به جای نجات برای سود کالج, کنگره باید لغو بدهی های دانشجویی

بیش از 40 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست تحت همه گیر شامل بسیاری از افرادی که زین با کالج بدهی. و در عین حال کنگره هیچ کاری برای کاهش $1.68 تریلیون دلار در بدهی. در ضمن برای سود کالج است که لود می شود تا دانش آموزان با بدهی های سنگین بار raking در مالیات دهندگان یارانه و کمک های اضطراری.

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون در ماه مارس شامل صدها میلیاردها دلار کمک برای کسب و کار. شغل خوب شده پیگیری کنندگان این میلیاردها و در میان آنها 10 از بزرگترین انتفاعی دانشگاه. با هم آنها را دریافت کرده ام و بیش از 32 میلیون دلار در مستقیم کمک نقدی.

این لیست شامل بدنام دانشگاه شیکاگو دریافت کرده است که $3.2 میلیون دلار مالیات دهندگان حمایت — با وجود داشتن متصلب تا صدها میلیون دلار جریمه برای آن فریبنده شیوه های جذب دانش آموزان است. دانشگاه ققنوس متعلق به عظیم آپولو مدیریت جهانی شرکت سهام خصوصی.

بزرگترین دریافت کننده میان برای سود کالج توسط گرند کانیون دانشگاه با 11.1 میلیون دلار. این است که یک مسیحی انجیلی کالج که مشهور است برای اجازه دادن به محافظه کار آتشپاره ایی مانند بن شاپیرو به صحبت در محوطه دانشگاه. آن را نیز متهم به فریب دادن دانش آموزان خود را.

این مدارس همچنین دریافت مقدار مساوی به صورت اضطراری کمک های دانشجویی برای دانشجویان واجد شرایط است. که کمک نقدی شد پرداخت یک بار برای جبران اختلال با توجه به دانشگاه ها بسته بودن. هیچ کدام به خود اختصاص داده بود به کمک به دانش آموزانی که ممکن است شغل از دست داده اند و یا خانه.

نسبت به پرداخت به برای سود کالج مراقبت عمل می کنند به مراتب کمتر سخاوتمندانه با دارندگان بدهی اجازه می دهد تنها تاخیر در بهره و پرداخت وام های دانشجویی فدرال از طریق سپتامبر سال 2020 است. این فقط لگد می توانید در پایین جاده به جای ارائه واقعی بدهی. خانه دموکراتها پیشنهاد قهرمانان قانون را کمی بیشتر به بخشش 10.000 دلار از وام های فدرال به لحاظ اقتصادی مضطرب وام گیرندگان.

بیشتر محسوس و فقط رویکرد به خصوص در وسط یک بحران اقتصادی می تواند به لغو تمام بدهی های دانشجویی. این کمک خواهد کرد که مردم برای زنده ماندن با یک سقف بالای سر خود را در طول بحران اقتصادی و کاهش خرد کردن استرس های مالی که وام های دانشجویی شود.

سناتور. برنی ساندرز و تشکر. Ilhan Omar معرفی یک لایحه به لغو تمام بدهی های دانشجویی در سال گذشته و Rep. عمر به تازگی تاکید کرد اهمیت آن در طول این همه گیر: “بدهی دانشجو بود یک بحران قبل از coronavirus. و آن را حتی عمیق تر از بحران در حال حاضر… ما نباید نیروی آمریکایی ها برای انتخاب بین قرار دادن مواد غذایی بر روی میز و پرداخت های گزاف وام های دانشجویی.”

لغو بدهی های دانشجویی نیز افزایش گسترده تر اقتصاد با ایجاد یک محرک مالی. این امر آزاد کردن پول برای مردم صرف مسکن و کالا به کمک اقتصاد دوباره رفتن.

بر خلاف طرح های پیشنهادی که در حد بدهی به کسانی که در زیر برخی از درآمد آستانه Sanders-Omar طرح خواهد پاک کردن تمام بدهی های برجسته دانش آموز. رفتن به جلو آنها را عمومی دانشگاه های آموزش و پرورش رایگان برای همه. حامیان استدلال می کنند این رویکرد جهانی خواهد ساخت گسترده تر سیاسی حمایت و تقویت این اصل که آموزش و پرورش مانند بهداشت و درمان است که یک حق انسانی.

مزایای بدهی های دانشجویی لغو خواهد بود بخصوص برای مردم رنگ و زنان است. برای اولین بار به عنوان Tressie McMillan Cottom نشان می دهد این انتفاعی دانشگاه ها به طور خاص هدف قرار دادن و جذب مردم رنگ با استفاده از euphemistic زبان نشان می دهد آنها می توانند در رفع نابرابری در غیر انتفاعی آموزش عالی است. دوم مردم سیاه و سفید زین با سطوح بالاتر از بدهی های دانشجویی نسبت به دیگر نژادها و زنان در تمام نژادها—باید بیشتر بدهی های دانشجویی بیش از مردان است.

این همان بخش از جمعیت ایالات متحده است که بیشتر متاثر از Covid-19 بیماری همه گیر. سیاه مردم در حال مرگ هستند در دو برابر نرخ سایر نژادها Latinx و مردم هستند احتمال بیشتری برای مواجهه شغلی و دستمزد ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر و زنان هر دو به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود و در شغل تلقی ضروری است.

بیش از زمان دانشجویی لغو بدهی نیز می تواند کمک به کاهش نژادی و نابرابری در مالکیت خانه. پرداخت وام دانشجویی: یک مانعی برای خرید یک خانه در بالای بسیاری از اشکال نژادپرستی نظاممند است که آن را مشکل تر به جمع آوری ثروت لازم برای خرید یک خانه. کارشناسان تخمین می زنند که بیشتر از 300.000 خانه خواهد بود به فروش می رسد در هر سال اگر بدهی دانشجویان حذف شد.

چرا باید یک “مدرسه” مانند دانشگاه شیکاگو دریافت جزوه دولت در حالی که تلاش دانش آموزان دریافت هیچ کمک واقعی?

اجازه دهید سطح زمین بازی. اجازه دهید لغو بدهی های دانشجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im