ائتلاف بین المللی سلامت عمومی طرفداران تقبیح هر گونه دارویی بزرگ تلاش برای سودجوی خاموش Covid-19 درمان واکسن

بیش از 250 منافع عمومی گروه روز پنج شنبه خواستار همکاری جهانی به عنوان دانشمندان در سراسر جهان کار می کنند به توسعه درمان و واکسن برای coronavirus هشدار در برابر “ناسیونالیستی” و یا انحصار مبتنی بر پاسخ به همه گیر است که به حداقل 177 کشور و کشته شدن بیش از 186,000 مردم در سراسر جهان است.

عمومی شهروند پیوسته 254 گروه از جمله پزشکان بدون مرز آکسفام و تفکیک در تماس با جهان دولت ها به رعایت چند اصل کلیدی به عنوان آنها جستجو برای پیشرفت های پزشکی برای درمان افراد مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, و برای واکسن.

“وجود خطر واقعی است که دسترسی به پیشرفت های پزشکی پرداختن به COVID-19 خواهد بود محدود توسط ملت با قیمت توسط تولید محدود و تکه تکه خطوط عرضه و انحصار و تجاری محرمانه. ما باید جلوگیری از این—و کمک به تغییر و نوآوری های پزشکی, سلامت و ناسیونالیسم.” -254 منافع عمومی گروه

“باز علم ramped تا تولید و قیمت گذاری عادلانه و به اشتراک گذاری فن آوری” باید راهنمای تمام تلاش ها برای توسعه درمان های موثر این گروه نوشت:—به جای پنهان کاری و رقابت بین کشورها است.

“وجود دارد یک خطر بزرگ است که تلاش های تحقیقاتی خواهد بود و مانع دسترسی برای بسیاری از بیماران به COVID-19 درمان و واکسن به تعویق خواهد افتاد با محدود ظرفیت تولید تجاری پنهان کاری و انحصارات بر روی کلید پزشكي و همچنین با خصومت به همکاری جهانی” گفت: عمومی, شهروند, در بیانیه ای.

ماه گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که تلاش ها برای مبارزه با این ویروس را تبدیل به یک “سلاح جهانی نژاد” با “چین و اروپا و ایالات متحده…[تنظیم] در با حداکثر سرعت دویدن برای تبدیل شدن به اولین بار به تولید یک واکسن” رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش گفتن آمریکایی دارویی مدیران است که یک واکسن باید تولید شده در خاک ایالات متحده آمریکا برای کنترل زنجیره تامین است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“وجود خطر واقعی است که دسترسی به پیشرفت های پزشکی پرداختن به COVID-19 خواهد بود محدود توسط ملت با قیمت توسط تولید محدود و تکه تکه خطوط عرضه و انحصار و تجاری محرمانه. ما باید جلوگیری از این—و کمک به تغییر و نوآوری های پزشکی, سلامت و ناسیونالیسم” می خواند باز کردن نامه.

این گروه خواست شرکت های دارویی و دولت متعهد به زیر چهار اصل اساسی:

  • نوآوری برای همه, با تکنولوژی صاحبان ارتکاب اختراع و اسرار تجاری, دانش, تلفن, خطوط, کپی رایت, نرم افزار داده و همه دیگر مربوط به مالکیت معنوی به حوزه عمومی
  • دسترسی برای همه, تشخیص, درمان, دستگاه, واکسن و تجهیزات حفاظت فردی هستند که قیمت نسبتا مناسب و مقرون به صرفه به بهداشت و درمان دهندگان و رایگان برای عموم در نقطه ای از مراقبت در همه کشورها است.
  • همبستگی و همکاری جهانی از جمله هماهنگی با سازمان بهداشت جهانی به سازماندهی سیستم عامل برای عموم به اشتراک گذاری اطلاعات و مالکیت معنوی به سرعت در مقیاس بالا تولید و کاهش کمبود.
  • حکومت داری خوب و شفافیت با سرمایه گذاران و توسعه دهندگان تکنولوژی تضمین این که هزینه های مربوط به تحقیق و تولید و قیمت گذاری منتشر شده شفاف.

این نامه می آید یک ماه پس از فشار مبارزات انتخاباتی به رهبری عمومی شهروند مجبور تولید کننده مواد مخدر Gilead Sciences برای خروج انحصار ادعا می کنند برای remdesivir مواد مخدر که در حال آزمایش است به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

دارو وضعیت به عنوان یک “یتیم مواد مخدر” معمولا این سایت متعلق به داروها که در درمان بسیار نادر بیماری را محدود کرده اند دسترسی برای بسیاری از بیماران است.

“سلامت یک حق انسانی. دانش پزشکی عمومی خوب” نوشت: این گروه در روز پنج شنبه. “هیچ کس نباید پشت سر گذاشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im