آیووا نبود تکنولوژی شکست. این یک شکست از ارزش های دموکراتیک.

آنچه که ما در حزب دموکرات را آیووا قفقاز نبود یک شکست از فن آوری است. این یک شکست از ارزش ها.

این شکست سایه در این حزب توانایی انجام آن اساسی مسئولیت. بدتر از آن نشان می دهد که رهبران آن مراقبت بیشتر در مورد کمک به دوستان خود را از خدمت به منافع عمومی است.

این را بدون اغراق به این بحران مشروعیت. مانند اوباما از حزب دموکرات دارای یک موقعیت منحصر به فرد است که در میان دموکراسی. آن است که در اثر یک نیمه از یک دولت حمایت duopoly که کنترل سیاست های انتخاباتی. این نوع از قدرت غیر پاسخگو است که مخل به دموکراسی است. به عنوان طولانی به عنوان آن وجود دارد, اما آن مشورت تعهد به خدمت منافع دموکراسی است.

جمهوریخواهان را روشن ساخته است که آنها نمی تواند مراقبت کمتر است. اما روحانی کناره گیری مکان های حتی سنگین تر بار دموکرات به حمایت اساسی دموکراتیک استاندارد: با رد cronyism و الیگارشی ترویج شفافیت و حصول اطمینان از که هر فرد رای می شمارد.

آنها موفق به رعایت این بار در آیووا و نه برای اولین بار.

این نوع رفتار رهبری دموکرات ها سیاسی است. برای قرار دادن آن در امروز شرکتی واژگان “دموکراسی” است که این حزب با نام تجاری و به تازگی آنها بوده است trashing آن است.

سایه بازی

در آن صورت سطح بی کفایتی منجر به آیووا شکست به نظر می رسد تقریبا غیر قابل درک است.

برای اولین بار یک حزب است که در سه سال گذشته صرف صحبت کردن در مورد داده های نرم در زمان یک فرایند دستی و تغییر آن را بر روی یکی از مهمترین hackable دستگاه در جهان: یک تلفن همراه.

و پس از آن ایجاد یک آسیب پذیری که در آن وجود داشته است هیچ یک از آن صرف پول بیشتر در حفاظت از خود را از این خود ایجاد آسیب پذیری.

این فن آوری در سوال شد و سپس با عجله به تولید بدون آموزش مناسب برای کاربران آن زمانی که ریسک برای دموکراسی بودند و تمام جهان بود ،

دیوانه ، در واقع هیچ.

همه آن را حس می کند کامل—هنگامی که شما متوجه است که این نرم افزار تنها یک ثانویه نگرانی برای مردم درگیر است. Max Blumenthal گزارش می دهد که سایه Inc, نرم افزار شرکت است که تولید این نرم افزار تا به حال روابط به Buttigieg مبارزات انتخاباتی هر دو به عنوان یک پیمانکار و (از طریق بالای آن حامی مالی) به عنوان یک اهدا کننده. ( “سایه Inc”? واقعا ؟ شد همه بهترین ها را بد نام گرفته مانند “شبح” و “هیدرا?”)

سایه Inc وب سایت می گوید که کارکنان آن در حال جانبازان از کلینتون و اوباما در مبارزات انتخاباتی و همچنین DNC—اگر چه مانند مردان در سیاه و سفید آن حاضر به شناسایی فعالان خود را با نام. این تقویت حس خودی دسته با علاقه در این انجمن نمایش نتایج به جای یک تیم از شایسته ترین تکنولوژی کارشناسان.

به عنوان Blumenthal مشاهده, “تئوری های توطئه نوشتن خود را.”

تکنولوژی شکست خورده اما قرارداد ساخت فقط خوب کار می کرد. اساسی آن هدف نبود برای تولید یک نرم افزار و یا هر محصول دیگر. معامله شد این محصول است. این برنامه صرفا مانده از توافق انتقال پول نقد در میان خودیها. قابلیت های آن بود نگرانی ثانویه.

شکست ماشین

نه که این لزوما یک انتخاب آگاهانه. من می شنوم که بسیاری از افراد درگیر در این معاملات مردمی خوب: خوب و مناسب و معقول و دوستانه و دوست داشتنی است. من اصلا شک دارم. شما می توانید تمام کسانی که همه چیز و هنوز بخشی از یک فرهنگ غلط اولویت ها و شکسته ارزش. اما دیگر شما بخشی از این فرهنگ بیشتر احتمال دارد شما را به از دست دادن بینایی از خود را پایه ارزش—و یا حتی بدتر به فریب خود را به فکر شما هنوز هم زندگی با آنها.

خوب یا نه آنها مراقبت از خود را. چه چیز دیگری توضیح می دهد آیووا استخدام رابی Mook مدیر هیلاری کلینتون را شکست کمپین 2016 به عنوان یک cyber security مشاور? Mook است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بچه های خوب (من هرگز او را ملاقات نمود). اما او ناقص تجزیه و تحلیل داده ها دیده می شود به عنوان نقش اصلی را در از دست دادن او. او حتی misattributed اقدامات مقدونی نوجوانان به دولت روسیه می رود. که نمی نشان می دهد بیش از cybersecurity استعداد.

که بیش از حد ثانویه است. حزب ایجاد اجرا می شود خود را به عنوان یک خصوصی fiefdom یکی که هدف اصلی این است که به مراقبت از آن میانه متحدان. فکر می کنم از آن به عنوان یک شغل تضمین برای افرادی که در برابر یک شغل تضمین برای هر کس دیگری.

دموکرات ها ممکن است در حال حاضر خود را به عنوان حزب از شایسته سالاری—یک نئولیبرالی مفهوم است که می توان در آن دیرینه لفاظی در مورد یک “سطح زمین” و “دادن همه شانس عادلانه.” در درون حزب خود را, اما شایستگی اغلب طول می کشد تا یک حد مرگ به اتصالات و cronyism. در این میانه دموکراتیک باور است که رقابت نژاد تعالی—یک نوع از آنچه توماس فرانک به نام “ایدئولوژی حرفه ای”—به نظر نمی رسد به اعمال عملیات های خود را.

مطمئن ترین سیاسی دستگاه مراقبت از خود را. اما حتی فاسد ترین مانند رئیس پشم ونخ راه راه را در نیویورک نیز موفق به انجام کارهایی با حداقل اندکی از بهره وری. اگر شما دست خود را alderman چند دلار و به او گفت که فاضلاب خود را در خیابان مورد نیاز رفع او پول خود را. اما فاضلاب را ثابت شده است. این ماشین طول می کشد پول نقد خود را و استخدام مشاوران. شاید فاضلاب ثابت شاید نه. مهم نیست که چقدر در هر صورت تا زمانی که حق مردم هستیم.

به همین دلیل بسیاری از دموکرات در مبارزات انتخاباتی مدیران اجرای یک کمپین شکست خورده پس از دیگری و حفظ استخدام به هر حال. هیچ چیز اشتباه است با اجازه دادن به مشاوران را به یک زندگی مناسب و معقول (به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی حریص و میلیون ها نفر را انجام آگهی خرید). اما نباید آنها را در کسب این شغل مهم با یک رکورد از موفقیت دارید ؟ که در آن است که “سطح زمین” ما شنیده ام زیادی در مورد ؟

بدترین بدترین سناریو

به نیویورک تایمز گزارش داد در ماه گذشته که Mook شرکت زد “مته از بدترین سناریو” در امنیت سایبر برای آیووا دموکرات و جمهوری خواه ، “ما فرار آنها از طریق رینگر و تحت فشار قرار دادند آنها واقعا سخت” Mook به نقل شد.

توسط مشاور امنیت سایبر تهدید Mook شد و تجاری در موجی از ترس اغراق آمیز او نقش عمده ای در ایجاد. و در حالی که همه متمرکز بر امنیت دموکرات ها نادیده گرفته شده قابلیت های اساسی. برخی از گزارش ها گفت که حزب عدالت و حتی نمی خواهید هر کسی که به دانلود نرم افزار یا آموزش داده می شود بر روی آن را تا آخرین دقیقه, چرا که آنها بسیار نگران تداخل.

که به نظر می رسد مانند یک استعاره برای سه سال گذشته: دموکرات متمرکز بر تهدیدات خارجی در حالی که مشرف خود وظایف شغلی.

این نیست که آنها بی تفاوت نسبت به آن وظایف مانند برنده شدن در انتخابات و یا تدوین سیاست های که در خدمت اکثریت منافع. در تعادل بیشتر خودی بدون شک ترجیح می برد به از دست دادن. و آنها احتمالا می خواهم به جای انجام کارهای خوب برای رای دهندگان از نیست. این نیست که آنها بی تفاوت نسبت به این چیزها. آنها فقط اجازه ندهید که آنها را با دخالت خود به خود علاقه.

دموکراتیک فعال internet ought Konst که می داند زیادی در مورد این عملیات توییتی که “همه راهها به بودجه نظارت و تضاد منافع… که امضا قرارداد برای این برنامه ؟ و آنچه در مناقصه وجود دارد؟”

او راست و تغییرات قوانین مانند آنهایی که او پیشنهاد ضروری و مورد نیاز. اما این تنها بخشی از راه حل است. حزب دموکرات باید در مقابله با این بحران مشروعیت با تغییر یک فرهنگ خودی است که در خدمت آن است و منافع عمومی را ضعیف. اگر آن را انجام نمی دهد که به زودی نتیجه به خوبی ممکن است یک پیروزی دیگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او.

آنها ممکن است سزاوار است که, اما ما نمی.

در اصل منتشر شده در www.patreon.com/thezerohour

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر