وزارت امور خارجه ایران روز دوشنبه خواست مقامات ایالات متحده به تمرکز بر روی خود را رفع و کشور خود را “nontransparent” و غیر دموکراتیک سیستم قبل از تماس به سوال مشروعیت انتخابات در کشورهای دیگر.

عباس موسوی سخنگوی وزارت کشور به خبرنگاران گفت که این سیستم در ایالات متحده “نادیده رای اکثریت مردم” و گفت: “مقامات آمریکایی بهتر بود آدرس سوال” در مورد این کشور انتخابات از سوی ایالات متحده ،

موسوی به نظر می رسد اشاره به کالج انتخاباتی این سیستم کهنه ایالات متحده برای انتخاب رئیس جمهور خود را هر چهار سال. دو تا از سه رئیس جمهور—جورج دبلیو بوش و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—از دست داده اند به رای مردم و در عین حال برنده انتخابات ریاست جمهوری با تشکر از کالج انتخاباتی است.

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.), تام Steyer دیابت الیزابت وارن (D-جرم.), و پیت Buttigieg باید همه حمایت برای لغو کالج انتخاباتی است.

موسوی سخنان در پاسخ به یک تصویری منتشر شد جمعه گذشته وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیف ایران در آینده Feb. 21 انتخابات مجلس به عنوان جعلی.

“رژیم را به شما بر این باورند که این انتخابات آزاد و عادلانه,” نماینده ویژه ایالات متحده برای ایران برایان قلاب گفت: در این ویدئو. “اما رای گیری صورت می گیرد در راز و قبل از Feb. 21. روحانیون انتخاب برندگان و بازندگان قبل از برگه های رای که حتی بازیگران.”

دموکراتیک انتخاباتی و فعالان در آمریکا ابراز نگرانی می کند که این هفته نوادا قفقاز می تواند گرفتار همان مسائل—از فناوری شکست به عدم آماده سازی—که انداخت آیووا انجمن به هرج و مرج در اوایل این ماه.

یکی از دموکراتیک داوطلب هشدار داد بر اساس جلسات آموزشی به میزبانی نوادا حزب دموکرات که انجمن می تواند یک “فاجعه کامل بود” با اشاره به iPads این حزب قصد دارد با استفاده از به ثبت و ارائه نتایج.

ناشناس دستیار به یک دموکرات انتخابات ریاست جمهوری گفت: واشنگتن پست گفت: “این احساس می کند مانند [نوادا دولت حزب دموکرات است] و آن را به عنوان آنها بروید.”

“این که چگونه ما نیاز به در حال اجرا یک انتخابات” دستیار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im