محققان پیدا کردن فنتانيل مصرف بیش از حد کشته OC زندانی که مرگ جنجال تولید شده

اورنج کانتی زندانی که مرگ در سال گذشته باعث اعتراض و ادعا می کنند در مقابل این شهرستان با خانواده اش مشخص شد که در اثر یک اتفاقی مصرف بیش از حد پس از خوردن یک فنتانيل-laced “کوکی” در داخل سلول خود به دفتر دادستان منطقه گفت.

D. A. دفتر روز جمعه گفت آن را در بر داشت O. C. کلانتر نمی شد, مقصر مرگ 37 ساله آنتونی Aceves, با توجه به نامه و هفت-صفحه: گزارش های ارائه شده به کلانتر همین بارنز در مارس 10. دادستان گفت: تصویری نشان داد زندانی دیگری عبور یک جسم تحت Aceves’ تلفن درب در 8:12 p. m. on May 22.

ویدئو از داخل تئو Lacy زندان در نارنجی نشان داد Aceves و راه رفتن در اطراف سلول خود در اواخر همان شب اما 4:52 صبح. صبح روز بعد هنگامی که نمایندگان در بررسی او آنها دریافتند مرد بی. زمانی که آنها خود را وارد سلول دقیقه بعد Aceves بود “سرد و بدون علائم حیاتی.”

معاونین کلانتر بعد گفت: آنها مشخص شد که Aceves خوردند شی — کوکی ساخته شده با فنتانيل قدرتمند مصنوعی opiod. مستقل و قانونی محقق بعدا مشخص Aceves’ مرگ شد نتیجه یک اتفاقی فنتانيل مصرف بیش از حد.

دادستان گفت: آنها هیچ مدرکی وجود ندارد که معاونین کلانتر در زندان “موفق به انجام یک وظیفه قانونی باعث مرگ Aceves.”

“شواهد نشان می دهد که Aceves درگذشت به عنوان یک نتیجه از یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد و مرگ طبیعی بود یک” دادستان در گزارش خود نوشت:.

Humberto Guizar یک وکیل برای مادر Aceves که ثبت 5 میلیون دلار غیر قانونی-مرگ ادعا می کنند در مقابل این شهرستان در سال گذشته مورد مناقشه D. A. دفتر يافته است. او گفت: نمایندگان در زندان نادیده گرفته Aceves’ شدید مسائل مربوط به سلامت روان از جمله تشخیص اسکیزوفرنی و که آنها “عمل کرده و با بی تفاوتی عمدی به یک وضعیت پزشکی شناخته شده.”

پس از Aceves دستگیر شد برای نقض خود را مشروط در سانتا آنا در آوریل 22, او گرفته شده بود به یک مرکز سلامت روان. دو روز بعد در آوریل 24, بازداشت مسئولان O. C. اهل بیت پذیرش مرکز پاک او منتقل می شود به طور منظم مسکن. اما او هنوز هم تحت حفاظتی بازداشت تا زمان مرگ حدود یک ماه بعد با توجه به D. A. گزارش.

Guizar گفت Aceves باید هرگز اجازه بازگشت به زندان مسکن به طور منظم. او گفت: معاونین کلانتر “در یک راه غیر مستقیم ایجاد می شود (Aceves’) مرگ است.”

D. A. دفتر گذاشته گاهشمار حوادث منجر به مرگ Aceves.

در بعد از ظهر و شب از 22 مه Aceves راه رفتن در اطراف سلول خود و بخش صحبت کردن با دیگر زندانیان. 8 بعد از ظهر Aceves در زمان دارو برای تشنج و افسردگی و اضطراب است.

این گزارش گفت: Aceves دیده می شد راه رفتن در اطراف سلول خود در حدود 11 شب ساعت پس از دیگری اهل بیت گذشت کوکی به او.

خود را از همبندان شنیده Aceves خروپف با صدای بلند در طول شب با توجه به گزارش. پس از معاونان یافت Aceves العملی در طول یک بررسی منظم در 4:52 صبح آنها انجام CPR در او.

در این گزارش نیست و دولت جدول زمانی از نمایندگان پاسخ, اما می گوید که در 5:05 صبح — 13 دقیقه بعد — نارنجی آتش نشانی و امدادگران او رسیده است. امدادگران مشخص Aceves بود در ایست قلبی و او را به UCI مرکز پزشکی اورژانس. او مرده در 5:47 صبح

در آن گزارش D. A. دفتر وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از جرم انگاری در کلانتر نمایندگان دست زدن به Aceves’ مرگ است. بود که با وجود حضور و توزیع مواد مخدر در داخل سلول بلوک.

“قطعا وجود دارد شواهد حمایت از یک نتیجه گیری است که مواد مخدر بودند غیرقانونی در داخل زندان و که برخی از زندانیان بودند که در ارائه چنین مخدر” D. A. دفتر نوشت.

آنها گفتند: O. C. دادستان نمی خواهد “قادر به اثبات فراتر از شک معقول جنایی مجرمیت” در بخش کلانتر عدم مصادره مواد مخدر که منجر به کشته شدن Aceves.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de