ایران منتشر 54K زندانیان به عنوان coronavirus شیوع عمیق تر در سراسر جهان

مارس 3 (بی بی سی) — ایران روز سه شنبه گفت که به طور موقت آزاد کردن ده ها هزار نفر از زندانیان در تلاش برای مانع گسترش مرگبار coronavirus میان این کشور زندانیان آن را به عنوان تلاش برای مهار یکی از بدترین COVID-19 بوده است ،

ایران سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی به خبرنگاران گفت: کشور خاورمیانه خواهد بود با انتشار بیش از 54,000 زندانیان از آن شلوغ سیستم زندان در کردند بعد از آنها تست منفی برای این ویروس و بعد به قید وثیقه.

در میان زندانیان می تواند شهروند بریتانیا نازنین Zaghari-Ratcliffe دستگیر شد و در مارس 2016 توسط ایران و در حالی که تلاش برای هیئت مدیره بریتانیا محدود پرواز با او سپس-22-ماه-پیر دختر در تهران, فرودگاه بین المللی امام خمینی.

لاله Siddiq کار MP برای بریتانیا Hampstead و Kilburn منطقه گفت: از طریق توییتر است که سفیر ایران در انگلیس, حمید Baeidinejad به او گفت Zaghari-Ratcliffe ممکن است آزاد شده از اوین سطل در تهران سه شنبه یا چهارشنبه.

“اگر این کردند اتفاق می افتد که دولت بریتانیا باید یک تعهد به آن را دائمی و نه اجازه دهید او استفاده می شود به عنوان یک برگ برنده در این هفته آمده است” Siddiq گفت. گفت: “من هنوز نگران است که نازنین به او گفت که او هنوز تست شده برای کوروناویروس.”

Zaghari-Ratcliffe یک 41 ساله خیریه کارگر محکوم به پنج سال حبس برای جاسوسی به گفته سازمان عفو بین الملل که روز سه شنبه گفت خانواده اش نگران است او ممکن است قرارداد این ویروس است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در سراسر جهان.

“اگر آن باقی می ماند تایید نشده کوچکترین امکان زندانیان در معرض بودن به کروناویروس در زندان اوین می برد ابراز نگرانی کردند و یک چشم انداز دلسرد کننده ای برای نازنین و دیگر زندانیان از جمله زندانی مدافع حقوق بشر” عفو بین الملل بریتانیا مدیر کیت آلن نوشت: در بیانیه ای.

Baeidinejad را رد کرد و ادعا می کند که Zaghari-Ratcliffe ممکن است قرارداد این ویروس در پاسخ از طریق توییتر که اسماعیل گفت که او “در سلامت خوب” است و نه “تحت تاثیر” توسط COVID-19.

“[اسماعیل] اضافه شده که یکی از زندانیان با اتهام امنیتی خواهد بود اعطا کردند امروز یا فردا برای پیوستن به خانواده او گفت:” بدون توضیح که ممکن است.

دوم زايمان و عضو مجلس امیلی Thornberry نیز نامیده می شود در ایران از طریق توییتر به انتشار Zaghari-Ratcliffe, اصرار آن را به “نشان دادن انسانیت و محبت و سخاوت که متحد ما مردم و اجازه دهید نازنین به خانه می آیند.”

در روز سه شنبه, Siddiq به او گفت وزرای دیگر در میان گزارش هایی که حداقل یک زندانی در زندان مرده است از COVID-19 که مقامات ایرانی خودداری کرده اند “point-blank” برای تست Zaghari-Ratcliffe.

حداقل 77 نفر کشته شده اند در میان شیوع کروناویروس در ایران همانطور که از روز شنبه با توجه به ابلاغ وزارت بهداشت, دولتی خبر داد, ساخت کشور خاورمیانه مسئول بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس دوم تنها به چین که در آن بیماری پدید آمده در ماه دسامبر.

این کشور ثبت کرده است 2,336 موارد تایید شده از ویروس و دارای روابط عفونت در کشورهای مختلف برخی به عنوان دور به عنوان کانادا.

این کشور رهبر مذهبی آیت الله علی خامنه ای به نام ایرانیان در روز شنبه به توجه به دستورات از مقامات بهداشت در مبارزه با ویروس.

“این دستورات باید در همه نقض شود به عنوان خدا موظف است ما به مسئولیت برای سلامت خود و برای دیگران” او گفت:. “بنابراین هر چیزی که منجر به سلامت جامعه و کمک می کند تا جلوگیری از گسترش این بیماری یک فضیلت است و … هر چه را تسهیل گسترش آن گناه است.”

سازمان بهداشت جهانی در بیانیه ای گفت شنبه که یک تیم وارد تهران به حمایت از آن پاسخ به همه گیری شناسایی خطر جمعیت و ارائه راهنمایی.

این هواپیما که به ارمغان آورد و تیم ایران نیز حمل لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای بیش از 15000 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاهی کیت به آزمون نزدیک به 100,000 نفر است.

“ما در قلمرو unchartered با COVID-19” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: از طریق توییتر. “ما باید قبل از هرگز دیده می شود یک پاتوژن های تنفسی است که قادر به جامعه انتقال, اما آن نیز می تواند موجود با اقدامات است.”

به عنوان ایران منتشر زندانیان در نبرد خود را در برابر این ویروس شیوع عمیقتر در سراسر جهان از چین که روز سه شنبه مقامات بهداشت تایید 125 موارد مرگبار coronavirus بیش از روز قبل کمترین تعداد موارد ثبت شده در یک دوره 24 ساعته برای کشور آسیایی پس Jan. 20. آن را نیز ثبت 31, مرگ و میر, افزایش مرگ و میر به 2,943.

به عنوان چینی اطلاعات اعلام شد, کشور در اروپا و خاورمیانه و آفریقا شد, تایید اولین مورد هل دادن تعدادی از کشورها و مناطق آلوده با کروناویروس به بیش از 70.

آندورا و اندونزی و اردن, لتونی, مراکش, پرتغال, عربستان سعودی سنگال و تونس اعلام کرد خود را برای اولین بار مبتلا به این ویروس در گذشته 24 ساعت در حالی که بدترین متاثر از کشورهای کره جنوبی و ایتالیا و ایران ادامه داد: برای دیدن شماره های خود را از مرگ و میر و موارد تایید شده رشد می کنند.

خارج از چین, کره جنوبی دارای بیشترین COVID-19 بيمار با 5,186 که از شنبه شب افزایش 374 از صبح که باعث جمهور مون جائه-در اعلام “جنگ” در برابر ویروس.

“بحران در Daegu-North Gyeongsang به اوج خود رسیده و کل کشور است که در جنگ در برابر بیماری های عفونی” ماه گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به منطقه سخت ترین ضربه توسط ویروس. “ما باور داریم که بازرسی تعداد زیادی از مردم در سریع ترین سرعت در جهان و نتایج شفاف و سریع است و بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید در این مرحله برای جلوگیری از گسترش عفونت های محلی.”

ایتالیا گزارش داد افزایش دوشنبه شب نزدیک به 350 مورد بیشتر از روز قبل در مجموع از 2,036 فتح کرد گرفته شد بیماران آلوده. آن را نیز ثبت 18 مرگ و میر بیشتر برای شمارش از 52, با توجه به وزارت بهداشت ،

با توجه به این که از روز سه شنبه شیوع رشد کرده است به 90,893 موارد در سراسر جهان و 3,110 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>