Insomniac میزبانی فراتر از سرزمین عجایب مجازی با بیحوصلگی حرف زدن زیر coronavirus مربوط به تعویق افتادن

Insomniac می خواهد پیروان خود را به “دیوانه مسئولانه” از راحتی از خانه خود را در طول فراتر از سرزمین عجایب مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-a-thon livestream رویداد شب جمعه از 8 بعد از ظهر-نیمه شب است.

Livestream موجود در YouTube.com/insomniac خواهد شد از ویژگی های مجموعه توسط 4B Audien, جک, ضربه, کشتن, سر و صدا Mija حزب به نفع SayMyName و Wox موتیف. مروج در حال تشویق طرفداران که اتصال به تگ #VIRTUALBEYOND خود را در صفحات رسانه های اجتماعی برای نشان دادن چگونه خانه خود را تبدیل به سرزمین عجایب. انتخاب پست ها برجسته خواهد شد در از Insomniac Twitter و Instagram داستان.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

در یک تلاش بیشتر از بلند کردن ارواح کسانی bummed با به تعویق افتادن فراتر از سرزمین عجایب بود که مجموعه ای را در ماه مارس در NOS رویداد مرکز در سن برناردینو شد اما ضربه تا ژوئن, Insomniac همچنین اعلام کرد 24/7 پخش از کلاسیک جشنواره مجموعه از طریق Insomniac عقب.

طرفداران می توانید اجرای زنده و آرشيو جشنواره فیلم از EDC Las Vegas, EDC, اورلاندو, EDC مکزیک تابستان سخت و اوکیچوبی موسیقی و هنر در جشنواره در حال اجرا در حال حاضر از طریق مارس 31 در tv.insomniac.com.

در طول این صنعت shutdown با توجه به coronavirus, Insomniac ادامه خواهد داد به انتشار مطالب جدید از طریق آن کانال رسمی یوتیوب و ها قسمت جدید از آن سبد خرید گلف اعترافات سری مصاحبه بود که فیلم برداری, پشت صحنه مختلف از Insomniac جشنواره های 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de