صنعت بیمه تصحیح مغلوب ساختن پیشی جستن: در واقع ما تنها Waiving Copays برای Coronavirus تست نه درمان

در زمان نخست تلویزیونی آدرس پر از خطاهای آشکار است که واقعیت-چکرز و کاخ سفید در تلاش برای نگه دارید تا و صحیح ثبت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب ادعا کرد که عمده ایالات متحده شرکت های بیمه “توافق کرده اند که به چشم پوشیدن از همه copayments برای coronavirus درمان” به عنوان بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

یک سخنگوی امریکا طرح بیمه بهداشت و درمان (AHIP) عمده صنعت بیمه لابی گروه را به روشن است که در واقع شرکت ها تنها waiving شرکت می پردازد برای “تست.” برای کسانی که تست مثبت برای COVID-19 هر درمان هنوز هم خواهد آمد در (به طور بالقوه عظیم) هزینه.

“شرکت های بیمه وجود دارد را به سود. آنها وجود ندارد به شما ارائه با بهداشت و درمان. بهره مندی از یک بیماری همه گیر است و فراتر از آن غیر اخلاقی است.”
—کیم نلسون

“برای تست. نه برای درمان” به AHIP سخنگو گفت: Politico خبرنگار بهداشت و درمان سارا Owermohle پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده آماده سخنان که شامل مبهم اعلامیه موقت ممنوعیت سفر از بسیاری از اروپا جرقه گسترده سردرگمی و ارسال بازارها را حتی عمیق تر سقوط.

یک مقام کاخ سفید نیز پا به اصلاح تهمت و ادعا می کنند که شرکت های بیمه مورد توافق به چشم پوشیدن از شرکت برای پرداخت coronavirus درمان پس از جلسه با رئیس جمهور در کاخ سفید در روز سه شنبه.

ناشناس گفته سی ان ان‘s جیم آکوستا که مغلوب ساختن پیشی جستن که خواندن سخنان خود خاموش teleprompter به معنای به می گویند که شرکت های بیمه “توافق کرده اند که به چشم پوشیدن از همه copays در coronavirus تست.”

“خدای ناکرده آنها را از دست ندهید یک فرصت برای ورشکسته افراد بیمار ایم” لری Kearns قانونی مدیر بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), برجسته ترین قهرمان یک سیاست است که به طور کامل از بین بردن بیمه copays حق بیمه و دیداکتبل.

از شیوع کروناویروس در آمریکا انداخته است به تیز امداد سیستمیک نقص در قلب امریکا سود محور سیستم بهداشت و درمان را ترک کرده است که حدود 30 میلیون نفر به طور کامل و بدون بیمه و ده ها میلیون نفر بیشتر با پوشش ناکافی. به عنوان رویاهای مشترک گزارش برخی از ضربه شده است هزاران دلار در صورتحساب های پزشکی پس از به دنبال coronavirus تست.

“ملی سیستم بهداشت و درمان است که البته مهم ترین ابزار برای هر کشور در تلاش برای مبارزه با یک بیماری همه گیر — همه شهروندان باید قادر به گرفتن آزمایش دریافت درمان و یا قرنطینه می شود و اگر لازم باشد” نوشت: این هفته‘s رایان کوپر در یک ستون در هفته گذشته. “اگر و هنگامی که یک واکسن است توسعه یافته سیستم نیاز به توزیع آن را به هر کس به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. این بدان معناست که توزیع آن به صورت رایگان در محل در سراسر کشور و شاید ساخت آن اجباری اگر جذب ناکافی است.”

“آمریکا سیستم بهداشت و درمان نتواند در هر یک از این وظایف” کوپر اضافه شده است.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) یک حامی مدیکر برای همه, پیشنهاد در یک صدای جیر جیر چهارشنبه شب که در میان دیگر اقدامات دولت ایالات متحده باید گسترش مدیکر یا پوشش مدیکید به هر کس که در ایالات متحده در میان شیوع کروناویروس که آمار حداقل 34 متحده و کشته شدن بیش از 30 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im