شرکت های بیمه باید نباید شرمنده به ارائه رایگان Coronavirus درمان

واشنگتن – توجه داشته باشید: پس از یک شهروند گزارش داده است که در بر داشت که هفت بیمه سلامت را ارائه می دهد’ از coronavirus درمان شدند مجموعه به پایان می رسد در ماه ژوئن 1, همه هفت تمدید ضرب العجل خود را به بعد از آن در سال یا تا پایان بیماری همه گیر. اما دیگر شرکت های بیمه ارائه می دهد رایگان مراقبت هنوز هم در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به ماه ژوئیه 1.

این بیماری همه گیر گذاشته است برهنه که سود trumps مراقبت های بهداشتی در آمریکا است. چند میلیارد دلاری شرکت های بزرگ که گزارش افزایش سود در طول این کشنده گیر نباید به عموم شرمنده به ارائه مراقبت رایگان هنگامی که آن را به فوریت مورد نیاز است. به عنوان ما در حال حاضر اظهار داشت: تمام شرکت های بیمه باید صرف همه هزینه برای COVID-19 درمان و آزمایش در طول مدت اورژانس و باید برجسته زبان نمایش از ارائه در وب سایت خود را.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این نیز مهم است به تاکید است که در این دیر گر چشم پوشی کاملا داوطلبانه که بدان معنی است که شرکت های بیمه می تواند دبه در هر نقطه خروج آمریکایی ها با نگاه کردن از جیب صورتحساب. علاوه بر این بسیاری از شرکت های بیمه ارائه چشم پوشی تنها برای شبکه درمان بسیاری از آمریکایی ها می تواند به صورت کلان از جیب هزینه و تعجب اسکناس در صورتی که دریافت خارج از شبکه مراقبت زیرا در امکانات شبکه در حال تاخت و تاز در طول بیماری همه گیر. مراقبت های بهداشتی سود نباید اعتبار داده شده برای انجام حداقل.

عمومی شهروند را فشار این بیمه به گسترش ضرب العجل خود را به پایان بیماری همه گیر. اما با تکیه بر این تعهدات داوطلبانه خواهد مشکل را حل کند. بنابراین ما مصرانه از کنگره به تصویب بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل و مدیکر بحران برنامه عمل به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها می توانند در مراقبت از آنها نیاز به در طول این تاریخی بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de