به امنیت اقتصادی ما ساکنان و ناامنی از ساکنان ما و خواسته های مسکن — اما این واقعا بهداشت عمومی سوال که شما درخواست شد.

DN: اجازه بدهید من یک بار امتحان کنید هر چند. … به نظر شما چیزی رفته اشتباه است ؟ آن است که آیا دولت, شهرستان, شهرستان می تواند چیزی انجام شده است متفاوت برای جلوگیری از این افزایش, بنابراین ما می تواند در یک جای بهتر ؟

EM: بله به نظر می رسد ، و من فکر نمی کنم ما می توانیم در عین حال این صبح روز دوشنبه quarterbacking چرا که ما هنوز در بازی است. بنابراین باید برای ما به تجزیه و تحلیل انتقادی که چرا ما اعداد بزرگ شده اند تا به طور چشمگیری در حالی که آنچه که ما را پشتیبانی بسیار قوی طرح با یوتا منجر با هم تکامل در طول چند ماه گذشته و برنامه نویسی رنگ محدودیت. من فکر می کنم این نشان می دهد که ایالت یوتا است و تلاش برای رهبری خوب و در عین حال تصمیم گیری افراد در سراسر کشور به افشای خود و جوامع خود را به برخی از خطرات بازی های برگزار شده است شمارنده به بهترین نیات در سطح دولت است.

من فکر می کنم واضح است که ما نگران این به عنوان پایتخت شهر از آنجا که ما به طور مداوم درخواست بر بهداشت عمومی ما داده ها را در یک مطلب دقیق تعیین بیش از سایر نقاط کشور و همچنین درخواست به ماسک موظف قانونی در شهر ما و شهرستان ما. بنابراین من فکر نمی کنم که تعجب است که ما درک کرده اید این طرح به ما مطابقت واقعی بهداشت عمومی نیاز دارد به اندازه کافی. آن را به من یاد مکالمات در اطراف انتخاب فردی است که ما تا به حال برای یک مدت طولانی در اطراف کیفیت هوا و درخواست از مردم برای رانندگی در قرمز درجه روز و سوختگی آتش سوزی هنگامی که ما در حال منجر به وارون. و در عین حال دیده ایم کمتر از ستارهای بازگشت که با رویکرد جامعه انتخاب فردی و این وضعیت مرا به یاد که.

DN: من فقط می خواستم به دنبال کمی در مورد آن سوال است. من می دانم که ما شاهد به تازگی بیانیه ای از مجلس سنا و رئیس جمهور چرا آنها را پشتیبانی نمی کند یک ایالت ماسک مورد نیاز است. من می دانم که شما و شهردار ویلسون حمایت کرده اند که ایالت ماسک قیمومیت. زودتر شما صحبت در مورد فردی انتخاب و چگونه برخی از مردم انتخاب برای محافظت از خود یا دیگران می تواند در تشدید این موج. آیا شما فکر می کنم آن را به دلیل عمومی شدن پیام های مخلوط از رهبران دولت که مایل به رفتن تا آنجا که به عنوان یک ایالت ماسک دستور? وجود رهبری انتخاب کرده اند که فدرال رزرو به این وضعیت ما شاهد در حال حاضر با این افزایش?

EM: من فکر می کنم که در کلی ترین سطح ماسک شده سیاسی است که ما بزرگترین مانع برای پذیرش آنها به عنوان آنچه که آنها هستند که بهداشت عمومی ابزار.

DN: آیا راهی برای غلبه بر که ؟

EM: من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که این افزایش در مورد مردم و نزدیکی به ویروس خود را از نظر شناخت کسی یا کسانی که قرارداد این ویروس یا انقباض آن خود خواهد بود یک برنامه به طور بالقوه غم انگیز راه برای درک چگونگی بسیار سرايت اين بيماری است و چقدر ساده و پیشگیرانه عمل پوشیدن یک ماسک است. این عمیق سیاسی در ملی محیط زیست است که بیش از حد سیاسی در حال حاضر با انتخابات ریاست جمهوری و تغییر اجتماعی که خواستار در خیابان های ما آن دشوار خواهد بود به depoliticize هر چیزی در حال حاضر.

DN: آیا شما احساس می کنید مانند شما به اندازه کافی وحدت یا بافت همبند با شهردار سالت لیک کانتی و با فرماندار ، آیا شما احساس می کنید مانند شما تراز وسط قرار دارد با این, شهرستان, شهرستان و دولت ؟

EM: منظورتون از تراز وسط قرار دارد ؟

DN: شما در حال کار با هم ؟ شما در اهداف متقابل? آیا این واقعیت است که شما باید یک ماسک قیمومیت و می خواهید یکی برای دولت می کند که صدمه دیده این پیام برای شما ؟ من نمی بینم این سه نفر از شما ایستاده با هم در یک کنفرانس مطبوعاتی ،

EM: اجازه دهید به جلو و فقط برای یک لحظه نا امیدی نداشتن عمومی وزارت بهداشت. من قصد نیست که برای تفسیر شود که من می خواهم عمومی وزارت بهداشت. من نمی ساخت هر نوع از یک بیانیه در مورد شهرستانها نیاز خود کارشناسان بهداشت عمومی چون ما در برخی از مرتب کردن بر اساس از یک درگیری با شهرستان ما هستند. من گفت که زمانی که ما در بحران رخ می دهد که در این شهر آن است که آیا یک زلزله یا سیل یا حتی ناآرامی های مدنی به طور معمول شهرستانها باید ابزار و نیروی انسانی به آدرس مستقیم یا با ما مستقیم اطلاعات در مورد چگونه به بهترین انتخاب است. و این بحران بهداشت عمومی است منحصر به فرد در این زمینه است. من معنی نیست که آن را به عنوان شما می دانید که آنها در حال رفتن این راه و ما می خواهیم به رفتن این راه و من دسترسی ندارند. این چیزی است که من به معنای. این فقط یک شرایط منحصر به فرد برای مدیریت یک وضعیت برای یک شهردار.

اما من هم تراز با شهردار شهرستان ویلسون و رژیم صهیونیستی است. هربرت? به عنوان شما خواسته است که من احساس کمی شگفت زده کرد چرا که من احساس می کنم کاملا متصل به این رهبران از نظر دسترسی و فرانک گفتگو و ایمنی در داشتن عقاید متفاوت است. بنابراین من باید به طور منظم ارتباط با هر دو آنها و دیگران در رهبری اطراف شهرستان در دولت است. بنابراین من احساس می کنم که ما بسیار رابطه کار که در آن ما باید نظم تماس و امنیت و داشتن دیدگاه های متفاوت است.

شما نمی بینید ما ایستاده و به نظر من در بخشی از آنجا که من انجام بسیاری از ایستاده با هم با هر کسی که در یک حس فیزیکی مناسب در حال حاضر. و من می دانم که شهردار Wilson, شما می دانید, همه ساخت خود را انتخاب و بر روی آن است. اما من فکر فیزیکی با هم ایستاده و با هم بودن به عنوان قطع ارتباط بین این شاخه و یا این سطوح دولت.

DN: هر حرف آخر در مورد ایمنی از نمک دریاچه ساکنان شهر در طول این زمان ؟

EM: ما شده اند بررسی هر ابزار است که ما باید به عنوان یک نهاد شهرستان به نگه داشتن ما مردم ما امن است. و ما مردم منظورم این است که ما اولین پاسخ دهندگان و ما و ما ساکنان و صاحبان کسب و کار و هر کس که در این شهر است. ما آماده برای امشب هر آنچه در آن ممکن است به ارمغان بیاورد و ما قدردانی از مشارکت در سراسر کشور است که در حال کمک به ما در آمادگی. ما نمی خواهید به دست کم گرفتن پتانسیل تظاهرات امشب. و من التماس مردم برای جلوگیری از صدمه زدن به مردم و جلوگیری از شکستن همه چیز به خاطر آن است که تاثیر تغییر ندارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im