به جای حفاظت از سلامت عمومی در طول Covid-19 بحران تهمت حرکت برای سرپا نگه داشتن کثیف, مرگ,’ استخراج اورانیوم از معدن صنعت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم شده بود روز پنج شنبه در حال حرکت به از بند باز کردن “آسیب برگشت ناپذیر” در این کشور محیط زیست پس از انتشار یک پیشنهاد برای نحوه افزایش “کل هسته ای آمریکا شرکت” از جمله احیای داخلی استخراج اورانیوم از معدن.

“به جای سعی کنید برای محافظت از مردم و سلامت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پریدن در نظر دارد برای سرپا نگه داشتن این کثیف, صنعت در حال مرگ گفت:” جف Fettus یک دادستان ارشد منابع طبیعی شورای دفاع.

پیشنهاد گذاشته است در یک سند پنجشنبه منتشر شد تحت عنوان “بازگرداندن امریکا رقابتی انرژی هسته ای استفاده کنند.” مدتها در انتظار توصیه های آمده از ملی سوخت هسته ای کار, گروه, پنل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاسیس شده در سال گذشته است.

وزیر انرژی دن Brouillette در بیانیه ای اعلام استراتژی ادعا کرد که “موضوع امنیت ملی” به “گام های جسورانه برای حفظ و رشد کل آمریکا انرژی هسته ای سرمایه گذاری.”

استراتژی تماس برای دولت ایالات متحده به:

  • “نگاهی جسورانه اقدام به احیا و تقویت استخراج اورانیوم از معدن, صنعت, پشتیبانی از تبدیل اورانیوم, خدمات پایان اتکا به خارجی قابلیت های غنی سازی اورانیوم و حفظ ناوگان فعلی از بین بردن آسیب پذیری های استراتژیک در سراسر چرخه سوخت هسته ای و بازسازی در سطح جهانی نیروی کار به ارائه مزایای به آمریکا برای رقابت در بازار بین المللی است.”
  • “اهرم آمریکایی نوآوری در فن آوری پیشرفته هسته ای و تحقیق و توسعه و تظاهرات (RD&D) سرمایه گذاری برای سرعت بخشیدن به پیشرفت های فنی و به دست آوردن مجدد آمریکا انرژی هسته ای رهبری”; و
  • “حرکت به بازارهای در حال حاضر تحت سلطه روسیه andChinese شرکت های دولتی (SOE) و بازیابی موقعیت خود را به عنوان رهبر جهان در صادرات بهترین در کلاس انرژی هسته ای, تکنولوژی و با آن عناصری استاندارد.”

رویترز گزارش داد که این استراتژی نیز اجازه می دهد تا “توافق هسته ای کمیسیون تنظیم مقررات به انکار واردات برخی منابع اورانیوم از روسیه و چین برای امنیت ملی اهداف است.”

در این سند همچنین پیشنهاد حمله به یک فدرال حقوق محیط زیست می تواند مورد نیاز برای افزایش استخراج اورانیوم:

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در طول روند قانونی, ملی, سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) تجزیه و تحلیل مورد نیاز است, در علاوه بر این به دیگر محیط زیست یا زمین حفظ تجزیه و تحلیل. این روش ها و فرآیندها می تواند سال ها به موفقیت حرکت که برابر است با بالاتر ریسک پروژه و بالاتر اجازه و صدور مجوز هزینه. تلاش برای ساده کردن دولتی و فرایندهای نظارتی باید از این پتانسیل برای افزایش رقابت از همه جدید تولید اورانیوم امکانات.

مرکز تنوع زیستی پیوست NRDC در انتقاد از این طرح ابراز نگرانی خاص خود را بر چه داخلی استخراج اورانیوم از معدن می تواند “صنعتی شدن اراضی عمومی” و انتقام زیست محیطی ویران کردن.

“این خطرناک توصیه های دعوت کشنده تر اورانیوم آلودگی در جوامع روستایی و مکان هایی مانند پارک ملی گراند کانیون” گفت: تیلور مک کینون یک مبارز با حفاظت ،

“هر فدرال دلار هدر رفته در این تلاش است که یک دلار به سرقت رفته از تمیز کردن این صنعت آلودگی سمی میراث در ملت ناواهو و در سراسر غرب” او ادامه داد. “این نفرت به خطر آسیب های جبران ناپذیری به دیدنی مکان های وحشی توسط propping تا اورانیوم شرکت هایی که نمی توانند رقابت در بازارهای جهانی است.”

دیگر زمین های عمومی می تواند در معرض خطر نیز گفت: بیابان جامعه است.

“غنی سازی منافع خاص با منابع مالیات دهندگان به طوری که آنها می توانید غارت گنجینه های ملی مانند خرس گوش و گراند کانیون را برساند ما زمین و آب و بهداشت عمومی” گفت: آمریکا فیتزپاتریک ارشد نماینده بیابان جامعه است. “برای انجام این کار در صورت همه گیر جهانی است که سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de