در حالی که روزنامه نگاران انتخاب از طریق خاکستر از آیووا قفقاز بحران هزاران نفر از فعالان پیشرو در حال حرکت رو به جلو به انتخابات تاریخچه در نیوهمپشایر. در تضاد به حرف مفت زدن از جریان اصلی punditry این حرکات پشت سر برنی ساندرز هستند رو توسط افرادی که درگیر با سیاست به عنوان یک مبارزه جمعی به این دلیل که آینده بشریت و سیاره در خطر است. به عنوان یک نتیجه گرانیت حالت اولیه انتخابات در فوریه. 11 می تواند یک زلزله سیاسی.

یا نه حزب دموکرات شرکت حامیان واقعا درک آنچه مترقی پوپولیسم است همه چیز در مورد آنها مصمم به سرکوب آن قوی ترین انتخابات تجلی در طول عمر ما—به برنی 2020 مبارزات انتخاباتی. و از آنجا به پایین سقوط کرد آیوا ظرفیت برای دراماتیک سیاسی تاثیر, New Hampshire در حال حاضر بافندگی بزرگتر از همیشه است.

پنج شنبه شب سقوط از انجمن آرا شمارش آرا در آیوا amped ویژه در—و پیامدهای سیاسی از آنچه اتفاق می افتد در نیوهمپشایر اولیه. روشن ساندرز پیروزی او را frontrunner برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“حملات تبلیغاتی در ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود هستند به احتمال زیاد برای رسیدن به اعماق جدید بین در حال حاضر و نیوهمپشایر در انتخابات. به طور موثر مقابله با تحریف و لام نیاز به هماهنگ فردی تلاش های در مقیاس بزرگ است.”

تداوم انفعال کلیدی underset زمانی که شرکت های بزرگ رسانه ای گزارش در مبارزات انتخاباتی. به طور معمول پوشش ارائه شده است به عنوان سرگرمی, رویدادهای تاریخی به صورت جداگانه مصرف به جای جمعی ایجاد شده است. مترقی جنبش های اجتماعی باید رویکرد مخالف.

تبلیغاتی حملات در ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود هستند به احتمال زیاد برای رسیدن به اعماق جدید بین در حال حاضر و نیوهمپشایر در انتخابات. به طور موثر مقابله با تحریف و لام نیاز به هماهنگ فردی تلاش های در مقیاس بزرگ است.

افشای کامل: به عنوان یک فعال برنی حامی من بخشی از یک تیم گسترش مجموعه به انجام مستقل بر روی زمین کمک رسانی در نیوهمپشایر تا روز انتخابات. (اطلاعات موجود: nh@rootsaction.org.)

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هر چه بودجه خود را و یا اولویت های, هیچ, انتخابات ریاست جمهوری احتمالا می تواند حفظ حضور در هر محله به آنچه که ایده آل خواهد بود انجام می شود. موفقیت ساندرز کمپین بستگی به حامیان گرفتن ابتکار به جای انتظار برای یک کمپین ملی برای پر کردن شکاف.

من اغلب فکر می کنم در مورد چگونه برنی استفاده می شود این فرصت را به ایجاد یک بیانیه پایانی در یک دموکرات مناظره ریاست جمهوری در ماه ژوئن گذشته. به جای tooting خود شاخ و شعار رهبری او او رو به هسته وحشتناک واقعیت است که تغییر نمی دهد مگر اینکه مردم سازماندهی موثر از مردمی.

پس از وضعیتی وخیم کردن چند lowlights از وضع موجود—”گذشته 45 سال دستمزد شده اند راکد برای طبقه متوسط. . . ما بالاترین نرخ از دوران کودکی فقر است. . . 45 میلیون نفر هنوز بدهی دانشجو”—او پرسید: “چگونه می تواند سه نفر را بیشتر ثروت از پایین نیمی از امریکا؟” سپس او بسته گفت: “و در اینجا پاسخ. هیچ چیز را تغییر دهید مگر اینکه ما باید این جرات را بر روی دیوار خیابان صنعت بیمه صنعت داروسازی مجتمع نظامی صنعتی و صنعت سوخت فسیلی. اگر ما این جرات را به آنها بر ما ادامه خواهد داد به برنامه های ما ادامه خواهد داد به بحث و غنی را ثروتمندتر و هر کس دیگری مبارزه خواهد کرد.”

که آیا آنها موافق با برنی یا نه مردم به طور گسترده ای درک کنند که او کاملا به معنی آنچه که او می گوید. و کمک می کند که به توضیح دهد که چرا در طول هفت روز آینده در رسانه ملی و در سراسر New Hampshire, شرکت نیروهای خود را در overdrive برای جلوگیری از برنی ساندرز پیروزی در نیوهمپشایر اولیه.

آن را صرف تصادف که سیستم صوتی در یک برنی رالی اغلب انفجار از آهنگ “قدرت مردم” را به عنوان او طول می کشد مرحله. تنها قدرت مردم تعیین می شود و بسیج می تواند غلبه بر نیروهای مستقر در برابر برنی ساندرز کمپین و جنبش حمایت از او در این محوری لحظه تاریخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im