کمیته بین المللی المپیک با توجه به تعویق انداختن 2020 توکیو المپیک بیش از COVID-19 نگرانی

مارس 22 (UPI) — کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه اعلام کرد این است که با توجه به تعویق انداختن 2020 Summer Games در پاسخ به COVID-19 شیوع.

در نامه ای به ورزشکاران کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: بدن ایجاد کرده است یک جدول زمانی برای زمانی که آن را به تصمیم می گیرید که چگونه بازی را ادامه دهید پس از مشاوره با ذینفعان و نیروی کار از جمله سازمان بهداشت جهانی برای تعیین چگونه جهانی همه گیر خواهد شد و تاثیر توکیو بازی در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع جولای 24.

“با هم با تمام ذینفعان ما شروع به بحث مفصل امروز برای تکمیل ارزیابی ما از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله یک سناریوی از تعویق,” باخ گفت. “ما در حال کار بسیار سخت است و ما با اعتماد به نفس است که ما باید نهایی شدن این بحث در چهار هفته بعدی.”

وی دو روز پس از مشعل المپیک وارد ژاپن یک رویداد باخ اشاره کرد به عنوان یک منبع بالقوه خوش بینی در حالی که اضافه کردن که عوارض accomodating کشور تجربه زیادی شیوع بیماری می تواند باقی بماند.

“این می تواند در تقویت اعتماد به نفس ما در ژاپنی ما میزبان که ما می تواند با برخی محدودیت ایمنی سازماندهی بازی های المپیک در این کشور در حالی که احترام ما اصل حفظ سلامت همه درگیر,” او گفت:. “از سوی دیگر ما شاهد یک افزایش چشمگیر در موارد جدید شیوع این ویروس در کشورهای مختلف است. این است که چرا ما باید برای انجام گام بعدی ما در حالات.”

ملی المپیک, کمیته های از برزیل به نروژ و دیگر کشورها باید به نام برای بازی به تعویق افتاد همراه با ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست.

باخ گفت: تصمیم نهایی در مورد نحوه ادامه با بازی های المپیک 2020 خواهد بود “هنوز نارس” از یکشنبه اما متعهد شد برای اجتناب از لغو.

“لغو بازی های المپیک را نابود المپیک رویای 11,000 ورزشکاران از همه 206 های ملی المپیک کمیته از کمیته بین المللی المپیک پناهندگان تیم المپیک به احتمال زیاد برای ورزشکاران پارالمپیک و برای تمام افرادی که به عنوان حمایت از مربیان و پزشکان و مقامات آموزش همکاران و دوستان و خانواده. لغو نمی خواهد حل هر گونه مشکل و کمک خواهد کرد که هیچ کس در آن است و نه در دستور کار ما,” او گفت:.”

1944 تابستان و زمستان بازی های المپیک لغو شد به دلیل جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im