محققان باز کیفری پروب به لا انفجار

لس آنجلس — پلیس و آتش محققان راه اندازی یک جنایتکار پروب یکشنبه به علت انفجار در یک هش تولید کننده نفت در مرکز شهر لس آنجلس که آتش نشانان در حال اجرا برای زندگی خود را.

کارآگاهان از اداره پلیس لس آنجلس عمده تقسیم جنایات مشغول به کار بودند با شهر آتش نشانی این آتش سوزی محققان برای تعیین آنچه ممکن است موجب انفجار که به ضرب گلوله یک توپ از شعله های آتش به بیرون از ساختمان شنبه شب و سوخته آتش سوزی کامیون در سراسر خیابان سخنگوی پلیس جاش Rubenstein گفت.

“ما در مراحل بسیار اولیه از این تحقیقات … به درک آنچه اتفاق افتاده است شکل و خارج چگونه به جلو حرکت کند” او گفت:.

اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره کمک آتش محلی محققان یک سخنگوی آژانس گفت.

این انفجار مجروح آتش نشان ده. برخی از آنها که فرار را بر روی پیاده رو, جایی که آنها پاره کردن سوزاندن تجهیزات حفاظتی از جمله ذوب کلاه, مقامات گفت.

“همه سقف!” آتش فریاد زد اسکنر در ترافیک اسیر در Broadcastify.com.

“Mayday mayday mayday! تمام شرکت های خارج از ساختمان. Mayday mayday mayday!” یکی دیگر فریاد زد.

آتش نشانان در ابتدا فکر می کردند که مبارزه با یک روال ساختار آتش, شهرستان, آتش سروان. اریک اسکات گفت: KNX, رادیو, اما آنها کمی دورتر در ساختمان آنها شروع به شنیدن “صدای خش خش صدا و قابل توجهی غرش است که شما می تواند احساس ارتعاشی در سراسر منطقه است.”

او گفت: “یکی از مهم انفجار” را تکان داد محله در اطراف 6:30 p. m. آتش نشانان در داخل تا به حال اجرا را از طریق یک دیوار از شعله های آتش او تخمین زده می شود که 30 فوت (9 متر) بالا و گسترده و کسانی که در سقف درهم پایین نردبان که فرا گرفته بود در شعله های آتش.

سه آتش نشان ها منتشر شد و پس از گذراندن شب در بیمارستان, آتش, سخنگوی وزارت نیکلاس Prange روز یکشنبه گفت. از هشت که باقی مانده در بیمارستان بستری شد در بحرانی اما با ثبات وضعیت او گفت:. مقامات در ابتدا اعلام کرد که 11 آتش نشان مجروح شدند. اما Prange گفت: 12th تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد برای یک آسیب دیدگی جزئی.

تمام شد و انتظار می رود برای زنده ماندن.

“چیزهایی که می توانست خیلی بدتر” گفت: لس آنجلس آتش نشانی, مدیر پزشکی دکتر مارک عکس, که کمک به درمان زخمی در لس آنجلس-دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز پزشکی.

وجود نور متوسط دود وقتی آتشنشانان وارد ساختمان یک طبقه در این شهر اسباب بازی منطقه و رفت روی پشت بام — روش های طبیعی را امتحان کنید تا به سرعت با ضربت بزمین کوبیدن هر شعله های آتش.

لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas گفت: یکی از آتش نشانان در داخل ساختمان فکر می کردم همه چیز به نظر نمی رسد راست فشار از دود و گرما از عقب ساختمان بودند در حال افزایش است. او به هر کس به خارج و آنها به سرعت شروع به خروج از ساختمان به عنوان آن را برای انفجار.

آتش نشانان در سقف درهم پایین پله با پوشش محافظ در آتش است. دیوار از شعله های آتش شات ساختمان و سوخته صندلی داخل یک کامیون آتش در سراسر خیابان.

بیش از 200 آتش نشان با عجله به صحنه و ده ها تن از موتورهای کامیون و نجات وسایل نقلیه مسدود شدن خیابان ها. از گسترش آتش به چندین ساختمان های مجاور اما آتش نشانان قادر به douse آن را در حدود یک ساعت.

اسکات گفت که این ساختمان یک انبار برای SmokeTokes که او به عنوان یک تامین کننده برای سازندگان “بوتان عسل نفت است.” بوتان و یک گاز بی بو است که به راحتی مشتعل و آن را مورد استفاده در فرایند استخراج بالا القا شیمیایی THC از شاهدانه به ایجاد یک بسیار قوی تمرکز, همچنین شناخته شده به عنوان هش نفت است. روغن مورد استفاده در vape قلم خوراکی واکس و محصولات دیگر.

یک تماس به SmokeTokes بدون جواب رفت در روز یکشنبه و شرکت پست صوتی کامل بود.

در وب سایت خود SmokeTokes تبلیغ انواع محصولات از جمله “پف میله” لوله “داب” ابزار اواپراتور, “مشعل و بوتان” و کارتریج. این شرکت می گوید این است که “بین المللی توزیع کننده و عمده فروش سیگار و vaping محصولات و لوازم جانبی مرتبط است.”

Prange این LAFD گفت و دی اکسید کربن کپسول بوتان یافت شد داخل ساختمان, اما آن است که هنوز روشن نیست چه چیزی باعث انفجار.

آدم اسپک, مدیر اجرایی شاهدانه صنعت گروه کالیفرنیای جنوبی ائتلاف گفت: “نمی دانم چه فعالیت های در حال وقوع در داخل ساختمان. اما اگر کسب و کار با استفاده از بوتان در شاهدانه استخراج آن را غیر قانونی خواهد بود چرا که این شهر هرگز با صدور مجوز برای این نوع عملیات.

به دلیل نگرانی های ایمنی از جمله کسب و کار به طور معمول محدود به مناطق صنعتی و نگه داشته و دور از مراکز شهری.

“اگر آنها انجام می دهند فرار استخراج با بوتان و … آنها نمی تواند قانونی در شهرستان لا به انجام آن نوع از فعالیت های” اسپک گفت.

او گفت که این ائتلاف بود غافل از کسب و کار با داشتن هر نوع مجوز و “چیزی در مورد این عبور نمی کند بوی تست.”

اطلاعات تا کنون “قرار می دهد تا مقدار زیادی از زنگ زنگ” اسپک گفت.

در سال 2016 وجود دارد یکی دیگر از عمده آتش سوزی در یک کسب و کار به نام دود Tokes در نزدیکی یک آدرس. لس آنجلس تایمز گزارش داد در آن زمان که آن را در زمان بیش از 160 آتش نشان برای خاموش کردن شعله و که آنها مواجه می شوند تحت فشار سیلندر گاز منفجر شد که در آتش است.

هیچ کس مجروح شد در آتش است. معلوم نیست که آیا این کسب و کار و یکی که سوخته شنبه متصل شدند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل خون و کریستوفر وبر در لس آنجلس و دیزی Nguyen در سان فرانسیسکو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de